хіт-парад непотрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем olenkastar, 23 Листопад 2010.

  1. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Ну, в крайньому випадку як буде щось на кухні готуватися, то вже не буде так аж холодно, а ще дуже флісові комбінезони виручають. Мені кума у свій час зі своїх дітей дала цілу купу, то був найулюбленіший одяг: і теплий, і комфортний, і дитину запакувати в нього легко. Під спід давала тоненький бавовняний комбезик.
    От що у нас залишилося повністю новим, так це повзунки старого типу, чомусь обидві бабусі вирішили, що кращого одягу для немовляти не знайдеш.
     
  2. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  3. Кошеня

    Кошеня Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Ось і через 8 місяців можу написати , що було непотрібне або можна було б обійтися:
    1. Дитяча присипка ( в мене велика, стане напевно на все життя);
    2. Дитяча гойдалка від ГРАКО( дитина була там 10 хв. максимум);
    3. Конверт на виписку - типу той що з рюшками))))) ( в мене не було і нікому не рекомендую).
    4. Дитячі пінетки ( не зручно, не тримаються на ніжці)
     
  4. IrishCream

    IrishCream New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Нам вже рік і два і скажу, що нам було непотрібним:
    1. Пінетки - був взимку в колготках/ползунках, а як потепліло - босий.
    2. царапки
    3. дитяча присипка
    4. купа дітячих кремчиків, шампунів та маселок, що нам подарували. (Взагалі до семи місяців мили тільки водою, а потім нам зробили на замовлення дитяче милко)
    5. бутилочки
    6. пустушка (трохи нею погрався як іграшкою, пожував та викинув)
    7. майже не користувалися простенькими шапочками. Носили тільки одну-дві, коли було дуууже прохолодно на вулиці. Тим шокували всіх навкруги...))
    8. Ходунки
    9. Кенгурушка (нам його віддали, але то жах так знущатись над дитиною та мамою. В мене малий з народження в слінгу - то річ!)
    10. кроватка - поставили на кухні замість манежу - так вона "попрацювала" - два місяці.
     
  5. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    непотрібними виявились:
    1. Повзунки-половинки, синочок сильно ніжками рухав і вони злазили, замінили колготками і повзунками що вгорі защіпаються
    2. Присипка дитяча, користувались тільки трошки спочатку, після 3 місяців не було потреби
    3. Олійка для тіла, купила величезну банку, в результаті вона всю стоть...
    4. дурник, так і не хотів його жувати, хоч як бабуся не старалась:)
    5. Пляшечка, теж виявилась непотрібною, їмо з ложечки з самого початку
    6. балдахін на ліжко, абсолютно непотрібна річ, спочатку висів для краси, потім почав заважати
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    1.Нині сміливо можу написати- найбільш не потрібною річчю, яка ще й до того займає купу місця- дитяче ліжечко.))) Малючок жодного разу там не спав, спить зі мною.
    Нині чоловік успішно то ліжечко склав, аж легше стало. Питання- нашо розкладали?:dntknw:
    2.Ну, і відповідно зовсім не знадобився матрасик до цього ліжечка (кокос+гречка).
    Поки непотрібу більше нема, бо то вже друга дитина і я на ті самі "граблі" більше не наступала, окрім п.1 і 2, написаного вище.)))
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Мій старший не міг тим дитячим ліжечком натішитись спочатку)), так скакав по ньому як по батуті, заскакував у нього на раз-два, по боковинках лазив як мавпочка шимпанзе,)) тому навіть якщо б так склалося, що молодшенький там спав, а я мала намір в той час щось приготувати на кухні, чи хоча б піти щоб дати попити старшому, це б аж ніяк його не вберегло.
     
  8. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Чиста правда, в нас там або склад іграшкам або малого одяг лежить...хоча нє,потрібна річ - ліжечко підпирає мене, щоб я вночі не впала з дивану, коли мої мужчини порозлягаються:girl_crazy:
     
  9. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    От тому ми наше ліжечко віддали вагітній знайомій ще як я вагітна була (вона, правда, не дуже розуміла, чому я, вагітна, віддаю ліжечко, але забрала :) ). Якщо мала спить не на руках, або просто її треба десь покласти, то кладу в візочок (мала не сильно в захваті) або в шезлонг (оцей дівайс моя дитина прийняла з задоволенням і трохи там полежати може, поки я вип"ю чаю чи навіть щось мінімальне по хаті зроблю, що важко робити з нею). Не уявляю свого життя без слінга, використовую дуже активно і вдома, і надворі. І ще б до списку додала електронну книжку - довгі годування проходять з користю для обох.
     
  10. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    а ми користуємось ліжечком дуже активно, і першого разу і цього. Перший раз нас воно виручало зі спанням старшого, а цього разу набагато частіше користуємось, не тільки на сон. Меньший там спит до першого нічного годування в 1-й год (далі просто лінь перекладати) вдень ставлю туди шезлонг(він поміщається) і включаю музичний мобіль, і мій малюк в захваті, лежачи чомусь не так дивиться на нього. А найбільше те ліжечко в пригоді тоді, коли старший не хоче спати в окремій кімнаті, а хоче з нами, то є місце для всіх або він спить в ліжечку цілу ніч а мальок в люльці від коляски, або мальок до першого годування і потім міняєм їх місцями, якби не ліжечко, спав би наш таточко на підлозі, або в іншій кімнаті. А так всіх все влаштовує ;)
    Ітак щоб не зовсім не в тему. З непотрібних реей для нас були
    1. Царапки (обидва рази)
    2. Розпашонки (цього разу, ми попали на літо і носили бодічки і не було потреби поки пупчик не зажив давати розпашоночки під теплі костюмчики, а точніше я першого разу розкусила силу бодіків десь аж в 2-3 місяці)
    3. Щодо слінгу, зараз в мене полетять капці, але що я зроблю, що для нас це теж непотрібно, чомусь мої мальки ну ніяк не хочуть туди мотатись, не хотіли вони чомусь лежачи носитись. А коли старший доріс до носіння сидячи, то носили в кенгурушці, вона мені була зручніша ніж слінг. Доречі старшого в кенгуру перший раз понесли в 1,5 місяці, в нас таке що голівку тримає і спинку крепко. Меньшого ще ніде не носили, бо не було ще потреби, гулькаєм у візочку.
    4. Манеж. Старшому взагалі він не був потрібний, ну а меншому і не збираємось вже купляти.

    ---------- Додано в 11:28 ---------- Попередній допис був написаний в 11:21 ----------

     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    а в нас воно дуже потрібне було і з Софією і з Мартою. Ну от зараз Софія хвора, і спить з нами, ну 4-м на двоспальному ліжку заскладно поміститись, тому Софія там спить, і коли вночі приходить теж, і засинає часто, а Марта там спить вдень. Єдине, що ми давним-давно зробили - в нас ліжечко "підігнано" мужом до однакового рівня з нашим ліжком і воно служить не окремим дитячим ліжечком, а продовженням нашого, тобто збільшенням загальної площі для спання :)
    Такщо в нас ліжечко потрібний девайс :)
    Таня, тобі потрібно, щоб хтось гарно показав, як дитинку примотати і малючок звикне, побачиш, може попроси натореллу допомогти?
     
  12. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    оо мені таке треба, яке ти брала ліжко? і чи є матрасики під замовлення типу з відповідним розміром?,
     
  13. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    і ми так плануємо зробити. Тепер вибираємо ліжко і не знаємо для цього купувати ліжечко збоковинкою, яка складається навпіл чи з боковиною яка може повністю зніматися.
    Яке краще ліжко?
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  15. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  16. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    ІКЕА GULLIVER
    Якщо цікавить чи писало в інструкції, що так можна робити: ні не писало. Ми просто зняли боковинку і все. Ліжка дитячі ІКЕА міцні. За 4 роки, що воно в нас так стоїть і використовується, чоловік тільки один раз підкручував болти ліжечка.
    Там був якийсь рівень верхнього положення дна ліжка, чоловік просто взяв і закрутив так, як нам пасувало, тобто трошка вище, бо в нас доволі високе ліжко для спання
    Щоб ліжко не відсувалось, можна було би ще прикрутити його самонарізним болтом до нашого ліжка, але Софія спить доволі спокійно, тому такого нам не треба було, випадків, що ліжечко "відсунулось" не було.
    Рівні матраців співпадають. Висота матраців різна. Підганяли висоту дна ліжечка під нашу висоту матрацу. Сподіваюсь зрозуміло пояснила.
     
  17. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Речі, які виявилися непотрібними для нас в категорії 0-3 міс.:
    1. Пустушка;
    2. Шапки без зав’язок;
    3. Щипчики і пилочка, яка продавалася в наборів разом із заокругленими ножичками;
    4. Непрактичний одяг - джинси, які не розщіпаються, що поміняти памперс, светри з капішонами; кофтини, у яких горловина не розтягується або не защіпається на кнопочки.
     
  18. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    ще згодяться, не викидайте
    десь тут в темах писали, які потім каруселі з тими нігтями
     
  19. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Ото і я хотіла за ті щипчики писати, але значить недаремно вони там є. Нам поки що не потрібне ліжечко, бо дитина постійно з нами спить. Можна було його пізніше купувати. І не потрібна та купа одягу з якого дитина виростає за два три тижні.
     
  20. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    а мене навпаки ті зав'язки нервували, перетискали дитині шию. а взагалі дуже скоро і ті, і ті стали непотрібними, реально зараз вбираєм тільки теплу шапку надвір.

    думаєте, пізніше дитина в ньому спатиме? бо мені всі торочать- відівчай чим поскорше поки ше можеш, бо потім буде до 5-ти років з вами спати. ну я тих бздурів не слухаю, бо не розумію будь-яких привчань/відівчань щодо дитини, але так собі думаю чи взагалі воно хоч трохи знадобиться чи то вже викинуті гроші...
    я ше як була вагітна десь так і думала шо не зможу ту мальоту саму лишити в ліжечку і вставати купу разів вночі, але надія вмирає останньою :) реально малий поки в тому ліжку спав 3 рази по 15 хвилин і то вдень. ну але я так хотіла то ліжечко, з гарною постіллю, з балдахіном..маю, хоч бери й сама там спи :girl_crazy:
    хоча воно в нас не зовсім непотрібне- на ньому стоїть пеленатор і прикріплений мобіль. малий там може по півгодини лежати і сміятись-агукати до іграшок, так що хоч якась користь з нього є :)