хіт-парад найбільш потрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Allure, 19 Серпень 2011.

 1. fiesta

  fiesta Well-Known Member

  @kykysia візьміть на прокат. Попробуйте
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 2. phobika

  phobika Well-Known Member

  В моєму хіт-параді в перші 3 місяці є:
  Пеленальна дошка. Поставили в ванній на пральну машину - дуже зручно всі гігієнічні процедури проводити, все під рукою.

  Автокрісло - поселилось на кухні, хоча їздить по всій хаті і в машині, звичайно. Можна покласти дитину біля себе, коли їсиш або щось робиш. Якщо начіпати іграшок, то виходить такий собі шезлонг. Дитині подобається в ньому розгойдуватися. Ще останнім часом часто ставим на раму візка і так гуляєм - дитина краще там їздить, ніж у люльці. Але треба пам'ятати, що час перебування в автокріслі обмежений.

  Набір рушничків 20х20 см - найкращий помічник від зригувань. По 1 штуці лежать у візку, автокріслі, ліжку.

  Ватні пафи 10х10 см від ТМ Білосніжка (в інших виробників такого розміру не зустрічала) - знахідка для дитячої гігієни. Це щось схоже на ватні диски, але більшого розміру і трохи іншої структури. Зручно ними як вмивати дитину, так і підсушувати складки.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. kykysia

  kykysia Well-Known Member

  Мені також пеленальна дошка дуже знадобилась, поставили в кімнаті на комоді,зручно бо все необхідне (одяг та засоби гігієни) під руками і не треба переодягаються чи займаючись з малюком згинатись втроє над ліжком/диваном:)

  Одноразові пеленки 60×90 см, кладу на пеленки на дошку,щоб не забруднити її.

  Термометр для води, відчуття температури локтем в мене якесь не достовірне, тому він мені при кожному купанні потрібен.
   
  Останнє редагування: 8 Серпень 2017
 4. phobika

  phobika Well-Known Member

  Пафи замовляю в інтернеті , в звичайних магазинах не бачила дитячих. Серветки вологі використовую тільки поза домом.
  Я так розумію, що ви ще про прокат питаєте. Хоч то і не я писала, але теж можу порекомендувати. Ціни в грн. Я там брала розвиваючий килимок. В 2-3 місяці теж дуже корисна річ, до речі. На 20 хв дитину можна заняти.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 5. KAPUCHINKA

  KAPUCHINKA Well-Known Member

  А мені дуже пригодилися звичайні пеленки ситцеві і байкові, мала їх штук двадцять, а може і більше і спали на них і голопопили і накривалися і витиралися. Одноразовими практично не користувалися. І пеленальна дошка не знадобилася, мені чомусь було значно зручніше втроє над диваном зігнутися.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 6. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  В мене так було з молодшим сином. Пеленальна дошка в кутку стояла. Лиш я втроє не згиналась над диваном, клала сина і сама сідала поруч на диван. Все робила не стоячи, а сидячи:girl_wink:
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Порадьте, будь-ласка, бо я трохи відстала від життя . Треба купити присипку, крем під підгузник, олійку дитячу. Що порадите? Моі перші двоє були алергічні. Ніяк не згадаю чим саме користувалась і чи взагалі користувалась. От присипку точно не пам'ятаю))). Треба іі реально? Силами теж не мила певно до років 2.
  І ще), що скажете про крем від тріщин пурелан? Мені щось таке пригадується, що то була кльова штука. І з другим мені майже вдалось не нажити страшних тріщин як з першим. Чи я щось нафантазувала трохи, і від того крему вже аж не таке покращення)?
   
 8. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  @Rodionochka пулеран краще мати на всякий випадок. Є маленькі тюбики. Хоча якщо буде хтось хто зможе купити/принести/передати, то можете відкласти покупку. так як у вас 3-тя дитина і прикладати ви вже вмієте, то вам може і не знадобиться.
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Мені дуже поміг, ну і багато знайомих було з тріщинами, всі використовували.
  Я не використовувала, як на мене - річ не потрібна. Під підгузник, в разі потреби, використовувала Судокрем. А якщо проблем під підгузником не було, то профілактично нічого не застосовувала, просто часто мила під проточною водою дупку і багато голодупили.
  З старшою використовувала кип'ячену і вивалювала її в ній як вареник:girl_crazy:після кожного купання. То я так маму слухала. З меншим просто купала і після купання змазувала дитячою олійкою складочки, де була в тому потреба.
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. ruda kishka

  ruda kishka Well-Known Member

  З першим накупилась того всього, але практично нічим не користувались. На олійку взагалі алергічна реакція була. При потребі якщо була попа червона, мазала бепантеном
  Перший раз то була незамінима штука. Після кожного годування/прикладання мазалась з самого першого дня. Другий раз навіть тюбік не розпакувала :) але в мене старший ще на гв, тому, напевно, так
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  @Happy Fiancee, @raspberry, @ruda kishka дякую вам! Трохи оживили мою пам'ять)!
  Отже, судокрем мені тоді теж сподобався). Нам його здається в роддомі роздавали. То була кльова штука. Але мені тоі маленької баночки вистачило на довго. І бепантеном теж користувалась. А от олійки не пішли. І присипку купувала, але не користувалась. Тепер знаю що треба))).
   
  • Подобається Подобається x 2