хіт-парад найбільш потрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Allure, 19 Серпень 2011.

  1. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    І я теж обов'язково хочу комод-пеленатор, щоб біля колисочки стояв, і всі дитячі речі були в одному місці і під рукою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
  3. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Для мене річ номер один вдома. Якби сказали лиши ти щось одне з дитячих речей-лишила б його. Ми на ньому і голодупимо, і зарядку робимо, і переодягаємось, і дитячі речі всі в ньому.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    Наш список найнеобхіднішо:
    - підгузники
    - одноразові пеленки
    - коляска
    - ліжечко
    - ванночка з підставкою
    -шезлонг з функцією заколисування
    - комод (в нас без пеленатора)
     
  5. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    В нас таке кріселко,користуємся з 5 місяців,дуже подобається,краще не придумаєш!
     
  6. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Нажаль, в нас в Україні ще не дуже на цим задумуються, але до необхідних речей я б обов'язково віднесла дитяче автокрісло. У нас воно з перших днів. Я вважаю, потрібно дбати про безпеку дитини.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Так,я також так вважаю у нас Chicco NextFit,має 9положень спинки,до 9міс.можна ставити проти ходу,все регулюється,дуже задоволені!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А як авта нема?))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  9. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Та навіть ті, що мають, не задумовуються про автокрісла, нажаль. Все на руках возять.
    Ми теж не маємо авто, але крісла у нас є. На випадок, якщо будем з кимось їхати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Плюсуюсь про автокрісло. З ПБ і ще на хрестинах я тримала малюка на руках в машині. Але тепер він подорожує в автокріслі. Безпека - раз. Комфорт і дитині і мамі (в мене руки терпли за тих дві поїздки) - два.
    Для мене ще дуже корисною виявилась пеленальна дошка з бортиками. Стоїть в кімнаті на столі, малюк любить там лежати і розглядати світильник/фото на стінах. Вона переносна, ще використовуємо перед/після купання, яке зазвичай відбувається на кухні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Напишу за свій досвід , найбільш корисними для нас виявилась дитяча ваночка,підставка у ванночку(така на дротиках),шезлонг з вібро режимом, памперс міняємо на ліжку ,тому маю спеціальну підстилку м"яку,хоча і пеленальний стіл собі зробила ,але якось не комфортно ...переважно переодягаємось на ліжку. Мобіль на дитячому ліжичку,включаю і є час відійти ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. SofiaMoroz

    SofiaMoroz Member

    А ось і наш списочок потрібних речей:
    - слінг
    - коляска
    - дитяча ванночка(на перших порах, зараз миємось в великій високій мисці доця там сидить і трималася за бортики, а далі мабуть буду ставити стілець в велику ванну і під душем, бо вже взнали як то бовтатися, то з ванночки мабуть буде багато виливатися)
    - пеленка-кокон(ну не навчилася я звичайні намотувати)
    - спальник
    - непромокаюча пеленка(знизу клійонка, зверху товстий шар тканини)
    - ліжечко
    - стільчик для годування(трансформується в менший стільчик і столик)
    - ну і куча памперсів і ліків


    Надіслано від мого LG-D285, використовуючи Tapatalk
     
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А що то за ліки такі у Вас прямо в хіт-параді (для 5-міс я так розумію) дитини?
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
  14. SofiaMoroz

    SofiaMoroz Member

    Я думаю, що потрібно мати в аптечці дитячі ліки різного виду, щоб якщо щось станеться, то бути на підхваті. В мене від народження дитини завжди є капельки очні, вушні, для носа, ліки проти температури, проти кольок, проносне, противірусне. Хай я не всі користовувала, але я знаю що в мене це є, наприклад, я живу у селі і аптеки тут немає щоб за 5 хв збігати і купити, та й дитину не завжди є на кого залишити. А якщо дитину температура схопить, жар, поки лікар приїде нічого не робити теж неправильно. Тому, я вважаю наявність ліків за потрібне

    Надіслано від мого LG-D285, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    З того всього лише жаропонижаючі варто мати. А все інше можна купувати при необхідності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. SofiaMoroz

    SofiaMoroz Member

    А якщо дитинці ввечері почне боліти вушко, я буду дома сама з дитиною, поблизу аптек не має. Жаропонижуючим лікувати?

    Надіслано від мого LG-D285, використовуючи Tapatalk
     
  17. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Ні. Можете проносне дати :) воно то в вашій аптечці для чого?
     
    • Смішно Смішно x 3
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ви лор?
    як взнаэте що в 5міс. дитини саме вушко болить? чи методом тику ліки давати?
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Ну, можете і жаропонижуюче дати. Ібупрофен ( нурофен, ефералган) заодно знеболююче і протизапальне. А зранку лікар скаже вушко то чи не вушко.

    Очні краплі.. Якщо зависає трошки- ромашка, чорний чай. Як сильніше, знову має лікар глянути.

    Від носа можуть бути аквамаріси/ просто фізрозчин. Суднозвужуюче я за шість років кілька разів використала. Лише тоді, коли дитина реально не могла спати чи смоктати груди. Вдень ніколи не використовувала. Та й взагалі, це не ліки для кожного " насмарку".
    Противірусного не даю- б'є по печінці плюс ефекту не бачу. Ну і Ви вже вмієте розрізнити вірусну інфекцію від бактеріальної наприклад. Впевнені? І дозування можете підібрати?
    А проносне- ну ще моооже дуфалак. І то сумнівно. Але краще мамі компотик з чорносливу, ізюму. Одноденний кефір. Як дитина кричить, не какала кілька днів, живіт реально твердий ( а не просто від крику), то тоді клізьмочка одноразова зазвичай гостру проблему вирішує. А далі харчуванням ( поки маминим). Та й в таких діток як не какають, то ще не обов'язково запор.

    А взагалі погортайте сторінки форуму, особливо про здоров'я дітей. І не займайтеся самолікуванням. Бо ні точної дози, ні відповідних ліків Ви не знаєте. Та й живете Ви мабуть не зовсім самі. При потребі- куплять. З таких от сильно нагальних Вам зараз хіба жаропонижуюче.

    А форумляночки, не накидайтесь так зразу. Може дівчина ще " молода- зелена", може немає кому підказати, то краще розкажіть- поясніть спочатку.
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ми теж за містом і в мене в аптечці для дитини є тільки Панадол і від горла пшикалка. Коли починається якесь грві, того достатньо до походу до лікаря або приходу лікаря, а там вже, шо дохтор пропісал. Не розумію для чого маринувати в хаті такий арсенал ліків на всє случаї жізні, то хіба, як якісь хронічні захворювання і то, тоді тимбільше напевне без лікаря не варто.

    Надіслано від мого K01A, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1