харчове отруєння мами і ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем AnichkaVasylivna, 28 Січень 2012.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    От і в нас таке . Я вчора чимсь отруїлась . НЕзнаю, але є підозра ,що то інфекційне , бо фруктів ніяких не їла.Та ще й чула кпу історій про "розгулюючу" кишкову інфекцію. Мала загалом вчора була весела активна, сьогодні вранці теж, а зараз пообіді трохи похникує. Я переживаю чи то не від того. Випорожнення у неї ті ж що і раніше,ніякого підозрілого запаху кольору, слизу. Правда вже прокакала 3 рази ,зазвичай до обіду какає один раз. Я переживаю ,бо незнаю що в таких ситуація робити. Вчора мене остаточно відпустило від ромашки.Чи можу я давати малій пити ромашку? І в якому дозуванні?
     
  2. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    І ми сьогодні траванулись чимось. Дмитрик з пів шостої ранку вже три рази блював. Більше ніби його нічого не мучить, бо бавиться, сміється, але от я переживаю. Що робити? Годувати молоком чи ні?
    Мене добряче крутить шлунок, трохи пронос був. Випила мультисорб і поки чекаю, що попустить.
    Причина отруєння - два варіанти: кавун або масло. Більше схиляюсь до кавуна, бо масло свіженьке. Але з іншої сторони я з"їла двамалих шматки кавуна, а муж добру половину і йому нічоо....
     
  3. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: харчове отруєння мами і ГВ

    Годувати молоком можна, але так як його шлунок зараз може не сприймати будь-якої їжі, то молоко теж може вернутись. Я приймала ще й фталазол і мала теж (але вона старша, їй 2 рочки), він кращий за ніфуроксазид, бо не всмоктується в жкт, але є протизапальним. Ну і не обов'язково це може бути харчове отруєння, є ще ентеровірус, або бактеріальна інфекція, якою до речі можна заразитись всім, і без ГВ.
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Потребую поради.
    Дуже крутить в животі, сильний розлад травлення. Не знаю, що такого їла, ніби те саме що і вчора, ну але менше з тим.
    Що можна такого вжити, щоб малому не пошкодило? Чи пізно вже? Маю на увазі, щоб не мучився малюк животиком..
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    ентеросгель, відвар ромашки
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    На пачці з ромашкою написано "вживати, якщо ризик для мами перевищує ризик для дитини" чи якось так...Все одно пити?
     
  7. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    не думаю, що ромашка може зашкодити. можна ще вугілля попити
     
  8. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    багато пити, чай з ромашки супер помагає і малюку буде добре, можна смекту, сорбекс, біле вугілля.
     
  9. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Та то на більшості препаратів, чаїв і тд таке пише. Ромашку навіть малим діткам дають (ну наприклад ті що на ШВ). Я ромашкові, м'ятні чаї з самого початку пила.
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Дякую всім, хто відгукнувся! Поки настоювалась ромашка, випила вугілля, а до вечора все перейшло. Що то було, не знаю, бо їла те саме що всі. До речі про травлення - я останнім часом постійно п'ю фенхель+кріп, а малий як мучився з животиком, так і далі мучиться
     
  11. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    моїй малечі фенхель також не допомагав, та і мені не конче добре було від нього. помічним став для нас чайок дитячий від хумани з фенхелем. я його пила і результат був відчутним. пила його до доцькіних 4 місяців - так боялася повернення кольок
     
  12. RedRidingHood

    RedRidingHood Member

    Якщо є вже відповідна тема відправте будь ласка бо не знайшла

    Вчора температура піднялась до 37.5, а потім до 38 і були трабли з шлунком, думала що отруєння + не хотілось їсти і нудило. Пила багато але температура всеодно потихеньку підіймалась, ввечері випила парацетамол - через 2год впала до 37.
    Сьогодні вже 38.4 але з їжею ніби все ок, зате з'явився мінімальний кашель. Можливо в когось щось схоже бувало? Просто дуже давно хворіла і не факт що потраплю сьогодні до лікарки бо працює вона через день :sad:
    Доця на гв, поки ніби все тьфу тьфу тьфу


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    т
    У всіх бувало)
    У вас -- віруска. і доця, якщо навіть і заразиться, то не через ГВ, а "повітряно-крапельним" шляхом. Тому ви, якщо Т висока -- збивайте собі і далі парацетамолом. Кашель або чайом лікуйте, або в лікаря питайте, які ліки. А доці можна по краплі афлубіну профілактично. Ну, принаймні, нам завжди випусують, але я в нього не вірю. Але даю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    А нащо тоді даєте, як не вірите?) Я от в дію Афлубіну не вірю, бо вважаю, що то ліки з серії "не поможуть, але й ніби зле не зроблять", тому малому не даю.

    @RedRidingHood у мене коли було харчове отруєння, то симптоми були трохи інші - болів шлунок, нудило, їсти не хотілося, навіть вирвала, загальна слабкість. Можливо, у вас справді якась віруска, та зараза якраз ходить. Мінімізуйте по можливості контакти з дитиною у плані поцілунків, обнімашок, але молочком годуйте як раніше, можливо, саме це і вбереже дитинку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. RedRidingHood

    RedRidingHood Member

    @Kandya @Gloria Tempus дякую!

    Попала таки до лікарки сказала що віруска, понавиписувала всякого
    Хоча тихенько щось так пробувала сказати щоб зціджувалась))))