wi-fi і немовля

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем pipe, 25 Жовтень 2011.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: wi-fi і немовля

    заради цікавості глянула- зараз мій ноут виловлює 7 мереж сусідів ( по назвах можу вже визначити, що є через стінку, над нами- 2 квартири, під нами- 2 квартири і ще 2 "неопізнані". І шо дєлать?
     
  2. Oberig

    Oberig New Member

    Відповідь: wi-fi і немовля

    Стіни в будь-якому разі послаблюють радіохвилі.
    У нас, на жаль, на зйомній квартирі конструктивно маршрутизатор стоїть у спальні.

    Тому вай-фай вмикається лише в крайній потребі, а за нормальних умов користуємося дротами.
     
  3. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: wi-fi і немовля

    Ми з чоловіком теж тижнів два тому підняли питання відносно вай-фай, вже навіть приглянули собі адаптер, але добре проаналізували, і дійшли згоди, що все-таки будемо і надалі користуватися кабельним інтернетом. І справді, в даний час й так багато опромінення навколо, то якщо є альтернатива, то можна відмовитись хоча б від того. Тим паче, коли в хаті маленькі дітки
     
  4. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: wi-fi і немовля

    я теж все з розеток вимикаю.
    У нас в квартирі облаштовано так, що є спальня і кабінет. І відповідно всі електроприлади в "кабінеті". Якось навіть краще спати стало.
    Хоча мій чоловік спить з мобільним під подушкою - забилам би!
    А з вайфаєм справді стабільно 3-5 сусідських мереж в зоні досяжності.
     
  5. liyama

    liyama миється в бані

    Відповідь: wi-fi і немовля

    домашні вай-фай пристрої ,
    ті що встановлюються вдома і забезпечують покриття в межах квартири + - кілька метрів це практично всі пристрої до $ 100 що продаються у звичайних магазинах ( встановлюються провайдерами за 1 грн чи за 250-300 грн)
    по потужності слабші за мобільний телефон , а якщо ваш мобільний телефон ще й старий та оригінальний китайській пристрій з телевізором чи 4-ма картами то він ще гірше :)
    Тепер щодо більш дорогого (промислового) обладнання таке обладнання коштує від 100 у.е в роздріб і більше за 1 шт. амє потужність до 3-5 Вт, встановлюється для звязку між будинками , для відстаней від 100 метрів до 10 000 метрів, це або великі антени, або маленькі розміром з передпліччя коробочки по формі і вигляду схожі на антени базової станції мобільного звязку, але переважно меньші, вони мають направленість не більше 180 градусів, тобто знаходячись за антенною або на 3-5 метрів нижче центру антени до вас дійде 2-5% і без того слабкого сигналу, направляють такі антени на іншу таку штуку від 100 метрів до 10 км :)
    ясно що закривати тілом таку річ не треба, не тому що шкідливо, а просто для морального спокою :) , але зазвичай антена направлена на вулицю переважно вище дерев і т.д. і встановлюється, або в проємі вікна, або на даху, тому теж абсолютно ніякої шкоди для людей будь-якого віку не несе, єдина шкода від ВАй-фай це самонавіювання
    я дуже забобонний в цьому відношенні, не зважаючи на те що сам дуже близько стикався з вай-фай ( встановлював і налашотвував) , але вважаю що стояти поряд з "вікном" мікрохвильовки в 10 000 раз шкідливіше ніж користуватися вай-фай :))) ( потужність вай-фай нехай 0,1-0,25 Вт, а потужність мікрохвильовки наприклад 900-1500 Вт )
    БУв випадок в селі встановили Базову станцію мобільного звязку і через пару днів до голови села почали масово надходити скарги на погіршення самопочуття і корови почали доїтися меньше ... і кури нестись і т.д. і т.п.
    після чого "на килим" був запрошений представник оператора мобільного звязку ,
    - так і так...
    на що була відповідь
    - а ви уявляєте що станеться коли ми підведемо до нашої БС електро живлення і включимо її !!! якщо вже зараз такі проблеми :)))

    ---------- Додано в 13:47 ---------- Попередній допис був написаний в 13:41 ----------

    P.S. тут як для чайників http://homezaboti.ru/internet/vredno-li-izluchenie-ot-wi-fi-routera
     
  6. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Чи є шкідливим Wi-Fi роутер, особливо для немовлят.

    ---------- Додано в 21:07 ---------- Попередній допис був написаний в 21:02 ----------

    Думаємо над тим, щоб його поставити. З іншого боку, ми живемо багатоквартирному будинку, де в багатьох квартирах він є, відповідно сигнал до нас надходить.
     
  7. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2




    Свого часу також цим питанням цікавилася. Навіть тут на форумі натрапила на тему, де про це говорили. Однозначної відповіді немає. У нас стоїть роутер від самого народження малої. За малою нічого не помічаю, однак невідомо як і коли воно може "вилізти". Однак від того нікуди не подінешся, правильно кажете - в багатоквартирних будинках багато сигналів wi-fi, навіть якщо у вас його нема. Зрештою і в кафе, магазинах і більшості закладах зараз є wi-fi...
     
  8. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Дівчата хочу трошки підняти цю тему. Натрапила на таку статтю:
    "Wi-Fi виявився небезпечніший для здоров'я, ніж вважалося раніш"
    http://ukrnovyny.blogspot.com/2015/02/wi-fi.html
    Як вважаєте чи варто цим перейматись, бо в нас Wi-Fi включений цілий день. Ну і сусідів не мало...
     
  9. Lady Mary

    Lady Mary Active Member

    Піднімала вдома це питання- вдома двоє діток, на що чоловік посміявся і сказав, що раз я така схвильована, то треба бункер будувати... А між іншим холодильник по шкідливості на першому місці, а мікрохвильовка- на другому. Тай сусідські wi- fi не виженеш з хати, отже змирилася. Роутер стоїть в коридорі.в мене чоловік програміст , то думаю, якщо б це дійсно було б небепезпечним він цього вдома не ставив би. Якось так.
     
    • Подобається Подобається x 1