wi-fi і немовля

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем pipe, 25 Жовтень 2011.

  1. pipe

    pipe New Member

    Доброго дня всім!
    Виникли дебати в родини...

    Чи не шкодить ноут з wi-fi'єм дитинці? Чи не має негативного впливу?
    Пробую дідам/бабам щось довести - поки не виходить...

    Хто де тримає ноут? Чи є у когось доведена інформація про вплив ноута на немовля?

    Можливо це питання вже піднімалось - дайте силочку!
     
  2. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: wi-fi і немовля

    от і мене воно цікавить!
    хоча читала, що ніякого негативного впливу "ніби то" немає, тому що ті хвилі на котрих працює wi-fi з'єднання є безобідними, типу як звичайне радіо :girl_in_dreams:
     
  3. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: wi-fi і немовля

    О, і мені цікаво, хочу вдома зробити але доцька маленька, шоб їй не зашкодило....
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: wi-fi і немовля

    Дівчата, в наш час смішно такого боятися. Зараз таке опромінення йде з мобільних вишок і всього іншого, що той вай-фай ролі не грає. Хіба в якесь глухе село їхати.
     
  5. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: wi-fi і немовля

    в нас ВІ ФІ (Wi Fi) ;), стоїть в коридорі, правда квартира дозволяє тримати ноут, за дві кімнати від дитини.

    ---------- Додано в 20:19 ---------- Попередній допис був написаний в 20:16 ----------

     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: wi-fi і немовля

    Навіть без нашого роутера в будинку мій комп ловить ще сім сіток, тобто в будь-якому випадку "під хвилі потрапляєм". Думаю в наш час вже немає місця, в якій би не було
    вай-фай зони.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: wi-fi і немовля

    всюди! навіть елементарні прийомники таксистів,які під вікнами їздять...
     
  8. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: wi-fi і немовля

    немовлятка в дома не маю,а wi-fi є,так от не знаю наскільки це правда,та ще в літку натрапила на інформацію,
    про те,що в Європі хочуть офіц.заборонити вай фай,оскільки той шкідливий для здоровя.
    почитати можна тут
     
  9. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: wi-fi і немовля

    Ой дівчатка....а як щось раптом стається - починаєш боятись ВСЬОГО. І думати - а може треба було .....не стригти волосся, не їсти чогось чи не....не... І дути на холодне.
    Я наприклад, ТЕПЕР ВЖЕ боюсь вмикати фумігатори, боюсь мити душову кабінку засобами (тобто боюсь це вдихати), боюсь їсти шашлик, бо туди додали приправу..... Скоро почну боятись взагалі дихати і жити. То звичайно, крайнощі, але я до того - що смішного тут точно нічого нема....

    І всі лікарі кажуть, що комп"ютери (навтіь ноути) - то зло.... А де істина?
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: wi-fi і немовля

    Всі бояться того чого не знають:) :girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: wi-fi і немовля

    розумом я згідна, більше того, сама не уявляю, як би мала відмовитись повністювід ноута і нету :)......але все ж "береженого Бог береже"....
     
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: wi-fi і немовля

    то краще від мобілок відмовтеся
     
  13. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: wi-fi і немовля

    сам по собі ноут має лише електромагнітне випромінювання, тобто таке ж як холодильник, мікрохвильовка, проводка в стінах чи будь-який інший прилад з електричним струмом, про вплив якого на людський організм достеменно не відомо...
    джерелом радіохвиль (wi-fi) є роутер, тобто, якщо треба чогось боятися, то хіба його, а не копм'ютер, який лише "ловить" ті хвилі... до речі, мобільний телефон працює приблизно в тому ж спектрі випромінювання... колись бачила передачу з одним дядьком, лікарем, який застерігав від близького і тривалого контакту з мобільниками і роутерами... але, якщо правильно пам'ятаю, то він говорив що суттєвий вплив від них є на дуже близькій відстані і швидко зменшується, і на відстані кількох метрів вже не відчутний... але то було давно, тому не гарантую, що правильно пам'ятаю, а також наскільки то наукові дані
     
  14. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: wi-fi і немовля

    Можливо і я чогось не знаю. Але мій особистий досвід - чоловік, який також дуже скептично ставиться до всяких висловів на рахунок шкідливості електроприладів, поставив біля робочого столу wi-fi. Голова боліла дня три - чотири (списував на зміну погоди), потім натрапив випадково на замітку в газеті про алергічні прояви внаслідок дії wi-fi. Вимкнув, до ранку головні болі пройшли. Десь за пів року ми пересилились, і він поставив wi-fi роутер в шафі купе в коридорі, під стелю (я цього не знала), мене голова боліла кілька днів, списувала можливо переїзд, теж зміна погоди і ... І тут чоловік згадує про wi-fi, вимикаємо, і о чудо за пару годин біль пройшов. Тому наразі більше не експерементуємо.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: wi-fi і немовля

    wi-fi в нас нема... Саме тому що шкодить дітям, ну і дорослим не помагає.

    давно мене переслідує думка викинути мобільний. Чоловік не дає, в нас домашнього нема, а без зв"язку вже відвикли.
     
  16. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: wi-fi і немовля

    Також аналізувала це, і коли wi-fi в кафе, на вокзалі, ..., він стоїть віддалено від нас, і ми не так сильно відчуваємо його дію. Наразі, всі компи в дома підключені до інтернету через кабель, в тому числі і ноут.
     
  17. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: wi-fi і немовля


    Я наніч вимикаю все з розетки, бо не можу спати від того гудіння зі всіх сторін і мигання лампочок. А чоловік приходить, і вмикає.. отак і живемо)))
     
  18. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: wi-fi і немовля

    а якщо він є в сусідів через стінку? зараз взагалі від всякого випромінювання важко сховатися... а шкідливість чи нешкідливість його толком не доведена... залишеється сподіватися, що ми люди такі тварючки, що легко до всього адаптовуються :)
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: wi-fi і немовля

    в моїх сусідів нема...
    існує така собі презумція винності нових винаходів...
    колись була така соціальна реклама про бідного песика і ті всі лампочки... про те щоб не залишати апаратуру в режимі чікуванняє
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: wi-fi і немовля