Вихвалялки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вихвалялки

     
  2. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  3. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Вихвалялки

    І я маю вихвалялку. Навчився мій Вітальчик "дякую" казати, але каже не "дякую", а "дядюдю", "дядюю":mocking:. Що йому не даєм, за все "дядює". Тішимся кожному його слову:girl_in_love:
     
  4. Jersey

    Jersey Active Member

    Відповідь: Вихвалялки

    можна і я трошки похвалюся :girl_blush2: вчора купила собі класнючі лижні чоботи :girl_dance: готуємось до лижного сезону...
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вихвалялки

    А я собі вирішила взяти відпустку з понеділка!! полежу трошки, відпочину))
     
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  7. Natalya

    Natalya Well-Known Member

  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А в мене ще є вихвалялка тижня,а може й місяця.Останній рік мене щось підводила моя скрипочка..:sad: Звук змінився і дві струни диринчали.Я ніяк не могла найти причини,що ми тільки не робили...А приходилося підлаштовуватися до того ,що є.Але то настільки було неприємно займатися,мене то нервувало..еехх..І тут я випадково дізналася ,що майстр моєї скрипки у Львові(він тепер живе в Польщі).І я до нього поїхала. Сиділа в нього 2 години, він довго і нудно шукав причину, сам був здивований.І таки знайшов :radist::radist::radist: Я знала,що то певно якась дурничка,так і вийшло.Дурничка,яка псувала життя....Просто потрібно було замінити одну штучку.А ще він виявив,що майже впала якимось чином дужка і від того так звук змінився.Я була довольна як слонь:connie_pull-pigtail Він мені її ще гарно почистив,гриф пошліфував,ще й вибачався за такі незручності.Але я пішла звідти щаслива і досі не можу натішитися.Ото скільки людині,а точніше музиканту треба для щастя :)
     
  9. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    :) а я вже якраз 19 років її тримаю в руках.[​IMG]
     
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Ого! це з 5 років?

    В мене теж вихвалялки. Купила собі вчора випадково пальто, забрала в Абрайри набір з ельфами а на обід ми собі замовили тортик Тірамісу.
     
  12. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Вихвалялки

    врочистий день - почався книжковий форум, накупила собі книжечок М.Матіос та І.Роздобудько, тепер маю читання на місяць). Ходили ввечері з чоловіком і друзями на "Солодку Дарусю" в Заньковецької, після чого ще зловила Матіос, щоб та поставила мені автографи в книжечках. Тепер собі сиджу і тішуся:good:
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    угумс.ще до школи,до мене вчителька додому приходила :girl_cray: важко то було
     
  14. окса

    окса Member

    Відповідь: Вихвалялки

    я теж своєї скрипки не тримала років 20...
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Мушу вас засмутити,але певно вже й не будете.Скрипка.то такий інструмент,який,без перебільшення,вимагає щоденної праці.Я от цього літа здала державні і потім вся була у підготовці до весілля,скрипочка лежала собі спокійно...А коли прийшлося грати,потрібно було ще деякий час входити в форму.І то мені,що я цілий час на ній ніби граю.Та все-одно,пальці одразу стають наче дубові,скрипка якась наче чужа,завелика.:) Але проходить тиждень-два,все налагоджується.Починаю відчувати інструмент,скрипка стає наче моєю частиною.Отоді все добре.Але для того треба прикласти багато часу..Напевно можна порівняти з балетом.Вони мусять кожного дня розминатися, так ми мусимо кожного дня займатися...Ось така нелегка праця.Відівчився купу років і все-одно все життя мусиш грати,грати...
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Вихвалялки

    А я вчора була на футболі:tanksmile::tanksmile::tanksmile:такий кайф, це був мій перший раз, стільки емоцій, я вражена! Потім ми пішли в криївку:rus:, потім я прийшла додому, поспала 2 годинки, і приїхала моя сестра зі швагром з-за кордону:radist:ще з ними почаювала, і знов на годинку спати. Зараз вмираю:morning1:, день випаде з життя, але скільки щастя:rolleyes:
     
  17. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А мене сьогодні такий класний день, вроді, нічого особливого, але в прозу щось не хочу йти!
    Зранку, така чудова погода, я нарядилась, намалювалась і пішла на роботу! З роботи на форум... книги - це моє!!! Обожнюю!:girl_tender: Накупила книжок, потратила півзарплати, але радості!!! От сиджу і не знаю з чого починати:girl_impossible: Ще через мене подруга накупила купу книг, бо я біля кожного видавництва казала: "Оооо, ці класна"... "оооо!!! А та взагалі супер":D
    Пішли потім на обід в Опера Пасаж. ... ну і як не зайти в Брокар:wacko1: Потратила другу половину зарплати:blum1:
    Тепер, вся така щаслива, з купою книжок, купою баночок і тестерів, сиджу, пахну на всю хату:xaxa: і думаю, як би то до чоловіка підлизатись, щоб допоміг до зарплати дожити:xaxa:
    Файно....
     
  18. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Вихвалялки

    тішуся з того, що в Маргошки не мононуклеоз та й, чесно кажучи, не знаю чи то ангіна - сьогодні в доні два "глазних" зубчика вилізло!!:girl_tender: А ще, особисто для мене, мега вихвалялка (бо 3 місяці доня "на глухо" відмовилась від висаджування і горщик принципово ігнорувала) - Маргошка саменька двічі на горщик нацюняла!!!:girl_yes::preved:
     
  19. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Я нарешті змінила зачіску, тепер в в мене коротке волосся і я себе страшено люблю!!!!!!!
     
  20. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Вихвалялки

    в мене вихвалялочка)))
    я найкраща НЕВІСТКА!!!!!!!
    так сказала вся родина секрухи..:girl_curtsey:
     
Статус теми:
Закрита.