Вихвалялки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Ну класно, бо я хоч зі слінгами не дружу, але той район обшукала як за малим їхала :girl_wink::D
     
  2. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вихвалялки

     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    тому мені і віддали нині речі, бо кожного ранку в супермаркетах перевіряють шафки на залишене там. побачили зранку шо є сумка, відклали адміністрації
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вихвалялки

    Не можу натішитись. Щойно мені прислали знимки. Ліля виглядає чудово, народжували вдома, завинули малятко в біленький рушник, а воно таке велике з великими руками і нозями - ото буде правдивий хлоп!
     
  5. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Вихвалялки

    я недавно приготувала милому його улюблену смакоту - горячий шоколад

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 10 Вересень 2010
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  7. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    І я похвалюся: моя дисертація отримала відзнаку на конкурсі наукових робіт, присвячених історії і сучасності Польщі та польсько-українським взаєминам, що проводиться під патронатом Польського Посольства в Україні.
     
  8. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а я собі спонсорнула квиток на вечір присвячений Г.Чубаю і Б.-І. Антоничу, так добре мені на душі, просто супер
     
  9. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а в мене нині дві вихвалялки - їхала за одною, здибала ще одну:girl_crazy: осьо вони:
    [​IMG][​IMG]
    і ще третя, але вже не взуттєва - приїхала моя кУліжанка з Америки, не бачились вже місяців чотири, і йдемо зараз на здибанку - втрьох - ще з однією кУліжанкою:girl_dance: юхууу:preved:
     
  10. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А ми приїхали з медової подорожі - обрали тур Європою, стільки країн, стільки вражень, це щось просто неймовірне. Особливо запам'яталось Монако:girl_in_love:,так скоро час пробіг, хочу знову туди:girl_cray:
     
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Маю аж дві вихвалялки: перша - подарували мені тренажер лег меджік, на який я давно приглядалась. А друга - йду в суботу на весілля до друга. Не можу дочекатись. Ото погуляєм!!!
     
  12. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я стала власницею духів Guerlain Idylle
    [​IMG]

    Я вже давно їх хотіла, але чекала, коли хтось із знайомих поїде закордон. І ось подружка купила мені їх в "дюті фрі". Ми зустрічалися з друзями на природі і вона мені їх там дала. Я зразу напахнилася і підходила до всіх і питала: "Ви чуєте як мої духи гарно пахнуть?" :) (як мала дитина :)) Всі хто чув і не чув відповідали: "Дуже гарно" :)
     
  13. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  14. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    прочитав нік - ржав (с)
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    і ми йдемо на весілля до друзів в суботу :) так хочеться повеселитися вже.:)
     
  16. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Вихвалялки

    і в мене вихвалялка)))
    моя Роксолянка почала сама ходити))))вже всю кімнату може сама пройти))
     
  17. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Вітторія, та ж недавно на власному веселились:)
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    ага, а таке враження,що то вже було хто-зна коли...:girl_in_dreams:
    просто в мене ті останні 2 тижні такі жахливі..репетиції,концерти,запис...ганяю цілими днями,ото вчора був останній день запису, сьогодні я вільна :dance2:,так класно,хочеться троха веселості :connie_pull-pigtail
     
  19. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А ще сьогодні на зупинці нашої маршрутки в Брюховичі стояла палатка з написом "організація Рідні Брюховичі" і два хлопці збирали підписи людей,щоб потім занести то до міської ради,аби нам покращили стан з громадським транспортом.Невже ми трохи просуваємося? а то здавалося всіх влашотовувало таке постійне нервове доїжджання,чекання..Я була у списку сьогодні 98-ма. А поряд висіла афіша,що 19ого вересня день Брюхович(вау!!) і буде концерт, в якому також приймає участь Сашко Божик,який день перед тим одружується :). герой.Чого не зробиш заради улюбеної справи :)
     
Статус теми:
Закрита.