Вихвалялки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    І в мене велика вихвалялка. я сьогодні з співробітниками святкувала свій вчорашній день народження і так приємно здивувалась їхнім подарунком. Мені такого ще ніхто ніколи не дарував, так приємно було...до сліз. Таку буду мати про них пам"ять!!))
    Ось що вони мені подарували.....картина з фотографії нашого українського весілля. Хвалюсь))
    [​IMG]
     
  2. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Вихвалялки

    не можу очей відірвати, клас:girl_claping:

    ---------- Додано в 19:01 ---------- Попередній допис був написаний в 19:00 ----------

    а я собі купила набір для французького манікюру, справлюсь на кухні і буду малювати свої кігтики:d23:
     
  3. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вихвалялки

    І в мене вихвалялки,аж дві: по - перше,я знову студентка - здобуватиму другу вищу освіту в банківському,по - друге,я сьогодні підстриглася і пофарбувалася(наводжу красу перед першим вересня).
     
  4. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    ну??? І де фотопідтвердження???
    По першому пункту віримо на слово:girl_cool:, а де фото??:girl_claping:
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вихвалялки

    моє плаття з Вікторії "подароване" (вона дала гроші, за що їй велике дякую) свекрухою приїхало.
    [​IMG]

    Ще є білизна, але вже показувати не буду
     
  6. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Вихвалялки


    Вітаю, здобувати другу вищу в банківському - це весело і просто:girl_dance:
     
  7. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вихвалялки

    Тань,прасті засранку,але фотоапарата не маю((не доробилася ще..Такшо прийдеться вірити на слово:)

    Дякую:)Сподіваюсь,що так воно і буде.
     
  8. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Чоловік відправляв зроблену мною фотографію на фотоконкурс бо я думала,шо не варто:girl_blush2: і вона зайняла перше місце! Так несподівано і дуже приємно!!! http://photokonkurs.com/childrenwin.html#634com (моя та шо перша)
     
    Останнє редагування: 29 Серпень 2010
  9. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки

    а ми вчора на весіллі в моєї однокласниці так файно погуляли! танцювали з чоловіком і танцювали, так було добре, згадували собі наше весілля :girl_tender:
     
  11. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я сьогодні була на першій в своєму житті педраді і 1 вересня буду на урочистій лінійці в якості вчительки:)Трошки лячно,але рада,що знайшла роботу:girl_in_dreams:
     
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А у нас доробляють ремонт, на першій нашій спільній квартирі. На днях вже має бути у кольорі все. Нетерпиться подивитися, як виглядатиме. А вселитися ще більше нетерпиться.
     
  13. ENNI

    ENNI New Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Milady
    А я сьогодні була на першій в своєму житті педраді і 1 вересня буду на урочистій лінійці в якості вчителькиТрошки лячно,але рада,що знайшла роботу

    Бажаю Вам не втрачати того інтузіазму, з яким ви пишете. Бо на свому досвіді знаю, що з кожним роком він все тане і тане, прямо на очах.
     
  14. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  15. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    УРА нарешті розпочнуться мої довгоочікувані курси, надіюсь, що з мене щось вийде:crazy:
     
  16. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Сьогодні в моєї мами день народження, будемо ввечері трошки святкувати, треба подумати який би це їй корисний подарунок купити
     
  17. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Вихвалялки

    А я віднайшла для Соломійки Кольорової мак в заколку, і то не один:girl_curtsey:Во де у Львові можна таке добро знайти.Чисто випадково ходила по кабінету і мені впав в око мужчіна -статуетка з букетом штучних маків, мужчіна лишився без маків, зато панянка Соломія підуть на лінійку при параді.:girl_spruce_up:Кольорова з тебе сто грам і пампушок:rus::rus:
     
  18. jantarna

    jantarna New Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Сьогодні я накінець отримала зарплату! Буде великий шопінг.
     
  19. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Вихвалялки

    В мене щойно народилася племінниця!!! 3200, 52 см.
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    В мене сама крута вихвалялка! всі пхаються по маршрутках, бо перший дзвоник, море студіків, море людей...ще й погода не альо...а я нині цілий день буду вдома! під теплою ковдрою! трошки попрацюю і дивитимусь фільми :girl_tender:
     
Статус теми:
Закрита.