Вихвалялки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а у мене суперська вихвалянка - після 2-х місячного стопору моя вага знову почала зменшуватись, як і після пологів...чи то дійсно тих 3 місяці, про які всі говорили, треба було почекати, чи то спека далася взнаки..отже, -3 кг за 2,5 тижні......
     
  3. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки

     
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  5. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  6. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Вибачайте, що пізно відповідаю, але давненько щось не заходила на ДП. Це компанія "Карпатейр", літаємо через Румунію в Італію, Грецію і Німеччину.
     
  7. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Вихвалялки

    Сьогодні виповнюється 3 рочки нашому Данилкові:girl_in_love:, аж не віриться що синочок вже так підріс:girl_tender:, за ці три роки багато чого навчився, досягнув, сформував свій непохитний характер:girl_wink:, з"явилися свої уподобання. Сьогодні вперше для нього буде у колі діток в садочку "коровай, коровай, кого любиш вибирай...", а ввечері збиреться уся рідня аби привітати нашого непосидюху. Так радісно і святково на душі, що хочеться від щастя співати:girl_bye:
     
  8. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Ой, файно...
    Суперська вихвалялка :)
    класно, що якраз на літо випали роди й справді всі можливості для похудання Є.
    Мда...а тим, що на зиму родити мають...ум..певно не вийде так похудати скоренько ((((( ще й ті всі зимові свята(((((
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вихвалялки

     
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Ну і що? Я народила 4 січня. Зараз важу на 7 кг менше ніж до родів і то мабуть не межа, бо і далі худну. Всі штани довагітні як на вішалці висять. На дієтах не сиджу і взагалі для похудання нічого не роблю. Їм небагато, бо жор не нападав і не нападає.
     
  11. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    У мене з*явилась вихвалялище...Я позавчора сама наліпила вареники!!!!! Для когось -це буденна справа, а для мене - справжнісінький подвиг!!! І така довольна ходила по хаті, як слон!!!:girl_flag_of_truce: Навіть їстівні вийшли!!!:girl_wink:
     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки

     
  13. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Вихвалялки

    а ми сьогодні купили доні ровер - вона ТААААААААк тішиться))) давно вже на нього "жуб точила":girl_tender:
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Купила собi класнючi тiнi i джинсики з високою талiею :)
     
  15. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вихвалялки

     
  17. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    ... а мені чоловік приготував тААААку яєшню...
     
  18. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А ми на ці святкові дні їздили в Солотвино,відпочили класно,але найголовніше для мене,що я лягла на воду.Для мене це вихвалялка з вихвалялок,бо мала панічний страх перед водою відтоді як топилась.Навіть не уявляла наскільки це приємно,коли твої ножки лоскоче сонечко,а не тільки морський пісочок.Це все завдяки терпінню коханого чоловіка.:girl_tender:
     
  19. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Вчора в мого двоюрідного брата народився синочок, тішимся всією родиною. Нехай росте здоровий, гарний, чемний нам на втіху
     
  20. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Вчора взнала що піду на курси водіння в жовтні :girl_tender::girl_cool::girl_yes2: ( чоловік постарався ):girl_tender: моїй радості нема меж:radist:
     
Статус теми:
Закрита.