Вихвалялки (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    а мому коханому зозульчику нині 2 рочки))):girl_dance::girl_in_love: як ті два роки пролетіли швидко!!! я така щаслива, що маю такого чудового синочка!!!:d25:
    маємо от такого святкового тортика
    [​IMG]
    і Ярко отримав уже купу подарунків на вчорашньому ДН, а сьогодні продовження:girl_cool:
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А в нас вчора була велика врочистість, не можу не похвалитись: ми вперше привели нашу дитину у Парк Культури на атракціони! Для мене це щось типу "перший раз у перший клас"...
    Я кілька раз просльозилась коли моя донечка їхала на атракціоні і махала мені ручкою і посилала повітряні цьомки:girl_in_love:я навіть не можу описати свої відчуття при цьому - просто величезне щастя і гордість що ми дочекалися цього! Відразу згадались уривки мого дитинства - для мене похід на ці атракціони був чимось надзвичайним - моєю найбільшою мрією в житті! Доця теж залишилась дуже задоволена, хотіла "сє!" а потім ще й потрапили на концерт якогось молодіжного гурту на верхній сцені, то там доця з татком ще й натанцювались досхочу:girl_dance:, я стояла збоку і спостерігала як моя дитина прикольно танцює в ритм, і не могла надивуватись, наробили багато гарних фото... Одним словом просто прекрасно-чудовий день!:girl_in_love:
     
  3. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А в мене з"явився в неділю другий похресник - Юрчик-красунчик!!!!! :o :connie:
     
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    не знаю,чи то в жилєтку,чи сюди:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:- 13 років,як ми з Юрком разом....
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Хочу вихвалитись. В суботу фотографувала першу розписку:girl_dance: Все пройшло супер, а головне який ж я кайф отримую від цього, хоч і трохи переживала.
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А ми в неділю були в Раковці. Полежали собі в тіньочку, чоловік книжку почитав, напевно, вперше за багато-багато днів ))), а то все комп і комп. А потім повечаряли в місцевому кафе. Одним словом море задоволення. Хочу ще. )))
     
  7. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Штори і тюль замовила нарешті, новий сарафан вчора забрала і довольна як "слонь". Купила собі і шортики на літо. Був вчора вдалий день:girl_curtsey:
     
  8. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    в суботу постриглась:girl_cool:
    в неділю погуляли з сестром і її сімейством:girl_dance:, а ввечері бачилась в Кінг Кросі з Анутою і забрала два свої вишивальні набори:girl_in_love:
    нині ше встигла один сюрприз-не зовсім сюрприз:girl_blush2: для одної особливої людини зробити:girl_in_dreams:
    в середу іду на мінікур і педікур
    і буду мати в суботу зустріч випускників - маю бути файна:girl_crazy:
     
  9. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А я в суботу була на концерті Ёлки в Ужгороді) Оскільки у Львові концерт відмінився...
    Отримала масу задоволення та позитивних емоцій!!!!!! :girl_dance:
     
  10. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Сьогодні купила собі нову спідничку і блузку, як давно я не купувала собі спідницю:girl_in_dreams:Ну нічого,зате тепер купила яку хотіла:girl_crazy:
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А мені одна чарівна:girl_in_love::give_heart: форумлянка подарувала слінгшарф:girl_dance:-мою мрію:yahoo::yahoo:))) Завтра беру на форумівку буду вчитись мотати. Моєму щастю немає меж:dance2:.
     
  12. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А в мене прорізується зуб мудрості, але як мудрість життєва не приходить без досвіду, так і мій зуб ріжеться з болем.
    Мудрію:)
     
  13. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Ось таку красу ми зробили з малою на тему: "ТРАВЕНЬ!"
    Віночок малювала Настуня.А як оформити- придумала Я!
    Що може бути прекрасніше за Маму і маля....
    [​IMG]
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    у мене аналогічно. В суботу як почав пробиватися, так за вихідні випила всі запаси обезболюючих. Бо навіть спати не мгла. Думала, що вже у понеділок полечу до стоматолога. Але вранці зуб по -трішки почав з являтися. Наразі відчуття ще достатньо дискомфортні, але то вже не до порівняння. А щось до стоматолога йти боюся- знайомий стоматолог радить ті зуби мдрості відразу удаляти, бо і ростуть вони як завгодно і вилазять зазвичай вже псутими. Або за короткий термін після появи починають активно псуватися. Чесно кажучи, попередній нижній зуб мудрості у мене так само ліз з болем, а потім дуже швидко зіпсувався. А от верхні- без проблем,хоча теж уже попсулися. А оцей останній нижній росте щось так паскудно і болюче...
     
  15. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  16. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Продовжуючи тему зубчиків мудрості, можу гордо сказати, що маю вже два. Але жоден навіть дискомфорту не викликав, коли прорізався. Відчуваю, що скоро на нижній щелепі попруть))) Ото буду зубата))))
     
  17. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  18. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А я з "Жилетки" сьогодні у "Вихвалялки". Мій втоплений вчора фотик працює!!!! Не знаю чи всі функції, але фоткає як раніше. УРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:girl_curtsey:
     
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Моя коліжанка сьогодні на 36 тижні народила дівчинку!!!!! Малесеньку - 2700 (перший козак в неї був 4100)
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    а моя знайома з будинку напроти ще меншу родила на 36 тижні - 2400. Зато тепер така красуня бігає з нами по площадці, їй вже півтора роки.
     
Статус теми:
Закрита.