Вихвалялки (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    О, і в мене чоловік йде теж у відпустку!!!!!!!! УРА!!!!! Поїдемо відпочивати, вже 28/05
     
  2. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    вчора був у мене такий стресовий день, що пішла й зробила собі подарунок - купила підставку під іоніку))
     
  3. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    отримала вчора 2 подарункові сертифікати на 350грн і відразу отоварила їх в ДЦ
     
  4. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Купила малій сенсорний телефон,про який вона давно мріяла.
     
  5. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Купила сьогодні 2 іграшки пищальних своєму цюцьові)) Вибирала зосереджено, точно, як літак на найближчих 20 років))) Таке задоволення дістала!!! ніби собі купувала)))
     
  6. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Ура!!! Маю супер вихвалялку!!!! Мій син зайняв третє місце у змаганнях з картингу!!!:girl_claping::girl_claping:,що проходило в Стрию. Почав займатись цієї зими і так тішимось цьому результату!!! А загалом їхня команда посіла друге місце серед п*яти!!!! Супер!!! Тішимось,як малі діти!!!!!:girl_dance:
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Зателефонував старшенький. Завтра приїде у Львів. Надцять років не був...
     
  8. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  9. Відповідь: Вихвалялки (2)

    Маю дві пухнасті вихвалялки:girl_in_love:
    У зв'язку з Днем народження моя колекція ведмедів поповнилася двома новими друзями :girl_claping:
     
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  11. Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  12. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Я сьогодні чисто випадково купила собі омріяний шалик за смішні гроші, правда шитий, а не в"язаний і насичено зеленого кольору, але такий самий кучерявий. Тішусь як дитя:girl_dance:
    [​IMG]
     
  13. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Я нарешті йду на Пірати Карибського моря:girl_dance::girl_in_love::girl_tender: на сьому годину, от вже збираємось, хочу ще прогулятись по КК.Чоловік не в захваті, бо не любить, коли я ходжу по магазинах, ще свекруха передала гроші на ДН, може щось куплю, що сподобається:girl_crazy:
     
  14. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А я вламала Коханого на 14 днів відпочинку в липні на морі!!!!! На цьому тижні візьму квиточки. Ох, море....
     
  15. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    У нас сьогодні з чоловіком 7-ма річниця від дня одруження :girl_dance::girl_in_love:, зранку отримала чудовий подарунок - духи, а пізніше цілим сімейством подалися в мандри: парк Культури, Стрийський парк, дитяча залізниця, одним словом гарний день :girl_smile:
     
  16. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Були всією сім"єю на дачі.Відпочили,поїли смачнесенького шашличку,подихали свіжим повітрячком!Супер!!!
     
  17. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Маємо в липні весілля, то починаю скуплятись, купила собі сьогодні мешти, така ними задоволена, щеб носились добре, потім з компанією сусідів пішли в ліс на шашличок(похвалю і свого чоловіка-шашлик робив він був супер), відпочили на славу!:girl_dance::girl_cool:
     
  18. altari

    altari New Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Ми також сьогодні поласували шашличком.Жаль,комарі нас "розігнали" по домах,а так би ще посиділи...
     
  19. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Чудові були дні: В п"ятницю ходила на зустріч однокласників! В суботу- в кафе до похресника на день народження! В неділю(сьогодні) в селі був Празник-приймали на обід священників та гостей. А завтра їдемо з малої класом на екскурсію в Страдч! Чудові дні-чудовий настрій!
     
  20. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    23 травня 2006 року, як ми зустрілись :kiss3: і чоловік мене запросив на побачення одразу ж.:gamer: І З ТОГО ЧАСУ МИ ВЖЕ 5 РОКІВ РАЗОМ!!! ;):yahoo::yahoo::yahoo: Будемо святкувати річницю :girl_tender::girl_tender::girl_tender:Щаслииииииииииві!!!!!!!!!!!!!!! :kiss3::kiss3::kiss3:
     
Статус теми:
Закрита.