Вихвалялки (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    в наших друзів сьогодні народилась донечка:radist::radist::radist:
    з іншими ще поки вагітними покавували в Світі кави:girl_tender:
    так кльово, що в синочка буде стільки коліжанок:girl_dance:
     
  2. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    ДОПИСАААААААЛА!
    нехай не 20 сторінок (як планувала), 15, допишу ше трошки до 1-го розділу... і все!!!
     
  3. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    сьогодні рівно два з половиною роки нашого щастя...
     
  4. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    І у мене є вихваляночка, купили доці нову коляску, а стару продали, так тішусь....... правда фото з сайту, але наша така сама!!)))):girl_crazy:
    [​IMG]
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Мені певно сюди:)
    Втішили мене сьогодні, що я крім того, що скоро буду мамою, буду ще й тьотею, на кілька місяців пізніше:d25: Трохи в шоці, бо сестричці тільки 18, і заміж вийшла тільки 3 місяці тому, сама ше мальота. Ну але вони з мужом дуже раді, то я теж, дітки - то таки щастя:girl_in_love:
    Ще в більшому шоці наша мама, вона в мене "вимагала" внуків ще від мого весілля (4,5 років тому), а тепер каже: "В мене вже пів голови сивого волосся від ваших поповнень":lol::lol::lol: Але щаслива як слонь:)
     
  6. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Моїй доці сьогодні 11 місяців;а вчора моє щастя почало ходити:clapping:
     
  7. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А в нас сьогодні 15 років сімейного щастя:)))
     
  8. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Вітаю!!! Ваш шлюб вже дорослий )))

    А у нас вихвалялка, мій малий навчився стояче ))) а то я переживала, як ми будемо гуляти і справляти нужди.
     
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    На цих вихідних мої батьки познайомилися з батьками нареченого! Все пройшло дуже-дуже класно! Батьки з коханим прийшли з короваєм та вишитим рушником. Були такі діалоги, які і мають бути на сватанні: "Нам сказали, що у вас є гарна дівчина, а у нас для неї парубок славний є!" Оскільки для гарбузиків зараз не сезон:girl_wink:, то я за традицією пов"язала коханому рушничок на руку, точніше хустину, бо рушничка не було.:girl_flirt:
     
  10. Amaranta

    Amaranta Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Ура!!! Я вчора дошила собі літню курточку)))
     
  11. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    дякую:)))
     
  12. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Отримала я свій приз за кулінарний конкурс. Вирішила похвалитися чоловікові, але ж не вихвалятись порожньою коробкою. Ну ось, і вам похвалюсь :girl_blush2:...
    Велике дякую Фіяні за приз та його доставку додому :girl_in_love: !
    [​IMG]
     
  13. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    О! Я-я..я ту смакоту сьогодні пробувала! Щоправда коробочка була інша, значно скромніша(і за розміромБ і за виглядом...), певно боялась, щоб оцю файну я не відібрала.:girl_crazy:
     
  14. olena

    olena New Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А ми вчора з kvVItKою отакої красоти напекли:

    [​IMG]

    А смакота яка...ууу...мнямка.
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    сиджу на роботi i думаю як би то допрацювати ше завтра i все. А тут чоловiк пише смс що його щойно пiдвищили в посадi , ура )
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  18. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Ми закінчили робити ремонт! :girl_claping::girl_dance::girl_curtsey:
    А щаслива буду ще більше тоді- коли все в квартирі помию...:girl_yes:
     
  19. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А я вчора зустрічалась зі Спрінгушею та її донечкою, зустрічались дуже швидко, бо я запізнювалась і поспішала (соромно:girl_blush2:, вибач, Оксанко). Дала вона мені кульочок з квіточками з тканини. А години через дві в перерві між клієнтами запхалась я до того кульочка - а там стільки всього!!! І спіднички, і корсетики (то мені в костюмну колекцію), а найголовніше - маленький ангелик Оксаниної роботи!!!:khomyak::khomyak::khomyak: Я зробила майже як той хом"як! День, котрий видавався геть нездалим з купи причин, відразу став таким класним, настрій таким гарним! Дякую, Спрінгушечко, ще раз, і ще раз, і ще багато-багато-багато разів!:girl_in_love:
     
  20. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    фсьо, я кажу папа залікам! захистила курсову, маю 5! трохи тішусь:girl_in_dreams:
     
Статус теми:
Закрита.