Вихвалялки (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Надарували друзі на відсвяткуванні дня народження, яке було фактично раніше, але святкували у неділю.:)






    Примітка: Вазочку подруга власноруч розмалювала.
     
  2. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Нарешті вишила рушник на весілля:d64:
    Дуже тому рада, що воно дійсно моє:girl_in_love:
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Мені вчора Іра-Еспоза подарувала вазонки, ми з Яринкою сьогодні їх пересаджували. Тепер наш міні-квітничок виглядає так. То ще не все, ще в іншій кімнаті є
    [​IMG] [​IMG]
     
  4. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    В суботу була в Брокарді, купляла мамі парфуми на день матері і забула в мами дисконтну карточку взяти.:sad: Навіть не сподівалася, але консультанти повірили мені на словов і видали мені ще одну таку картку на -10%, як в мами.:) Тішуся як слон,бо не треба кожен раз в мами позичати:)
     
  5. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Маю нині позитивний днь. Встигла переробити купу справ - а було заплановано огогого, приїхала ддому, а в фейсбуці в мужа повідомлення від GFC:
    В житті не вигравала ніц більшого від шоколадки, а тут... Аж не віриться!
     
  6. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    я вчора пофарбувалась і підрізала кінчики!
    тепер хожу тішусь свіженьким блондом:girl_dance:
     
  7. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Я вперше сьогодні пекла печиво. Яке ж воно вийшло смачнюще! Коханий похвалив :girl_blush2:.
     
  8. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А я нарешті вчора з коханим зібрала до купи свій подарунок(піврічної давності:girl_crazy:) на ДН від бабусі з дідусем - дубове ліжко.Купили вчора класний ортопедичний матрас і нарешті вивезли старі ліжка, а на заміну їм нове,класне:girl_crazy::girl_in_love:
     
  9. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Моєму маленькому:girl_in_love: - великому щастю Матвійчику сьогодні пів року. :radist::d25::d25::d25: Час не йде, а летить, як вітер...
     
  10. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  11. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А в наших друзів вчора народилася донечка! Величенька така 3700/57! І чоловік мій йде до них за кума. Так тішиться, що стане хресним татом ( це в нього вперше )! Ото йому повезло:girl_crazy:, одні донечки має : дві рідні і похресниця.
     
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  13. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Віднині записуюсь у вишивальниці)))) Вже знайшла схемку, купила тканину, нитки, набір голок, ввечері починаю вишивати. Головне тепер - запастись терпінням.
     
  14. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Покажи ж скоріше:d64:
     
  15. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Чоловік сьогодні обрадував дуже :girl_in_love:. Купив

    Екзюпері - українською. Це для мене знахідка, бо в мене є його твори, але на російській.
    І.


    Це дуже красива жінка. З яскравим життям, яка лишила глибокий слід в історії. Я читала біографію, дивилась фільми. Збережено на компютері багато фото її. Словом... мій кумир. І чоловік приніс мені книгу про неї. Це просто... Слів нема:shutup::shutup::shutup::yahoo:
     
    Останнє редагування: 14 Травень 2011
  16. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    )))))))) Перемогла у фотоконкурсі від Кінопалацу і виграла сертифікат на вечерю на 2х у «Rafinad People» ... сертифікат уже використала, дякую Кінопалацу :girl_curtsey::girl_cool:
     
  17. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Забрала сьогодні футболки у Галі Victi, купила новий чохол на телефон - тішусь як слон.
     
  18. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    двоюрідна сестра мого чоловіка, яка не могла завагітніти протягом 7-ми років подружнього життя, вчора народила хлопчика !!!! :girl_in_love: я так за них молилася, Господь почув наші молитви!!! Нехай росте здоровий на радість батькам...
     
  19. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Ми сьогодні трішки оновили гардероб:girl_cool:Коханий купив собі 3 футболочки,а я сумочку нову,
    І ще купила тканину і всіляки штучки для наволочки на весільну подушку,закінчиться сесія і візьмусь за справу:)
     
  20. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А в мене супер-пупер вихвалялка!!! Я вперше спекла пиріжки!!!:girl_dance: З вишнями і з картоплею для чоловіка. Такі смачні вийшли. Натішитись собою не можу.:girl_in_love: І чоловіка дочекатись з роботи вже теж не можу, щоб похвалив мене:girl_dance:. А ще моя дитина із задоволенням їсть пиріжки. Як то приємно.:girl_crazy:
     
Статус теми:
Закрита.