Вивихи, переломи, травми

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Smolli, 24 Січень 2011.

  1. Smolli

    Smolli New Member

    У мого сина часто вискакує променева кістка із суглоба, йому скоро 2 роки. Вже три рази їздили до травмпункту. Причому останнього разу просто вдягали куртку. Там порадили кудись звернутись, щоб підлікувати, хоча самі толком не могли сказати що можна в таких випадках робити.можливо хтось стикався з такою проблемою? Підскажіть що робити?
     
  2. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Вивихи, переломи, травми

    Дівчатка, не знаю, у яку тему писати. Братова мала (8р) в школі сильно впала: здерла коліно, плече і дуже сильно - обличчя. Не просто здерла, а реально побила повністю одну половину лиця. То все тепер почне гоїтися. Строго-настрого заборонили їй до обличчя торкатися, чухатися і т д...
    Які можливі наслідки? Можуть бути рубці на личку? Чи хтось з таким стикався? Може до косметолога звернутися? Може якісь засоби є мазати...
     
  3. shoniko

    shoniko Member

    Відповідь: Вивихи, переломи, травми

    На Орлика є дуже хороший спеціаліст - Гачкевич Галина Олександрівна, травматолог ,ортопед, ми зверталися з іншою проблемою, але вона багатьом діткам допомагає, багато чого там бачили і чули поки туди ходили.
     
  4. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Вивихи, переломи, травми

    правильно, має утворитись кірочка, під якою буде утворюватись нова шкірка. Якщо її не здирати, не мочити, не чухати, нічим не мастити, то рубці залишитись не повинні. Після її відпадання нова шкірка буде дуже ніжна і вразлива, її потрібно буде оберігати від сонячних променів ( крем з сонцезах. фактором 50 для обличчя), бо можуть бути опіки, і як наслідок - пігментні плями або рубці.
     
  5. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Вивихи, переломи, травми

    у нас це регулярно, Маргошці теж скоро 2 рочки. На Орлика нам різні доктори в один голос стверджували, що це до 3 років переросте і що ніяк воно не лікується (реально вже сил і нервів нема на ту біду)
     
  6. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вивихи, переломи, травми

    свекруха розповідала, що таке регулярно було в мого чоловіка (навіть за руку не можна було його нормально вести), але потім переріс, вони нічого такого не робили, просто старались бути обережними.
     
  7. Smolli

    Smolli New Member

    Відповідь: Вивихи, переломи, травми

    Ми зробили курс масажів на ручку і наразі (тьфу-тьфу) все добре
     
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Вивихи, переломи, травми

    В моєї племінниці теж була така проблема.Але теж переросла-зараз все нормально.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вивихи, переломи, травми

    КОли моя Юліаночка в віці 13 місяців облила личко і шию кип’ятком, то ми її замотали личко бинтиками і зробили з неї такого раненого як онто в руских кінах показують. З пов’язкою вона ходила тиждень а потім ми смарували обширний опік спеціальним кремом і все дуже добре загоїлось. Рубців не було.

     
  10. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Вивихи, переломи, травми

     
  11. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Вивихи, переломи, травми

    Ой, а ми на день незалежності невдало впали, маємо тріщинку в ручці, ходимо в гіпсі :sad:
    А доця ввечері каже:" Ну все, давай знімаєм це, бо я йду спати..." прийшлось пояснити. що в "цьому" вона буде ще днів 10ходити...
     
  12. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Вивихи, переломи, травми

    Сьогодні мене "обрадувала" дільнича: щоб малому дали звільнення з фізкультури, треба пройти якусь медкомісію - для чого??? Завтра йду розбиратись. Вже другий тиждень як зняли гіпс, а нога його досі болить, навіть я то бачу, купили супінатор, роблю ванночки з хвої, може, ще щось би трохи знімало біль?
     
  13. Magnolia

    Magnolia Active Member

    В доці, після удару при падінні, на щічці утворилася гуля з синюшним відтінком. З внутрішньої сторони щоки її немає, а з зовнішньої її видно добре, таке враження, що під шкірою щось висить. Травматолог сказав пройти курс електрофорезу з лідазою. Ми той курс почали, а деякі знайомі кажуть, що не треба нічого гріти. Можливо, хтось мав такі проблеми і підкаже нам, як правильно діяти в такій ситуації?
     
  14. Charm

    Charm Active Member

    Magnolia, ми маємо таку саму проблему. Ходили до двох дитячих хірургів в поліклініці на Парковій і на Римлянина. На Римлянина хотів нас відправити до пластичного хірурга в Чорнобильську, а наша відправила на "пройти курс електрофорезу з лідазою". Наразі ми зараз його і проходимо. Взагалі, призначення залежить від того, що там "намацав і вгледів" лікар. Наша хірург казала, що утворився рубець, а "чужий" - що зібралась рідина і, можливо, її треба різати:girl_cray: пластичному хірургу.
    Коли ми були в педіатра, вона також радила консультацію дитячого хірурга на Орлика (казала - скоріш за все - хірург відправить нас на електрофорез).

    Щодо гріти чи не гріти... полазила я в неті - синяки не можна гріти, треба відразу прикладати холод, а гематоми - навпаки, потрібно прогрівати.

    Ще лікарка казала - чим "свіжіша" гуля, тим краще піддається фізпроцедурам. Якщо вже не допомогло - тоді треба йти на Орлика чи у Чорнобильську..
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну зразу треба було обовязково прикласти холод. А зараз мусите звернутися до кваліфікованого лікаря.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Дівчата, дякую. Холод прикладали відразу після удару, але ми були в дорозі, тому, напевно, мало прикладали ((( Фармацевт порадила траумель гель, то ми ним активно спасалися. Там спочатку не було такої гулі твердої. Щічка відразу дуже напухла, почервоніла. Потім зробився синьо-жовтий синяк на місці удару і аж до ока, а вже аж за 2 тижні ми зауважили ту гулю.
    Як точно дізнатися, що там є? Можливо, варто зробити УЗД?
    --- дописи об"єднано, 26 Вересень 2017 ---
    @Charm, а де синяк у Вашої дитинки?
    Можливо, радили ще якусь розсмоктуючу мазь?
     
  17. Charm

    Charm Active Member

    Magnolia, в нас абсолютна така сама картина - спочатку гулі не було, тільки синяк.
    Щодо УЗД - не знаю - треба в лікаря питати.
    Ще нам наша лікарка дуууже радила мати на таки випадки "синяк офф" - каже - дуже помічне і ефективне. Якщо б все було під рукою (в нашому випадку це була 23-тя година і відсутність таких мазей), може і не ходили по лікарях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Magnolia

    Magnolia Active Member

    @Charm, скільки процедур ви вже пройшли? Чи є якийсь результат?
     
  19. Charm

    Charm Active Member

    Пройшли чотири. Мені здається, що гуля потрохи зменшується... ттт...
    --- дописи об"єднано, 26 Вересень 2017 ---
    А в Вас як справи?
     
  20. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Ми теж пройшли 4. Але, певно, та щока якась зачарована, знову на неї впала, але вже просто здерла шкіру об асфальт, над тою гулею, то перервали процедури на тиждень. З понеділка знов продовжили, пройшли 2.
    Відразу після прогрівання гуля розм"якшується гарно, а потім знову твердне. Дасть Бог, доходимо цей тиждень вже без пригод, тоді подивимося.