вітамін Д - давати чи ні?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 30 Березень 2010.

?

Аптечний вітамін Д

  1. йой! ми всі помрем без його купівлі

    7,7%
  2. та знаю, що трутка, але даватиму

    21,2%
  3. є інші, цікавші товари в аптеці. не купую

    71,2%
  1. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    а ми неприймаємо вітамін Д3 , лікара сказала щоб я пила вітаміни а там є Д3 і малий його отримує через молоко.
     
  2. Likalika

    Likalika New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Я давала вітамін д своїй дитині десь цілий місяць, коли їй було чотирі місяці. Потім всже було багато сонця.
     
  3. mamba

    mamba Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    ну я вже місяць малому даю, тім"ячко швидше почало заростати, зі сном краще стало, ручки-ножки перестали потіти....
    аргументованих фактів проти вітаміну Д я так і не побачила тут, тому не розумію в чому проблема? Я не кажу що це життєво необхідно, але..необхідно))) як на мене
     
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

     
  5. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    проблеми і нема - ваша дитина, ви і вирішуєте, читаєте, радитесь, а потім даєте або не даєте... я от не давала - аргумент простий - було літо, гуляли по 8 год... а ще мене насторожив аргумент про передчасне закриття тім"ячка і про підвищення внутрічерепного тиску - десь такий аргумент тут проскакував, ще напочатку теми... за місяць часу ви маєте прогрес в заростанні тім"ячка - це не зашвидко? за рахунок тім"ячка голова росте... закриються зони росту і що буде?
    суть теми така, що недоотримати вітаміну д з природнього джерела - сонця - важко, тому не всім треба його приймати. ніхто не збирався навмисне когось відмовляти від давання. та і наш форум то не центр світу - шукайте ще інформацію.
    хоть би комаровського подивіться про вітаміни - http://video.komarovskiy.net/shkola-doktora-komarovskogo-vitaminy-08-08-2010.html
     
    Останнє редагування: 3 Грудень 2010
  6. mamba

    mamba Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    я не гугля , тому шукала добре)))
    та Ви знаєте, я краще лікаря послухаю)))
    а той кашпіровський-комаровський каже мамам те, що вони хочуть задля дешевого піару, особисто я не знаю ніяких фактів його успіхів в реальній педіатричній практиці))


    ---------- Додано в 15:55 ---------- Попередній допис був написаний в 15:42 ----------

    нуто менше з тим))

    здавала аналіз крові дитини (перед даванням дитині чогось з ліків вважаю потрібно точно визначити чи вони потрібні методом проведення аналізів та досліджень)- рівень був прийнятний, але це в літню пору, коли вітамін Д дітям давати не потрібно, якщо дитина гуляє щодня в сонячну або не дуже сонячну літню пору)))....далі рівень кальцію і ше там чогось знизився, сонце в жовтні почало ховатись частіше, тому почала давати віт.Д. - не щодня, до речі))
    уважна любляча мати напару з розумним педіатром ніколи дитині не зашкодять)))
     
  7. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    про вітамін Д почитайте тут
     
  8. Lydysik

    Lydysik New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    а як же бути з новонародженим зимою??
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    відправити бандероллю в африку

    почиатйте спочатку - перед тим як питати
    реально - ні поцікавитись самому, обов*язково через сторінку виппитувати - а шо зимою робити?????

    а почитати допис перед вашим?
     
  10. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Я так розумію, шо вітамін Д шкідливий тільки тому, шо синтетичний. Якби природній то можна б було давати?
    І ше моїй дитині участковий лікар першого червня дав річну дозу вітаміну Д. Як ви думаєте велике збільшення ваги може бути від того?
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Шкідливим є надлишок.
    Природній ви і так даєте - організм його сам виробляє на прогулянках.
    :eek:
    Це як????Поясніть будь-ласка.
     
  12. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Оскільки , ми маємо дитячого невропатолога і хірурга в залізничній лікарні, то я їм довіряю на 200%
    По їхніх порадах, в нас були такі призначення:
    як на практиці Ви даєте дитині вітамін? – по призначенню, але то буває в зимові місяці
    в який період дня? - будь -який
    чи можна його капнути в ложечку з грудним молоком? – якщо написано в інструкції
    до чи після годування? - до
    чи є побічні дії в дитини? - ні
    чи може мама пити той вітамін щоб він попав в молоко і таким чином попав дитині? якщо так то скільки його пити мамі? – ніхто не може визначити скільки вітаміну попаде в молоко. Хіба робити аналіз???
    скільки часу тривала така профілактика у Вашому випадку? – по 1 місяцю
    Чи давали Вам направлення на аналізи, чи потребу в вітаміні Д визначили на око? – в нас було видно на око

    І ще знаю , що зараз краще давати віт .Д на водяній основі – краще засвоюється ніж масляний
     
  13. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Вас надурили. Вітамін Д жиророзчинний і в воді не розчиняється. Відповідно вода окремо, вітамін окремо.
     
  14. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    можливо

    Але все одно більше вірю лікарю . якого знає і поважає весь Львів
     
  15. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    І я в шоці теж.
    Тут дають спочатку одну дозу на 3 місяці, потім на півроку, а потім на рік. Я вирішила не давати зовсім. Але в той день коли треба було йти в Центр дитини в мене був екзамен і пішов чоловік. От і дали не питаючися. Я ше досі зла на них: 1 червня, на початку літа в тому нема потреби тим більше. А зараз пиляють мене бо доця набрала 2кг за півроку. Не знаю чи то повязано чи ні, але дитина дуже мало їсть. То думаю собі можливо той надлишок так проявився, тим більше шо ми кожне літо проводимо в Україні на селі, тобто на сонечку і на свіжому повітрі.
     
  16. Ameli

    Ameli Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Ми давали вітамін Д, і він нам не зашкодив, а навпаки.
     
  17. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Яка цікава схема..... Навіть не знаю, що Вам сказати. Можливо то якійсь інший препарат. Ви до речі, назви його не знаєте?
     
  18. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    На жаль, не знаю. Шукала, але не знайшла.
    А на рахунок збільшення ваги і росту, як думаєте, можливо шо то від вітаміну Д?
     
  19. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Я думаю тут по аватару не варто гадати. Треба дивитись , що саме за препарат, яке збільшення ваги і росту було , відносно яких показників попередніх (тобто чи взагалі проблема є). А взагалі, то є втручання в природній обмін речовин - я думаю, що цілком можливо.
     
  20. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    І я сюди: Діанка відмовляється гуляти категорично на снігу! Надворі не спить ще від маленької, у візочку взагалі не возиться. Сьогодні посадила на санки - провезла 10 хв.!!Потім плач. Нічого не помагає - хіба до хати:sad:
    Питання: чи 10хв в день достатньо для вироблення в організмі вітаміну Д, чи його треба давати додатково?