вітамін Д - давати чи ні?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 30 Березень 2010.

?

Аптечний вітамін Д

  1. йой! ми всі помрем без його купівлі

    7,7%
  2. та знаю, що трутка, але даватиму

    21,2%
  3. є інші, цікавші товари в аптеці. не купую

    71,2%
  1. Tauriel

    Tauriel лісова ельфійка

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    А наш педіатр, порадив нам по 1 капельці кожного дня до року часу. І сказав нікого не слухати, 1 капелька- це профілактична доза.
    Я даю вже 3 тиждень, все нормально. Нам 2 місяці.
     
  2. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Зараз літом , ще вітамін Д??? Навіщо???
    Я би нізащо такого педіатра не слухала, це вже про щось говорить. ну і лікарі у нас. Чесно, порадьтеся ще з кимось, на рахунок профілактики рахіту літом. коли сонця повно.
     
  3. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Згідна, тому що навіть в інструкції пише, що прийом з 15 жовтня по 15 квітня, а решта часу достатньо сонця на вулиці.
    Передозування інколи гірше, ніж недостача.
     
  4. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    ви ж на сонечку кожен день гуляєте,вот вам і вітамін Д...а нашу дитині ті каплі?
     
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Не інколи, а звжди. При чому наслідки дуже серйозні.
     
  6. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Наш малий грудневий, в березні прописали давати вітамін Д по одній каплі в день, давали 4-ри дня, а потім почалась просто жахлива алергія в кутках рота:girl_impossible:. Викликали лікаря, вона відразу відмінила прийом вітаміну, сказала що в нього передоз(при 1 капельці в день!!!) Алергію лікували майже 3 тиждні,бо були великі ранки.:girl_sad:
    Я розумію,що можливо все індивідуально, але ми висновки зробили:girl_nea:
     
  7. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Моя мала також груднева. Давали вітамін Д, як порадила педіатр-приблизно до квітня.
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Чула від Комаровського, що діткам світлошкірим та світловолосим (а мої діти саме такі) нашого природнього вітаміну Д аж дуже досить, тому наразі від нього відмовилась. Не знаю, що буде восени та зимою, але сподіваюсь, що якось переживемо без нього. Не дуже хочеться давати щось штучне.
     
  9. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    ще Комаровський казав що набагато більша шкода він надлишку вітамінів. а особливо жиророзчинних, ніж нестача. сказав гуляти на вулиці побільше і буде вам щастя :)
     
  10. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Я завжди даю для профiлактики з листопада по квiтень i не бачу в тому нiчого поганого, з допомогою вiтамiну Д i кальцiй лiпше засвоюэться? i бачу, що моiй дитинi це не шкодить.
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Правильно казав. І я навіть знаю, де... :)

    http://www.youtube.com/watch?v=4HoMAxESE7A
     
    Останнє редагування: 14 Серпень 2010
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

     
  13. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    І нам назначили той вітамін. І ніби лікарка нормальна. Кажу їй що гуляєм мінімім 4 год. А то і цілий день на вулиці ( живем зараз в особняку) і голенький . Всерівно пийте каже:girl_impossible: Похитала головою тай пішла:girl_yes:
     
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Улюблена пісня бабусь, дільничних педіятрів-аптекарів:
    http://www.youtube.com/watch?v=TYKxSpS5cIA
     
    Останнє редагування: 14 Серпень 2010
  15. SUN

    SUN New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Моя подруга живе в Нью-Йорку, має трьох диточок. Казала, що в них ніхто вітамін Д не прописує вже багато-багато років, навпаки купа інфо про шкідливий вплив синтетичногов вітаміну на дитячий організм. послухала я її і нікому з своїх малих не давала, хоча лікарі прописували. Правда з найменшою вже і не казали нічого про вітамін Д, щось і до них докатилось зза окєяну.
     
  16. evyska

    evyska New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    і нам прописали вітамін де .думала давати чи ні.почитала і вирішила що небуду
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Ото і я думала про той вітамін. Нема в нас нормального педіатру, нема з ким порадитись. Але більше схиляюсь до "не давати"....
     
  18. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Це правда, що нема. А якщо і є, то вони все рівно себе перестарховують і приписують, мовляв багато дітей хворих на рахіт. Я теж прихильна не давати .
     
  19. dydik

    dydik New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

     
  20. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    ми приймали вітамін Д3 до 6 місяців,плюс сонечко!