вітамін Д - давати чи ні?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 30 Березень 2010.

?

Аптечний вітамін Д

  1. йой! ми всі помрем без його купівлі

    7,7%
  2. та знаю, що трутка, але даватиму

    21,2%
  3. є інші, цікавші товари в аптеці. не купую

    71,2%
  1. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Цікава стаття http://forums.rusmedserv.com/showthread.php?t=45066

    Насколько часто встречается это заболевание?
    В настоящее время довольно редко. А вот случаи «гипердиагностики» встречаются постоянно и повсеместно.

    Когда диагностируется рахит?
    При наличии клинических симптомов, подтвержденных рентгенологически и лабораторно.

    Заключения от участковых педиатров (что то ручки потные у ребенка – как бы не рахит), до неврологов (какой то он у Вас беспокойный и капризный – точно рахит), или ортопедов в сговоре с бабушками (ножки какие-то кривоватые – рахит, несомненно) и последующие предложения полечить, считать политнекорректными, вредными и к рассмотрению не принимать.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?



    Ребенку может быть необходимо давать (синтетический, аптечный) витамин Д, если он:

    - Живет за полярным кругом и сейчас зима, т.е. он не видит дневного света и не получает солнечных лучей;

    и

    - Не получает материнского молока,

    - Если возраст уже солидный, не получает адекватного нормального питания, обеспечивающего потребности в витаминах и минералах. Т.е. попросту голодает.

    Всем остальным детям витамин Д жизненно необходим, но они его и так уже получают - вырабатывая собственной кожей под действием ультрафиолетовых лучей солнышка и получая с входящим питанием (если оно адекватно).
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Закривати тему вже, чи ще "золотих яєць" почекаємо? [​IMG]
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

     
  5. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    а ми давали рівно тиждень, і дійсно побачила побічні ефекти, в нас і так трошки коліки є, а з тим вітаміном то взагалі і дитина все вертала, все все що поїла, плакала, нервувалась, а відмінили і дитина спокійніша і живіт менше турбує, і погосу нема...
     
  6. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Nastynya, ви по скільки даваи?
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Та ж написала, мало не до блювоти...
     
  8. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Нам прописали вітамін Д минулої весни, літом ми вже не пили, тому що багато були на сонці, але того виявилось недостатньо. В 6 міс. діагностують дисплазію на фоні затримки росту ядер окостеніння. Головна причина - недостача кальцію, а без вітаміна Д він погано засвоюється (так мені пояснили). Почали приймати по 2 краплі на день, через 2 міс. все нормалізувалось ( а нас вже у стремінці збирались вдягати ). Так що ось так буває !
     
  9. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Нам сьогодні також "пілюлю" прописали:) Поїхали ми і який шляк мене трафив? до корпоративного педіатра у Чорнобильську лікарню, бо в малечі дуже тяжко ікла лізуть, вона вже кілька тижнів мучиться страшенно, Т поза 39, 3 дні вже живіт її мучить страшенно, ще й висипка якась по всьому тілі з"явилась...Короче, я себе замордувала тим, шо я ірод якийсь, дитині ніяких ліків не даю...Хотіла УЗД зробити, аби подивитися, шо ж там з животиком її. Розказую педіатриці симптоми, кажу, шо Т висока була, розділа дитину наголо, а вона навіть голенька пітніє...А педіатриця мені одразу:
    - так то ж початок рахіту! Ви віт Д даєте?
    - "Не даю"
    - Давайте обов"язково! До 1,5 року 3 баночки має випити!!!
    На всі "зубні" симптоми у неї знайшлося також по рецепту із застосуванням хімії всякої...І молоко моє, бачте, після 6 місяців вже не має достатньо поживних речовин (хоча вона дуже ЗА грудне вигодовування!)...
    Вийшла я від тої "недоучки" мало не плюючись, дико зла на себе, що дитині зайвого стресу завдала...Сиділи б краще далі вдома і намагалися всі ті проблеми просто перечекати...
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Може то голосувалку закалатати, КОМУ НЕ СТАВИЛИ дурнуватих діагнозів? [​IMG]
     
  11. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Nastynya, а в який термін ви давали. Наскільки я бачу по лінієчці, то дитинка у вас ще зовсім мала. Я своєму синочку давала десь з 2,5 місяців.
     
  12. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Я не давала і не бачу потреби в тому, якщо чесно. Дитина достатньо гуляє на свіжому повітрі і буває на сонці,то для чого давати штучне, коли є природнє? Не в підвалі ж живемо.
    А стосовно того, що і педіатр каже і невропатолог, то вони ж мусять щось сказати, Ви до них прийшли, значить мусять відробляти свою з/п, а то скажете, що сидить якийсь турок і нічого не знає, а так з розумним виглядом Вам пропишуть n-ну кількість хвороб і ще більшу кількість ліків, але чи варто?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    :y::y::y::y::y::y::y:
    саме в яблучко попала..так е,на жаль :sad:
     
  14. Elen

    Elen New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Вітамін Д ,хороша штука. Моя мама навіть мені колись його давала ( 23 роки тому таке теж практикувало, тому не думаю що в ньому є щось погане )І в мого синочка ніяких побічних дій немає. А давати його можна на протязі дня ,будь коли,до рочку.
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

     
  16. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Ви вважаєте,що все, що було колить є добрим і правильним? Точно скажу,що прабабці такого своїм дітям не давали і ніц, всьо добре. А ще колись рибячим жиром всіх заливали. А тепер ні. Але Ви будете таке робити, бо колись так було? Посилання на те, що було колись, не є об"єктивним.

    Щодо нас, то вітамін Д я не давала. Не бачила потреби. Хоча педіатр робила великі очі, коли я казала, що не даю. Зрештою, як і більшість мам. Враховуючи те, що влітку ми іноді гуляли і по 8 годин, то вітаміну Д було достатньо.
     
  17. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    а чому в опитуванні немає відповіді типу "так, даю дитині цей вітамін" - інакше опитування не покаже нам істиної картини... пропоную добавити такий пункт в опитування!
    варіаннт "йой! ми всі помрем без його купівлі" тоже якось сформульовано неправильно - навіть галочку ніхто не поставив...
    пропоную змінити варіанти відповіді

    1 - так, даю дитині цей вітамін
    2 - ні не даю - знаю, що трутка
    3 - є інші, цікавші товари в аптеці. не купую


    що на практиці буде означати
    1 - так
    2 - ні
    3 - невизначився
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    не означає

    а означає - стільки раз говорили, а воз і дальше там))))
     
  19. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    Хоча знаю, що ця історія не додасть мені честі, але нехай буде розповім. Коли ще були малі мої немовлятами то якось раз через раз давала їм ту одну каплю, але більше забувала ніж давала. Потім взагалі того лишилась і не згадували. Діти собі росли той росли. Буквально три-чотири місяці назад прописали нам вітамін Д для профілактики (зима, хвороби, мало гуляли і деякі проблеми мали із ногами у меншої доці). І ото я подумала, бо направду був період що малі близько місяця на вулицю не показувались, а в продуктах того вітаміну практично немає, їм його якийсь час подавати. Думаю нас всіх дуже заспокоює - приставка ВІТАМІН. Зранку встали, витягла баночку відкрила та й пішла вже за ложкою. Подзвонили в двері і я пішла відкривати - знімали покази світла. Поки туди сюди - забула що мала робити, стала малим кашу варити, а за ту відкриту банку забула зовсім. Малі в іншій кімнаті бавляться так тих і гарно - думаю не буду їх рухати, а ліпше поки перемиря кави спокійно випю. Сиджу і чую запах такий якийсь знайомий по хаті. Накінець дойшло, що то малі банку вхопили і той ВІТАМІН одна одній до рота капають. Мені аж руки трусились, із повної баночки на дні залишилось трішки. Я за інструкцію, а там в передозі і рвота і понос і обмороки і запори, одним словом пронеслось в мене в голові лікарня, промивання.... Скажу вам голова працювала, то що треба. Думаю першим ділом тре напоїти, і дати чогось такого сорбуючого зїсти. Пригадала, що колись у дитинстві я розкусила ртутний термометр то на швидкій мамі сказати напоїти нас молоком і нагодувати бульбяним пюре. Молоко було і пюре, ще зі вчора ціла пательня лишилась. Ви б моїх малих бачили - вони перестрашені за столом я з озвірилим виглядом перед ним ставлю по величезному горняті молока і ту цілу пательню бульби. Бідаки із перестраху ту всю бульбу вперли і по пів літри молока вдули. Як зара згадую регочу. А тоді страшно було. Малі як із стільчиків позлазили то так поволі в розвалочку поповзли до дивана. Єдине що не вистарчало, то щоб розвернулись і сказали "Ну ти заходи если шо?"
    Все в нас обійшлось, але ВІТАМІН д в нас дома не зявиться більше ніколи - ми його на все життя напилися. Один позитив, який ми з того винесли - ліки це табу, мої діти тепер знають точно в що це може для них вилитись:girl_sad::girl_smile:
     
  20. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: вітамін Д - давати чи ні?

    natorella, та я і не кажу що означає, кажу що логіки нема в опитуванні - має бути три варіанти так, ні і не знаю - це я вам кажу як точки зору соціології правильно... можна тоді ще якось перефразувати, але суть має лишитись - три варіанти відповіді які по суті своїй є так, ні або не знаю... бо дане опитування можна назвати "чому я не даю дитині вітамін д"