Висока Т у дітей - розбір польотів

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Holly, 19 Липень 2009.

?

Ви панічно боїтеся гарячки чи

  1. слідкую за станом дитини, полегшую страждання, але не поспішаю з хімічними втручанням

    61,7%
  2. я строго виконую совєцьку інструкцію (38,5) і хапаю "панадол"

    35,0%
  3. я така затуркана, така затуркана

    3,3%
  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @nibysh мій чомусь не потіє ((( пою, вже як бачить то горнятко, то в плач, пісяє часто і багато, а не потіє. Ніби вже не морозить його так часто як вчора, але темп всеодно висока. Вже знов збила, бо хижо йому було, плакав, місця собі не знаходив. І навіть як збиваю нурофеном, температура падає, але малий не потіє чомусь
     
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @KAPUCHINKA , ну я не знаю. Я лиш свій досвід описую.
    Але все ж пораджу вам - переодягайте його в чистий оляг щоденно.
    Збивати чи ні- мама ьачить краще. Не рівняйтесь на когось.
    Лише ви бачите вашу дитину і розумієте його стан.
    Хай одужує.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    В нас схожа картина. Сьогодні 4 день хвороби, 1-3дні в день 38.3-38.5, година 17 лізла вище, 39. Сьогодні в день 37.7-37.9, пів години тому була 38. Моя теж не потіє, Даю пити сьогодні вже лише воду.
    Кров вірусна.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    не переживайте, то з температурою не зв"язано, а чисто індивідуально. в мене чоловік десь трохи теплшою ковдрою накриється і вже мокрий. а я можу з високою температурою в теплому светрі і під двома ковдрами лежати, перед тим бахнувши гарячого чаю, і ніц.
    дівчата, я вам співчуваю з тими температурами. В мене малий мин. року 6 днів підряд мав 39-40, то був жах, хоч переносив відносно нормально. але на 6 день вже був антибіотик, бо аналіз був поганий
    до речі, про збивання. Я збиваю і в мене такий пунктик, шо типу якшо збивається, то значить, якоїсь страшної болячки нема. Тому ніби мушу провірити) (в подружки малий колись мав запалення нирок, то там не збивалась і в результаті погнали в лікарню) І хоч розумію, шо природньо би теж мала падати сама, але от дьоргаюсь, перестрашена
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. sherry

    sherry Well-Known Member

    моя доця потіє тільки тоді коли температура падає назавжди, тобто коли практично виздоровлює. Після того хіба субфебрильну має
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я нічого собі не роблю.

    Реально погано - це ж недоказуємо. В сенсі того що комусь марення - це реально погано, а комусь ще можна потерпіти.

    Але загалом я твою логіку бачу.

    Може моїм дітям, на мій погляд (оп‘ять же ж), ніколи не було настільки погано щоб я давала жарознижуюче.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я плюсуюсь до чистого одягу. Чомусь мені це видається важливим. Своїх переодягаю. Пітніє тільки Михайлик.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А в нас лізе поза 39 капець якийсь. І ніч, наче, без збивання обійшлася піввосьмої збивали, ніч якось витримали, навіть нижче 38 впала. О сьомій піднялася, то знову збивала. І то так суперово пішло, в дванадцятій десь 37 була. Я вже вирішилася, що то вже все, а в третій знову поза 39 -збили. І от в сьомій знову ручки-ножки холодні, малий блідий, лежить. Знову почала рости((( дала парацетамол і нош - пу. І так мені стрьомно, що не можу раду з тою температурою раду дати. Лікарка сказала аналізи здати.
    Дівчата, скажіть, а якщо бактерія приєдналася, то вже без а/б ніяк?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    якщо ангінаа, пневмонія, запалення нирок, гнійий отит чи ще щось страшніше -- то АБ (і часто госпіталізація)обов"язково. Якщо просто бактеріальна кров і стан більш-менш, типу десь та бактерія є, але де не відомо -- то АБ можна і почекати. Ми ж колись і по 10 днів в дитинстві хворіли і навряд чи батьки нам кров бігали здавати . мені перші АБ під час другої вагітності кололи.Хоча по вашій розповіді це вірус
     
  10. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    До 39 - не збиваю. Слідкую за станом. Буває, коли годинами температура не падає, а навпаки росте, дитина горить, млява, тоді вдже панадол, чи свічки анальдим.
    Доречі, цього разу взагалі гарячку не рухала. Вона росла до 38,7 максимум, трималась, я давала багато води, дуже багато води, через деякий час поступово знижувалась.
    І що відмічу - в мене є досвід лікування (якшо так можна назвати) дитини за допомогою Нурофенів, Панадолів, і є досвід не використовувати нічогр крім води і компресів. Другий мені видався більш ефективним. Бувало таке, коли одну добу не збиваєш гарячку - а на другу і в подальшому вона не піднімається більше - організм успішно справляється з вірусом сам.
    І що важливо при такому розкладі температура як поступово знижується, так само і поступово зростає, часто всього раз на день.
    При використанні жарознижуючих, гарячка з 39 за годину знижується до 37, 36.6, і за малий проміжок часу валить далі до 39 і вище. Уявіть як почувається дитячий організм при таких "танцях" кілька разів на добу.
    Все це тому, що ми не даємо можливості організму самотужки боротись з інфекцією,ніби збиваючи його з толку. Адже, коли в організмі йде сигнал про якусь інфекцію, імунна і лімфатична системи починають більш інтенсивно працювати, росте темпаратура для того щоб розрідити лімфу, зкоординувати імунні клітини та фактори захисту на боротьбу з інфекцією, а ми бахнемо панадолу - тут тупік - всі імунні клітини не поняли, "що це таке, чого температура впала, то що інфекції нема? куда ми всі валимо?"...далі виявляється що інфекція нікуди не ділася, і успішно розмножується, організму знову підвищує температуру, в нього команда - позбутись чужорідного агента, і так по кругу опять25...)) то що доброго ми зробимо збиваючи температуру - хіба пришвидшимо приєднання бактеріальної інфекції.
     
    Останнє редагування: 5 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    От цікаво, що у Влада, здається, ніколи від жарознижучих не падала температура до 36,6-37. Коли з 39 - 39,5 збиваю - знижується дооовго, хвилин 40-60 в підсумку десь до 38, але не нижче. Може, тому що я часто даю трошки меншу дозу нурофену (тобто коли в інструкції, наприклад, по його вазі виходить десь між 5 мл і 7,5 - даю 5мл), або просто така особливість організму. Але то я про ібупрофен (нурофен) бо парацетамолом ми щось майже й не користувалися. Ну і коли у нього Т падає на 1 градус я то рахую як "все ок, знизилася Т", бо знайомі мами в садочку жалілися минулого року на грип "ой, і так, і так, а температура ніяк не збивалася" (то вони хотіли після нурофену на термометрі 36,6 добитися в розпалі вірусу :girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в нас та сама картина. але коли з 40. 1 до 39, 9 падало півтори години, я думала, шо посивію)
    на панадолі та сама картина
     
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дякую, вже краще. Надіюся ще день-два і буде здоровим.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ефективність збивання крім діючої речовини може залежати від форми ліків і виробника. В нас пероральні форми (нурофен, панадол) не прижилися ( хіба алергію викликали :)), тому при необхідності використовувала малим дітям свічки, трохи старшим таблетки.
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Так, є таке. Меласька колись мала запалення сечових шляхів, то власне насторожила мене т-ра, вона не збивалась , з 40 на 39.5 за 2 години... здали аналіз сечі і виявили. Тому тепер я теж на це звертаю увагу
    А взагалі щодо т-ри, от я маю двох вже тепер дітей. Дарко при 39 нормально себе почуває, енергійний і веселий, Мелася і як така як він була, то робилась як тряпочка, і зараз жахливо, плаче, ниє, шо погано ій. Дала жарознижуюче-дитина ожила.. і настрій, і апетит, кардинальна різниця
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Готуюся до вечора :girl_haha:(бо вдень 39 не збиваю, а от на ніч - так). Розкажіть мені в чому +- різних форм ібупрофену\парацетамолу?
    З Владом раніше користувалися в основному нурофеном сиропом (зі свічками щось не подружилися :) ).
    Зараз він вже великий дядько 22-23 кг і того нурофену треба було б влити в нього півпляшки за раз :girl_smile:От думаю в разі чого спробувати вперше дати йому ібупрофен в таблетках (там якраз 1 таблетка 200 виходить). Варто чи ні?
    Ну і заодно розкажіть в чому взагалі плюси свічок жарознижувальних окрім відсутності ароматизаторів? :girl_flag_of_truce:(а то в мене тут ще один потенційний 6-міс клієнт є)
     
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Akina , я свому (21кг) даю половину мефенамінки. З цього року.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В прямій кишці чудова всмоктуваність. Все йде в кров.
    Але моя позиція така, що все зо можна дати через рот, краще дати через рот.
    Сиропи мають тільки зайві ароматизатори і всіляко прибумбаси. Якщо можеш дитині порахувати дозу і дати таблетку (розтерти в порошок), то дай.
    А взагалі краще не збивати. Так, я знаю що страшно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Діють не так різко як сиропи, але дія триває довше. Зручно давати дитині, яка відмовляється пити орально, чи виПльовує, чи виБльовує (наприклад, при розладах шлунку, коли взагалі напоїти важко, бо все вертається).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1