Вишивальні підганялки :)

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем La esposa, 10 Листопад 2009.

  1. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Люди, копніть мене хтось, щоб я бістро вишивала...
     
  3. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    і мене будь-ласка мені хрестиків 100 до дівчинки і хресиків 100 до секрету залишилось:girl_devil:
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Дівчатонька, дякую дуже за ваші копняки і гласяння ;) якраз щойно "добила" бек чорним кольором в одну нитку на тій частині, котра вишита. А знаєте, чого так уточнюю, який саме бек? бо там їх 9 :)suicide:) видів! Буду завтра далі колупати, бо нині вже кольорів не розрізняю, щось з очима останнім часом :ireful1: надіюсь, що скоро в тому бістро будемо сидіти, каву пити (Умцю цитую ну і де той смайлик з кавусею?):drinks: най буде такий :)
     
  5. Христя

    Христя Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    накопайте мене хтось сильно і багато, бо ніяк не можу взятися за ікону
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    По ідеї, перед початком вишивання ікони радять взяти благословення на роботу та починати з молитви. ;) То би мало бути дієвішим за копняки. :yes:
     
  7. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Дівчата, давайте мені файного копняка, бо мій хом"як в вишивальному екстазі (чи то В ШОКОВИ (с) :girl_crazy:) (а чому той хом"як в такому стані я розкажу трошки пізніше. бо він в мене не встигає відхолити, тільки починає, так знаходиться хтось, хто його добиває знову) і з того всього не можу вишивати,а треба йти і завершувати відкритку для чоловікової мами, бо її треба на неділю, а я такими темпами її за рік не вишию, не те що до неділі
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Та там нема що вишивати. Присіла на пару хвилин - і вже завершене буде. ;)
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    ...а встала за годину :girl_crazy:

    Мар"ясю, а шо твій хом"як нудиться без діла? в чім причина?
     
  10. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Хом"як вже ожив і ту листівочку вже майже завершив, залишилось зовсім трошечки беку, тому дякую тим, хто підганяв :)

    А хом"як вже не нудиться, то я хом"яка вже ледве стримую, щоб ніц не починати :)
     
  11. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Так, Еспозка взялася за дрібнички, то може гольничку вишиєш для мами :) (ту що в мене брала)? Га, Іра?
    А Мар'яся давно обіцяла задекупажити подаровану коробочку ;) .
    Люда в гурті писала, що має купу хвостів, але я шось їх не пам'ятаю. Нагадай, може підженемо трохи :) .
     
  12. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Нагадую
    1. Червона новорічна скатертина, яку вишивала минулого року;)
    2. Дитяча вишиванка для донечки:xaxa: правда, доця з неї вже виросла
    3. Тюльпани Фуджико почала ще на весні
    4. Як мінімум три таємних процеси, деякі з них які лежать ще від початку вересня
    5. таємний новорічний процес, вишитий і не зібраний до купи
    6. Не оформлені кава, чай, шоколад, які чекають на декупаж рамок
    7. Вчора знову почала новий таємний процес:)

    Мало? Це те що я згадала, можливо щось і забула ;)
    Оленко та всі інші форумлянки, тепер можете мене підганяти і бити по руках щоб не починала нічого нового :)
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    а я вже вишила :girl_blum: видно, фото забула виставити... вечерком скину :) дякую, що нагадала :)
     
  14. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Ну то капєц, забула. Ану скоро фотодоказ! :)

    Люда, а скатертина так би пасувала до твого новорічного/різдвяного столу! І декупажна тема давно ніким не поновлювалась :)
     
  15. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    ОГО !!!
    А я думала що мої чотири розпочатих роботи,то дуже багато:girl_smile: І з того всього почала ще один процес :d64: (таємний .... )
     
  16. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Щойно завершила цей і ще один :)

    Завтра планую завершити ще один;)
     
  17. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Оленко, дякую за підганялку, через твоє нагадування закінчила декілька процесів ще в цьому році:girl_haha:
     
  18. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    мені певно саме сюди з моєю панею кавовою, щось вона мені тааак повільно шиється :8::sad: Дівчата, скажіть щось для прискорення :clapping::clapping::clapping:, бо Великдень на носі, серветка ще не розпочата...:girl_blush2: і не можу розпочати доки не скінчу панусю.
     
  19. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Дякую дівчата, ваші підганялки з карми дуже допомогли - залишилось зовсім трошки, завтра планую завершити панусю :girl_dance: І тоді берусь до серветки :girl_claping::girl_claping: (вона в мене маленька заповідається, тому думаю, що до Великодня встигну).
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    прийом прийом...пі ппі .. прийом ... шшшшш... прийом прийом...
    головний диспетчер ( хіхі:girl_curtsey:) викликає рукодільниць Вернісажу - звязок поганий, усі щезли з радарів .
    наказ:
    прошу усіх рукодільниць надати інформацію про маршрут польоту і обстанівку на борту за схемою:
    1. я вернісажниця.
    2. вишиваю ...............
    3. де фото процесу??


    п.с. наказ виконувати усім чемно. бо таке затишшя на Вернісажі, що затрілитися можна.
    короче, в мене втікла вишивальна муза. пишіть всі швиденько якісь оповідки. бо мушу злапати ту музу за хвоста:girl_crazy: