Вишиваємо "Метелик і клематиси"

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Liliyah Romanova, 29 Вересень 2010.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Наближається початок жовтня, а саме тоді планувалося розпочати цей процес.
    Наразі бажаючих є лише три: я, Mariasia i Galysik.
    Сподіваюся, з першого жовтня будемо бачити тут вже початки процесів та прогрес.

    Ось так виглядає цей дизайн.
    [​IMG]

    Стягнути його можна за цими лінками:
    графіка
    http://depositfiles.com/ru/files/yt8pyy74m
    http://www.megaupload.com/?d=FQIBKF08

    графіка + електронна версія
    http://depositfiles.com/en/files/30509yx9z

    Приєднуйтеся!!! :girl_in_love:
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2010
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Просять дівчата перші цеглини чим поскорше викласти.
    Ну, то покажу, бо малий дав мені нині трошечки повишивати.
    Ото розграфлена тканинка, натягнена на станочок. Ну, і довгі нитки-хвости.
    [​IMG]



    А ось один колір вже вишила весь.
    [​IMG]

    Вишиваю хрестики так, як каже Дім, аби все було правильно.
    Якщо чесно, воно мені важко йде. Якісь ті хрестики такі кострубаті, аж страшно.
    [​IMG]

    Порадьте мені щось, бо я щось переживаю за загальний вигляд. Мучитися дімовським нахилом, чи вишивати так, як завжди вишиваю?
     
  3. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Нормальні хрестики, ніякі не кострубаті! Хоча я сама не знаю як то вишивати в другу сторону (бо мої звичні хрестики як книжка Дім пише ), певно довше однозначно буде...
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Ну, то тобі буде нормально. А я мордуюся... Сподіваюся, що станок допоможе хоч трохи кращими хрестики робити.
    Десь покажу зблизька ті кривульки. Зараз знову руки зайняті, не зазнимкую.
     
  5. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    може, то тільки спершу так, потім піде легше? Кася, здається, шила орхідеї не в звичну сторону, якщо не помиляюсь, то в термінах не відставала :)
     
  6. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Ліля, здається Кася на конкурсній роботі теж таким питанням мучилась і вишивала в "свою" сторону. І ще хтось з дівчат писав, що вишивав Дімовські набори в інші сторону. Я думаю, що красота від того аж ніяк не втратиться, а чи варто себе мордувати? треба отримувати задоволення від вишивки. Я б вишивала в ту сторону, що звикла. Хоча я вишиваю дімовським хрестиком
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Та власне, що в мене сторона не та. Оскільки це замовлення, то я думала робити так, як пише виробник. Але йде важко щось. :sad: Наразі вишиваю півхрестики.
     
  8. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Ну а якщо вишивати півхрестики в правильну сторону, а хрестики в "неправильну"? Я не думаю що вишивка постраждає від того які хрестики. Он наші дівчата вишивали один і той самий дизайн, і кожна хрестиками в свою сторону, і воно в будь-якому випадку виходило гарно. Головне, щоб всі хрестики в одну сторону були, а не дивились хто куди. Бо як тебе буде злостити той процес вишивання хрестиків в другу сторону, то радості така вишивка точно не принесе.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Я так терасу вишиваю. Півхрестики в правильну сторону, а хрестики - ні. Але то для себе, тому я тут засумнівалася.
    Переконала. Буду завтра перешивати.
     
  10. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Та й тим більше там поки пару тих хрестиків, перешивати небагато ще.
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    в мене , дівочки (с), інша ситуація.
    конкурсна - набір ДМС - я просто не знала, що півхрестик має бути , згідно набору, як нижній стібок хрестика.. тому в мене хрестики в мою строну і пів хрестики , як верхній.
    коли було відшито 1/4 картини, на форумі зайшла мова про ті напрямки , і я лише тоді знайшла в наборі про це вказівку.. але пороти не стала.

    а от дім набір від Уми - орхідеї, я як справжня зануда, прочитала інструкцію і вишивала за дімовським ( не моїм ) нахилом.. і тішила себе думкою, що картина не така вже й велика. але все таки є кілька місць де 3-4 хрестки " не туди".
    це важко.

    Лілю, якщо на картині ніц сутєєво не міняється від нахилу - то краще не мучитися.
    он на моїй конкурсній- ніц не міняло.
     
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Щем я впишуся. ІМХО, в дімовських наборах важливо щоб ЛИШЕ нахил півхрестика співпадав з дизайном. А сам хрестик немає значення. І якщо, Лілю, в тебе буде верхній стібок хрестика співпадати з нахилом півхрестика, то це не буде гірше, а на мій смак навіть краще, бо нічого не буде вибиватися проти руху чи проти шерсті. Повір, замовники цього не помітять НІКОЛИ!! Вишивай в своє задоволення.
    Багацько Натанчик дав повишивати, чемна дитина, так що чекаємо другу серію цеглин :)

    п.с. і ще згадала, що хотіла дописати: В Робіні інколи треба було вишивати не в свою сторону. Оскільки, я вишиваю стовпчиками знизу-вгору, то в таких роботах вишивала навпаки згори-вниз (спершу клала звичний для себе стібок, що накриває хрестик, а назад верталася і клала ніби нижній стібок). Перших пару стовпчиків звикала, а потім якось легко пішло і не було незвично
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Лілю, вітаю з початком :girl_claping:

    І в мене таке було :)
    1. Флокси мають незвичний нахил, але там хмара півхестиків, і я все боялася, що вигляд буде не той. Звикла. Але... коли входила "в смак" несвідомо валила ті хрестики по-своєму, тоді доводилося пороти, і все рівно, десь зустрічаються не такі хрестики :girl_cray:
    але загалом шити можна і звикнути можна :)

    2. Цьотка Дімовська, я шила в звичному мені напрямку, а півхрестик, як ДІМ пише
    не схотіла маордуватися і не жалію
     
  14. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Вітаю з початком! Буду пильно стежити за процесом):girl_claping:

    Я так зрозуміла, що мені дуже пощастило з рідним дім-овським напрямком хрестика і півхрестика:girl_cool:
     
  15. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Лілю, вітаю з початком:) молодець.
    А про хрестики підтримую цілком Уму ;) Я так само вишиваю.
    А взагалі я думаю, що просто тут не так дімовський хрестик, досі ачила що так майже кругом його позначають, але суть в тому не міняється, і не думаю, що той що в наборі то "правильний" хрестик, а ми робимо "неправильні" ;) так що вишивай і не задумуся.
     
  16. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Ліля, вітаю з почином! :)
    згідна з дівчатами - ший як зручно, як звикла.
    А який насправді колір у тканинки? Екрю? Бо щось по фотках не зрозуміло.
    Ближчим часом складу Тобі компанію.
     
  17. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Коли я вишивала ці клематиси, то чомусь не подумала про ті напрямки, я взагалі в цій роботі вперше шила півхрестиком :girl_blush2:. Починала вишивати з нижнього лівого кута і коли вже достатньо вишила, зрозуміла, що шось не так... Але мені чомусь не хотілось пороти і я взагалі відклала цю роботу десь на пів року... Чеснокажучи, дуже шкодую, що не поміняла напрямок півхрестиків, бо в мене верхній стібок хрестика не співпадає з нахилом півхрестика... Досвідчені рукодільниці одразу помітять "брак", але я думаю Ума має рацію:
    Усі, хто бачив готову картину на стіні, нею захоплюються і ніяких недоліків не помітили.:d23:
    Ось фото мого процесу і приклад "як не треба було шити":girl_in_dreams:
    [​IMG]
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Аделя, мушу вас потішити і сказати, що виробник саме так і радить верхній стібок в іншу сторону, ніж півхрестик.
    А те, що ви змінили півхрестик в іншу сторону, то на фото того абсолютно не видно. Певно вдалий дизайн, що можна як хочеш :) Бо я різниці не бачу.
     
  19. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Це добре, але мені воно всерівно спокою не дає...:girl_in_dreams: Я переконана: в іншу сторону було б гарніше (але то, напевне, тільки зблизька)... Побачимо як дівчата вишиватимуть:girl_smile:
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо "Метелик і клематиси"

    Пише на наборі, що слонова кістка (айворі).
    Чекаю з нетерпінням, бо я просуваюся якимись міліметровими кроками наразі...

    То позавчора трошки вишила.
    [​IMG]

    А то вчора ще трошки.
    [​IMG]

    Щось за годину часу так мало вишивається... :girl_cray:
    Але дякую вам усім за поради! :girl_claping: :girl_in_love: Ви мене таки переконали, щоби шити "у свій бік". То мені йде набагато швидше. У дімівському напрямку я би безперестанку плуталася.



    Коли ж то в мене буде стільки вишито... :girl_in_dreams: