Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем guculyanka, 4 Травень 2007.

  1. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Висаджування немовлят - то не садіння на горщик, а допомога зробити свої потреби.

    Кожна дитина народжується, то має різні рефлекси - ссати груди, "шаговий" рефл..., в тому числі, і здатність повідомляти про свої горшкові потреби. Ця здатність працює до 2-3 місяців, і якщо дитину не висаджувати, вона привикає робити в штани.

    Як починати висаджування?
    Скинути штанці з дитини, поставити біля себе тазік, дати груди. Зазвичай, при ссані грудей, дитина розслабляється і пісяє. Мама спостерігає, як в той момент поводиться дитина, і на наступні рази запам*ятовує ті знаки. Дитина знаходиться у мами на руках.

    Вночі моя мала НЕ пісяла...

    А взагалі, дуже багато інформації є.
    http://omama.ru/docs/tpl/doc.asp?id=225
    http://omama.ru/docs/tpl/doc.asp?id=214&tid=643
    http://ligamaterey.ru/content/view/196/44/
     
    Останнє редагування модератором: 6 Січень 2010
    • Подобається Подобається x 3
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Для майбутніх мам

    А шо це Ви оффтопите???
    Це вже в іншу гілку!!!
    :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    :o Та, просто майбутні мами в інші темки майже не заходять, а таке діло корисне треба якнайшвидше починати, тому й раджу, поки ще не народили або щойно народили.:o

    В темці "Перший раз на горщик", я подавала лінк на книжку про висаджування. Дівчата, попробуйте!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    як народилася доця то я ще не знала про такий метод, з наступними дітьми точно спробую :)
     
  5. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    не можу знайти... :sad:
    Гуцулянко, можете скинути лінк ще раз?
     
  6. Будячок

    Будячок Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Дозвольте не погодитись. Баба-Яга, як то кажуть, проти. Не висаджувала дитину, і майбутніх не буду. А навіщо? Упереджень стосовно памепрсів у мене нема. Їх просто треба достатньо часто міняти щоб у дитини не було дискомфорту. До горщика привчили без проблем десь за тиждень влітку, коли проблем з мокрим одягом не було, до 1 року і 10 місяців взагалі відмовились від памперсів. Мені в цьому плані дуже імпонує позиція Комаровського. Дуже рекомендую його книжку мамам (і майбутнім теж) там не лише про горщик. Можна знайти тут:
    http://www.komarovskiy.net/content/view/3261/129/
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Теж не висаджувала, але чесно кажучи просто не уявляю як вночі кожен раз підніматись і висаджувати. Вже через декілька місяців нічних годувань постійно хотілось спати, десь так на межі свідомості тільки спрацьовувало що треба дитину до іншої груді перекласти, бо переповнена, і усьо, відрубувалась.
    Наскілька я помітила годування і пісяння (а в перші місяці і обкакування всього) пов"язані в часі процеси. Тобто от годуєш дитину на голяса (без підгузника), а вона заодно не відриваючись і місце собі для молочка звільняє, весело було, одним словом. Просто не уявляю собі як це все в ночі поєднати, ще й кожні 2-3 години. Хоча теж читала про такий спосіб, в когось і виходить це організувати.
    Дитину без підгузника вдень часто залишала, вже в 6-7- міс до горщика почли привчати, і так само влітку за місяць (малій 1,3 було) відівчили від підгузників на прогулянці, десь на підході до 2 років - і сон без підгузника.
     
  8. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Стаття: http://www.babyblog.ru/article/yxod/296.htm

    Книжка:
    Ингрид Бауэр "Жизнь без подгузников"
    http://www.koob.ru/books/mama/zhizn_bez_podguznika.zip

    Додано через 7 хвилин
    :) Я теж без досвіду, не знаю коли по нормах дитина має тримати голову. Моя тримає сама, недовго але вертить в різні сторони без проблем. Просто ми, коли беремо її, то голову не підтримуємо з народження (тільки страхуємо, не торкаючись голови), і робимо деякі простенькі вправи.

    Додано через 24 хвилини
    Та, прошу дуже. Але, як казав :)

    Я вважаю, що не треба свідому маленьку людину привчати до "ходіння" під себе... А потім в 2-3 роки !!!! вчити наново, щоб ходила в потрібне місце. Тим більше, що немовлята самі просяться, вартує тільки зауважити це і допомогти, в 4-5 місяців вони здатні вже стримуватися деякий час, поки мама не висадить!

    Крім того, попробуйте купіть памперс для дорослих (прокладка не підходить) і походіть з ним 2 години... (я в роддомі нічку переночувала в памперсі, лежала, не ходила, вже знаю які це відчуття)

    Це темка "Перший раз на горщик"
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=69908#post69908

    Додано через 28 хвилин
    Ага, теж страшно було :) , коли читала про це. Як почала пробувати - нічого страшного і складного, тільки радість і задоволення, що я можу розуміти свою дитину.:)
     
    Останнє редагування модератором: 6 Січень 2010
    • Подобається Подобається x 5
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    НУ чому все в .rar що з України чи Росiї?!?!?!?!?!? :ireful1:
    Якщо хтось має розшифроване скиньте будьласка на мейл
    teplakava@yahoo.com
     
  10. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Тому що все з України найкраще!... стискає... ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  11. Будячок

    Будячок Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Стосовно агрументів за і проти не буду нічого, говорити, як Ви правильно зазначили це інша тема. Та і обговорювати її справа не вдячна, в кожного вій світогляд, свої агрументи, своє ставлення, на кожну мудру книжку можна знайти іншу мудру книжку, яка буде говорити протилежне:)Принцип як на мене такий: добре Вам і дитині? Робіть! Але обовязково щоб і Вам і дитині. Односторонній процес, коли добре комусь одному, як на мене виключений :). Це найголовніше. А от для того щоб знати, що саме і як можна робити і є форум, де ми обмінюємось різним досвідом і вибираєм те, що нам підходить:) Життя різноманітне, а тому цікаве:)
    між іншим у відповідь на Вашу цитату цитата того ж шанованого пана Левандівки (з іншої теми правда:)
    я за 2/п підхід руками і ногами:) і основне - головою!
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Я починала зі спостерігання - годувала малу сидячи на дивані, а її дупцю тримала над тазіком,.:) Коли вона починала пісяти, то я говорила пісь-пісь..., побачила, що вона в той час кривиться і постогнує; перед тим починає вигинатись і підскакувати - ото і є її сигнали. :)

    Можна висаджувати кожну годину, приговорюючи, і вона робить своє діло. :)

    Ясно, не раз пропущу, але головне, що вона вже знає, що пісяти треба над горшком. Не любить бути мокрою, навіть в памперсі, і проситься. Як почне сидіти, то буду садити на горшок, і не треба буде привчати.

    Додано через 7 хвилин
    А вночі деколи один раз проситься, а деколи й не хоче.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Вчасно висадити дитину на горщик - це добре, але ж треба привчити дитину і саму сідати, коли треба, а десь до року, кажуть, дитина ще не може проситись на горщик, бо не усвідомлює, що хоче пісяти. Думаю, треба дитині від малечку пояснювати для чого та штука існує, але не зациклюватись. Ми десь в 7 місяців купили горщик малій, тоді щодня садили на нього ведмедика, пояснювали, що він пісяє, чи какає, а тоді разом з дитиною гладили іграшку по голові і казали, що ведмідь молодець, бо зробив справу на горщик. То ще тоді доця сиділа із задоволенням на горшку, деколи і з результатом, а потім взагалі не хотіла навіть підходити до нього, напевно я була надто наполеглива. Зараз нам 1 рік і 2 місяці, то тільки тепер починаємо інколи свідомо сідати на горщик.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Morryson

    Morryson Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    нам ще нема 3 місяців, але вже "вичисляємо" коли проситься. За останні 2 дні спортили тільки 1 памперс :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  15. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Ой молодці!!!:clapping: Висаджування вимагає багато уваги від мами, але то стільки радості!

    :) :) :) :) :) :

    _______________________________
    Якщо висаджувати, то усвідомлює швидше, до року не треба чекати.:) Думку "до року не усвідомлює" придумали, щоб бізнес толкать!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Великий Вам плюс за наполегливість - видно по всьому Ви не лінива мама:clapping:
    Першого горщика нам приніс Миколай, але доця з нього падала, бо він був надто високий і з часом перетворився на іграшку. Тому ближче до року ми придбали нового, щоб не викликав ніяких небажаних у цьому процесі асоціяцій. Нашому щастю не було меж, коли малеча попросилася на горщик сама і за три дні жодного разу не намочила штанці і все це без попереднього вмовляння і всіх процедур, які пов"язані з процесом привчання дитини до горщика.ТРИ ДНІ...потім як рукою відняло. Як само прийшло, так само пішло.:no: Як ми тількі не вмовляли, чого не пробували - все даремно. А у 1,9 процес налагодився сам собою. І практично без ексцесів - аварії траплялися надзвичайно рідко. Друга донечка повторила подвиг сестрички приблизно у тому ж віці.Ми не змушували сидіти доки не попісяє, не старалися на силу виробляти якихось рефлексів. Я взяла на озброєння вичитану [​IMG] зі Спока фразу, що до 18 місяців дитина не відчуває переповнення сечового міхура і відповідно не може свідомо проситись на горщик, тому до того часу не варто розчаровуватись, якщо зусилля виявляться марними. Моя товаришка привчала дитинку десь із 6 міс. і довела себе і дитя до неврозу. А дитина до 3,5 років робила пі-пі в штанці без жодних докорів сумління:) .
    Я думаю, що в тій справі головне не переборщити. Кожна дитина має свій час. Уодних він настає раніше, а у інших пізніше.До школи в памперсі не піде це точно. І в самих "памперсах" я не бачу нічого страшного - яке полегшення життя сучасних мам і дітей. Дитина спить собі сухенька, не плаче, а мама не мусить займатись безкінечним пранням пелюшок і прасуванням оних. Як каже наша бабуся:"Дай, Боже, здоров"я тому, хто придумав" памперси"!":radist:
     
    • Подобається Подобається x 16
  17. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Занудо, тільки що ніби свої думки прочитала!!! На усі 100% з вами погоджуюсь!!!
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  18. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Дякую [​IMG]
     
  19. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Дякую.:shy:

    А Спок не правий, хоч і такий відомий, він взагалі багато єрунди говорить. От скажіть, чи відчуває дитина, що вона хоче їсти, на ручки до мами, взяти іграшку...? Звичайно, відчуває і дає мамі про це знати. І кожна мама знає - о, це звуки - їсти; о, це звуки - на ручки.... Точно так само і з пісяням/каканям. Дитинка з НАРОДЖЕННЯ подає знаки, що хоче, мамі залишається тільки відрізнити і висадити.

    Як кішка може навчити кошеня ходити в окреме місце, а людина, яка має розум, "не відчуває до 18 міс" ? Це все бізнес!

    Ви собі можете уявити малюка в памперсі в якійсь країні Африки? Ні, бо клімат такий.... Ці країни вважаються нецивілізованими але там, якщо мама через тиждень-два попісяна чи брудна від своєї дитини (вони ж діток в колясках не возять, а носять постійно в "слінгу"), то вважається дуже неуважною і поганою мамою. Вони зневажають цивілізований світ, за те, що діти ходять з прилипшим до дупці туалетом.

    Так, ви праві, головне не переборщити. Якщо ставити собі за ціль, щоб дитина ні разу не попісяла на пелюшку, то точно доведеш себе і дитину до неврозу.:sad: Бо в нас немає наочного прикладу, як висаджувати діток з народження, всі або в памперсах, або просто на заміні пелюшок. А якби всі висаджували, то це б працювало на рівні інтуіції, бо жінка це часто бачила б, як інші мами роблять....

    Моїй дитині 4 місяці, в день вона може попісяти 1-2 пелюшки, в основному, коли мама за компом сидить і нічого не зауважує.:shy: Я зразу ж їх переполощу, і гори нема. :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    А наша каже "Потрібно Нобелівську премію дати тим хто придумав памперси"!