Vintage

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем labisqwee, 25 Березень 2017.

  1. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Вам теж здається, що тут бракує теми про вінтаж? Для всіх, у кого на запитання "Де ви купуєте одяг" є особлива відповідь, і їй негоже там припадати пилом під звичними базарами-магазинами.

    Світ летить у тартари, але є магічні місця, де можна купити одяг нечуваної - за нинішніми мірками - якості і краси (якщо пощастить, то ще й недорого). Де трапляються зворушливі нові сукні з шовку, які власниця так ні разу і не одягла, і французькі рукавички зі швами такої ювелірної роботи, що хочеться ніколи їх не знімати. Про ці місця занадто мало і занадто небагатьом із нас відомо. Давайте це разом виправляти.

    Вінтаж уже давно не просто примха і знак самовираження, а інгредієнт дбайливого споживання і ознака свідомості. Можна ж носити розкішне хутро і сумку з найм'якішої шкіри, заради яких убили тварину 60 років тому, а не вчора. Можна одягати прекрасні оксамити і шерстяні спідниці, які півстоліття чекають на свого нового власника, замість того, щоб новою покупкою годувати систему скаженого продукування пластмасового ширпотребу.

    Це варіант не для усіх, але підозрюю, що тих, для кого ретро рідне-миле або хоча б цікаве в якості розваги, трошки тут назбирається. Давайте ділитися знахідками.

    Вічне джерело моїх сумок, поясів, рукавичок - etsy або ebay і місцеві блошині ринки в європейських містечках, але у Львові, напевне, теж є такі місця?

    А це мої улюблені впольовані скарби. Показуйте Ваші:heart:

    0_compact_mirror_stratton.jpg 7_gloves_pink.jpg 6_handbag_pale.JPG
     
    Останнє редагування: 25 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 13
    • мімімі мімімі x 1
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    @labisqwee мій шматок оксамиту ти вже бачила, купила на ОЛХ. Спідниця вже готова, а топ чекає на завершення ГВ, поки вирішила не рухати. А може щось інше придумаю :) може клатч на "поцілуйчики" ;)
     

    Вкладення:

    • IMG_5347.JPG
      IMG_5347.JPG
      Розмір файлу:
      250,4 КБ
      Переглядів:
      206
    • IMG_5348.JPG
      IMG_5348.JPG
      Розмір файлу:
      190,1 КБ
      Переглядів:
      199
    • Подобається Подобається x 10
  3. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    О, клатч із нього може вийти просто невимовно гарний! Можна навіть зробити гігантський "улянин", якщо вистачить тканини:
    Ulyana_Sergeenko_2012_paris_valli_.jpg
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Тема, заради якої варто повернутись на ДП:heart::heart::heart:

    Поки що я насолоджуюсь вінтажними парфумами (от вчора співробітник банку торбу компліментів відсипав) і деякими речима, які з Італії потрапили до мене багато років тому. Душа вимагає силуетів 60-х, які мені однозначно пасують. І де таке знайти?
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 3
  5. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Для нашого брата, кому пасують класичні убори, нема легких шляхів... Я намагаюся сукні - шити; спідниці - вишуковувати класичні, поза коліно, моделі усюди, де тільки можна (шити спідниці виявилося ну дуже складно і часозатратно!..); часто приглядаюся на етсі до старих сукенок Dolce Gabbana і колись-таки вполюю. З вінтажним одягом поки не мала удачі (в мене невеликий розмір, важко на нього втрапити). Як тільки вдається знайти чи випадково пошити річ, яка ідеально пасує кроєм, то "копіюю" її у кравчині, коли вона доживає віку. І якимись такими перебіжками між вдалими знахідками живу =)
    Знайшла недалеко від дому манюній магазинчик з вінтажем і first-class second-hand (так майстерно обізвали гуманітарку з усякого напівкутюру), тепер забігатиму в нього на пошуки скарбів!
    Печаль, що у вінтажних магазинах так гостро відчувається несучасність істинно-жіночної фігури. А поза ними така пустка.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    І про вінтажні парфуми тут інформація по клаптиках розсипана... Я шукала тему, але знайшла лише окремі пости деінде. Якщо в Україні можна десь придбати справжні вінтажі, то це прекрасно. Тут доводиться знаходити по краплині, і вони надзвичайно дорогі. Тому єдиний мій вінтаж - то маленький sample-size Tabac Blond... А ще мені розповідали про магазин неіснуючих більше парфумів в Амстердамі, Perfumes of the Past - яка щемлива назва. От туди би зайти!
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    Ох, яка то правда! А ще й уявляєш собі одне і ніби думаєш, що буде так, а виходить - як виходить... тепер вишуковую хай вже й не мого розміру, але з доброї тканини (кольору, складу), то може хоч звужу і буде.

    Ще не зовсім про дефіле, але про вінтаж :) знайшла не так давно чудову радіо-станцію "Smile of Sussex", рекомендую ❤
     
    Останнє редагування: 25 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  8. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    о! Дякую! :* От недарма я тему відкрила!.. Обожнюю таке, а старі пісеньки з саундтреку до гри Mafia і "Guilty" Al Bowlly заслухані до дір. Спасибі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Можна, ми тут навіть на форумі разом купували. Зараз ціни на них досить високі. Тішусь, що раніше не скупилась і зараз є чим користуватись..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Ловіть вінтажні прекрасності для недільної втіхи ока:heart:

    vintage_american_bazaar_december_1961__lanvin.jpg vintage_editorials_Harpers Bazaar feb 1956 Pud bra by Maidenform photo by Lillian Bassman.jpg vintage_editorials_vogue_sep_1963_dior_irving_penn.jpg
    vintage_elizabeth_taulor_sweatshirt.jpg vintage_photo-roger-vivier-evening-boot-1961-vogue.jpg vintage_women-in-wartime-dorian-leigh-and-evelyn-tripp-new-york-1950-photo-irving-penn.jpg
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 3
  11. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Не зовсім про вінтаж, але мучає питання: чому з часом змінюється формула парфумів? Тобто, до прикладу L'Instant de Guerlain Guerlain 2003 року створення, таки відрізняється від розливу минулих недавніх років. Я це чітко відчуваю, у відгуках пишуть, та і старий випуск б/в коштує дорожче, чим нові свіжого випуску. Ну і не тільки Герлєн. Мій улюблений АнгеліДемон, найперший, класична версія,розчарував, коли чоловік привіз із д'юті фрі в знак своєї ностальгії. Аромат той самий, але якусь ноту забрали, іншу добавили, ну відчуваю я...Еххх...Список можу продовжувати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    А це якраз дуже про вінтаж! І про те, чому не знайти таких нових парфумів, як були колись...
    Через вимоги до безпеки і гіпоалергенності косметичних продуктів у Європі приймають відповідні обмеження, який конкретний складник дозволений, а який - ні. Щороку ці правила оновлюються і під заборону потрапляє все ширше коло інгредієнтів. Багато ж старовинних парфумів мали у складі натуральні екстракти рослинного і навіть тваринного походження. Тепер вони усі - табу для виробників. Але саме вони і робили ті парфуми такими нереально гарними. Тому не буде більше тих легендарних Ґерленів, як колись, і шанель номер 5 без моху давно не та, і навіть сучасні парфуми оновлюють формулу, щоб залишатись на плаву. Така печаль.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @labisqwee , так, Ви праві, в ароматах все більше синтетики...І злітають вони таки швидше, чим їхні старші родичі, інколи залишаючи на тілі такий собі несвіжий післяслід (післясмак без смаку)) без претензії на заявлену базу...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у Львові є одна дизайнерка одягу, в магазині якої в тому числі є і власне сукні отакого вінтажного стилю із урахуванням жіночої фігури.
    Окрім появи нових норм щодо застосування чи заборони застосування тих чи інших рослинних чи тваринних компонентів з точки зору екологічності,є ще і інші фактори. Наприклад, то стосується певних видів жасмину, яких на планеті залишилося мізер і з року в рік гірший "урожай". Плюс пошук варіантів здешевлення продукції. А ще вважається,що якщо не змінювати формулу, то запах "приїдається" і жінки почнуть менше купувати. Тому треба створити ніби звичне,а ніби і нове.
    я дуже люблю вінтажні речі. Маю їх багацько ( інколи здається,що краще би почувалася в інший модний період, ніж зараз. Бо не люблю сучасної моди). Наприклад, маю аналогічну "сестричку" вашої сумочки, лиш шоколадного кольору :)
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ммммм, вінтаж. Люблю в побутових дрібницях. З одягом мені не дуже складається. Аж занадто моя "хфігура" не пасує:girl_blush2: Мабуть те, що ще не антиквар, але вже вінтаж - саме моє. Взуття, посуд, парфуми, прикраси.
    Мої, на дуже "особливі" виходи 1972р.н - мега зручні, як сандалі. Треба вже поміняти " рідні" набойки і супінатор, але "рука не піднімається".
    IMG_20160724_205401.jpg IMG_20160724_205411.jpg
    --- дописи об"єднано, 27 Березень 2017 ---

    Недавно дісталося в моє володіння - природній Александрит. Ранньої радянської огранки Колір міняється від глибокого зеленого до насиченого фіолетового.
    IMG_20151219_203643.jpg IMG_20151219_203519.jpg IMG_20151219_204246.jpg
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 14
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ланцюжок від прадідового годинника. Десь 1880 років. "Бачив" всі будні до сьогоднішніх днів. Трохи я його "вгробила" , бо якийсь час не знімала взагалі.
    IMG_20151219_224314.jpg IMG_20151219_224251.jpg IMG_20151219_224332.jpg
    Ще маю бабину обручку. Завтра додам фото. Носила завжди в тандемі. І оті "Шумські" речі були зі мною, коли я досягала найбільшого успіху. "Губила" я їх мабуть разів зо 5, але вони завжди поверталися в самий критичний момент.
    --- дописи об"єднано, 27 Березень 2017 ---
    Мебля. Розкішна, але наразі в інтер"єр не дуже вписується. І ніби би здалось продати, щоб пес там не спав, а з іншої сторони - шкодааааа мені:girl_cray: Так бачу свою гардеробну в такому стилі
    IMG_20161014_154545.jpg IMG_20161014_154635.jpg
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 7
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Про посуд і парфуми - тихенько мовчу:blush:
    IMG_20150629_232800.jpg IMG_20150629_232809.jpg IMG_20150629_232836.jpg IMG_20150307_170205.jpg
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @flame мебля яка прекрасна! Її навіть можна переоббити у спокійніших тонах, якщо це занадто пшонка-стайл порівняно з Вашим інтер'єром =) Пощастило псу!

    І перстень з александритом фантастично гарний, де б тепер такий знайти:heart:
    З таких речей-реліквій і в мене є одна, бабуся її знайшла після війни, як була дитиною; а скільки цій красі насправді років, невідомо.
    6_jewelry_pendant.jpg
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в ломбардах і антикварних магазинах.Також на аукціонах типу колишнього "аукро". То у 60-70- х роках були дуже популярні вироби. які і з рубінами та гранатами. У моєї бабусі теж такі були. Причому ті всі колечка випускалися майже однаковими у промилових маштабах
    ні як же без Мадонни? У мене ще таке є у спадку- для чайноі церемоніі ( перламутрові келішки теж для чаю. Схоже,як п ють чай на Сході- мвні порціями,постійно підливаючи. Японські сервізи були тоді популярні,як і Мадонна). А ось ще колекція біжутерних брошок. Ювелірноі цінності 0, але для мене дуже цінні: моя бабуля дуже любила брошечки. Це,мабуть,єдиге,що вона визнавала носити з прикрас. Решта лежало з бірками десятиріччями IMG_20170327_173433.jpg IMG_20170327_174630.jpg
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Пошукаю. Колись і сама віднесла таке колечко з гранатом у ломбард; може, тепер таке ж гарне там і знайдеться...
    Які "лялькові" філіжаночки, милота!