відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Дуже дякую всім, за відповіді! А підкажіть ще, будь-ласка, чи варто летіти по гарячих путівках, чи краще заздалегіть бронювати?
     
  2. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Дівчата - мо хто пам"ятає - назва, координати пансіонату в Судаку,де відпочивала минулого року Карапуз , а зараз сидить Богданка ? Дякую
     
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ВСІМ ПРИВІТТТТТТТТ!!!!! А ми повернулися щасливі, відпочивші, задоволені!!!!!! Отже, все по порядку.

    Опишу наш відпочинок в Криму цього року.
    Ми були в Судаку 2 тижні з 26-го червня до 8-го липня. Дуже задоволені відпочинком, Кримом, цінами, кліматом і погодою. Розкажу все по порядку.

    Отже, я не була в Криму з 2004-го року. Чи змінився Крим? Так.
    Пропозиція в принципі росте, хоча й не так швидко як в інщих туристичних країнах. Тобто все-таки попит на відпочинок у Криму є і немалий, а от пропозиція росте далеко не в ногу з попитом.

    Я дуже люблю Крим, хоч вибирала відпочинок тут через Софіїну атопію і вічні закладеності носа з кашлями в першу чергу, а також тому, що все-таки відпочинок у Чорногорії, Хорватії, Болгарії чи Туреччині нам обійшовся би суттєво дорожче. Їхати з дитиною на 7 днів по гарячій путівці це на мою думку закороткий термін, а 2 тижні з перельотом виходять все-таки за кордоном не мало. Значить, отак склалось і ми дуже задоволені.

    Дорога і транспортне пересування. Їхали ми поїздом Львів-Симферополь туди і назад. В обидві сторони брали купе повністю. Туди їхали основним поїздом 86-м, назад додатковим пасажирським 255/256. Вагони жахливі, старі, не найкраще прибираються, за винятком СВ - вагон новий, кажуть в купе телевізор, в вагоні мікрохвильова, не буду говорити, бо не бачила на власні очі і не знаю. Купейні вагони вимагають кращого, але нема на що нарікати, бо квитки на літак нам задорогі, та й в червні ще нема прямого літака зі Львова в Симферополь, а через Київ тільки))) (щоб здешевити людям шлях і час добирання), а на СВ не було квитків, такщо я не нарікаю. Всеодно машиною з маленькою дитиною їхати набагато важче, і Софці в принципі подобалось - дорогу вона перенесла дуже добре в обидві сторони. З Симферополя в Судак ми добирались на міні-бус-таксі на 8 чоловік, вартість 70 грн/людина, час в дорозі 1 год і 40 хв, їхати комфортно. Назад з Судака (ми заздалегідь купили квитки на рейсовий автобус) їхали рейсовим автобусом - також комфортно, вартість 28 грн з багажем/людина, час в дорозі 2 години.
    Таксі з Судака до Нового світу і назад коштує 80 грн/машини/2 сторони, автобусом 2,50 грн/в один кінець. Таксі на пляж мису Меганом таксамо. Відстань від Судака до Нового Світу рівно ж як і до Меганому 6 км. Проїзд автобусом по території Судака 1,50 грн.

    Екскурсії. Вартість морських прогулянок від 50 грн до 200 грн/людини/екскурсію. Якщо порівнювати із Туреччиною, то сутєво дешевше. Вартість екскурсії залежить від віддалі і насичення програми. Ми їздили тільки на одну екскурсію в Коктебель і то незадоволені, бо все-таки 4 години для Софії було забагато і екскурсовод верещить так, що моя дитина дуже нервувалась, але пропозицій різноманітних екскурсій дуже багато. Як приклад орієнтації цін напишу також, вартість екскурсійного квитка в музей шампанських вин коливається від 60 до 120 грн, в залежності від вибраної Вами програми дегустації, вартість квитка в дельфінарій 80грн, аквапарк в Судаку коштує 190 грн/людина/день (на дитину інші розцінки, не пригадаю зараз) і відповідно 160 і 140 грн (6 і 4 години). Аквапарк не маленький, ввечері проводяться дискотеки.

    Проживання. Жили ми в міні-готелі, бронювали десь за 3 тижні до подорожі (контакт дала форумлянка з львівських Посиденьок). Я спеціально шукала проживання не близько берега, оскільки хотіла, щоб не було шумно, а Судак тусовочне місто. Ось сайт нашого міні-готелю: http://www.galerea.resorts-crimea.com/. Ми жили в двохмісному однокімнатному номері, вартість проживання 300 грн/доба/номер. На кожні три такі кімнати є кухня, повністю обладнана згідно потреб відпочиваючих, плитка, посуд, усе для приготування їжі, пральна машинка, тому ми багато готували самі. Крім того, на території готелю є мангал, тому декілька разів ми готували страви на мангалі. Територія доволі велика, дуже гарно доглянута, багато різних рослин, 2 басейни (дитячий з підігрівом та дорослий), столики, бесідки для їжі, є можливість користуватись велосипедом або мопедом господаря, тенісний стіл, 2 лавки-качелі, а також, що важливо для сімейного на території багато дитячих іграшок: наприклад нам до душ припав ляльковий візочок (який я б зі Львова ясно що не тягнула), Софія щодня возила в ньому своє поросятко, а також для старших від нас діток машинка на акумуляторі, велосипед, мячі тощо.

    далі буде...) (типу фоти в відповідних гілках, опис моря, нашої погоди, новоствЄттского брюту))))) і т.д.))))))) - я скучила за Кримом і його красою, але мушу зараз бігти):girl_curtsey:

    ---------- Додано в 19:15 ---------- Попередній допис був написаний в 19:08 ----------

    зараз займає 24)
     
  4. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Розповідаю решту.
    Погода. Повезло нам з нею. Супер було: і бурі, і море спекотного сонця і пасмурно і дуууууууууууууууже світло, купались в морі кожен день, незважаючи ні на що, бо цього року ми тільки як приїхали то вода вже прогрілась до 23-24 градуси, а це багато! а під дощем як класно поплавили і в морі, і в басейні). Дощ і Крим: впав дощик, а за 40 хв вже сухо, а жару на градус збило) - такщо з цим повезло.

    Харчування. Ціни на продукти - львівські + 10% в середньому, ну і + 20-25% на фрукти (що не дивує, бо так в Криму завжди, як каже моя мама "скільки себе памятаю))"). Наприклад: огірки 4-6 грн/кг, помідори 10-20 грн/кг, мясо - свинина 40-50 грн/кг. Вартість страв в закладах громадського харчування: порція плову від 15 до 35 грн, манти 15-30 грн/порція, пиво +/- 7-8 грн/0,5л, борщ, бульйон 12-15 грн/порція, салати від 12 грн і до... Тобто до вибору до кольору на всі забаганки, смаки і гаманці знайдеться чого поїсти і приготувавши самому, і купивши в кафешках.

    Новосвітський магазин шампанських вин і інше. Ціна на 1 літр сухого червоного чи рожевого смачнючого ароматного винця з 4-х сортів винограду - 18 грн, пляшка брюту новосвітського 49 грн, брюту Новий світ - 66 грн (для порівняння в нас відповідно 60-70грн і 85-100 грн). У фірмовому магазині Масандра - пляшка 0,7 Мускателю - 13 грн і ціни на вина взагалі сміні - здебільшого 13, 17, 22, 28 грн (є звичайно і дорогі колекційні витримані).

    Якщо хтось був у Судаку, то в курсі - є така вуличка, іде вверх від набережної - Кіпарисова алея. Це місце скупчення 35 ресторанчиків, кафе-барів, їдалень тощо. Тут можна смачно, дорого, дешево, настоячи і т.д. перекусити, поїсти, потанцювати, "позажигати"... На набережній можна доволі дорого як на мене заплести собі афрокосичок (5 грн/шт), або французьких косичок, в менших містах, поселеннях тощо - така послуга дешевша. Також по набережній скрізь пропонуються послуги фото, тату, різні атракціони, забави, на Кіпарисовій алеї є оглядове колесо, а також парк дитячих атракціонів (доволі великий), тобто заянти себе є чим і в принципі на будь-який смак.

    Я по натурі оптимістка, і вважаю, що тільки як собі постелиш так і будеш спати, тому якщо хтось хоче бачити в Криму недоліки в плані сервісу, обслуговування, відсутності "навязливого турецького сервісу", то він це там теж знайде!

    Отже, бажаю всім гарних відпусток, сонця, моря, гір, в міру дощику, посмішок, вражень і оптимізму!

    Є запитання, кажіть, радо допоможу:girl_curtsey:
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Всім привіт. А хтось може порадити щось такого типу як описала Богданка, або більш-менш пристойний (щоб не типу курника) приватний сектор в Алупці? Буду дуже вдячна за інформацію.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    як "завсігдатай" Алупки можу сказати конкретно: такі умови, як описала Богданка у Алупці у приватних готелях будуть вдвічі дорожче ( приклад, гот.Роялта-500-600, гот "Серсиаль"-430-600 грн. І реально від них до моря топати добрячих 20 хв, не зважаючи на заявлені у рекламі).). Пристойні умови, справді на території парку і в 5 хв. від моря у міні-готелях вартують на серпень 650-800 грн). Тепер щодо приватного житла: центр ( біля Воронцлвського парку)- територія старих татарських будов. Тому ціни вищі, а сервіс нижчий. Хочете пристойних умов- шукайте у Новому мікрорайоні ( це вже виїзд з Алупки- поч. Симеїзу, біля сан. "Южнобережний"). Велика к-ть висотних будинків дає змогу обрати житло "до кольору та вибору", пляжі- санаторські ( 5-7 хв. вниз). Обирайте р-н вул. Ульянова- Сурікова ( найближча лінія житла). Вартість там зараз однокімнатної "Під ключ"-250- 300 грн, двокімнатної- біля 400.
     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А це зараз 500-800 чи в серпні? Бо мені на вже ))) несподівано з*явилася нагода поїхати в Крим, ми навіть не планували на це літо відпочинок, просто так вийшло. :girl_in_love:

    В Криму я була тільки в Алушті, та там мені не дуже подобається пляж, таке враження що я загораю на проспекті Свободи. Над головою проїжджа частина, базар, натовпи людей ходять туди сюди.

    А от у багатоповерхівку не хотілося б :girl_sad: Якщо хороші умови зараз такі дорогі, то може знаєте щось простіше. Зрештою ми без діток і всього на тиждень. Просто дуже хочеться в Алубку, ну дуже вже її хвалять.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ціни на вже і на серпень- там високий сезон починається з 25.06. Розмовляла зі знайомою там маклершою кілька днів тому. За дешевше вам запропонують "дачку"- фанерний будиночок з літнім душем. Або можна знайти житло попристойніше, але до моря треба буде топати хвилин 20 вниз. А оскільки там усюди спуски-підйоми, після пляжу буде ".тєнжко". Зрештою, можете їхати і на місці визначитесь- житла пропонують багато. Але і людей у цей період теж дуже багато. так що не сподівайтеся на малолюдні пляжі. 7,30 ранку- "остаточний час" появи. Але, зрештою, так буде усюди у містах Великої Ялти- сезон.
    Ще до прикладу- друзі три роки підряд винаймають житло у Кастрополі ( за Симеїзом)у одного господаря- вартість зараз- теж 300 грн ( будиночок з однієї кімнати, кухні,+ всі умови з гарячою водою). Але для молодих у Кастрополі- знудитися можна. Це для сімейних з дітками- так щоб "заліз і просидів там увесь відпочинок".Зате немає спусків-підйомів, пляжна лінія більш широка.
     
  9. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Відпочивала в Алупці в приватному секторі біля сан. "Южнобережний" з 2004 по 2006 роки. Якщо цікавлять координати пишіть в П.П.:girl_smile:
     
  10. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Може комусь стане в нагоді моя розповідь про відпочинок в Феодосії.
    Їхали потягом(додатковим)-це просто жах,таке враження, що вагони збирали з підручних матеріалів, в нашому купе штори були прикріплені скотчем, вікна не відчинялись,а про туалет навіть писати не стану…
    Відмучились в потягу 24 години,пересіли в Сімферополі на маршрутний автобус(квиток 29 гр).Водій лихачив на дорозі так ,що відчувала себе пасажиром-смертником…
    Феодосія…,нарешті доїхали! Нас зустрічав дядечко в якого ми винаймали квартиру. Квартира однокімнатна з ремонтом,кондиціонером,кабельне тв,гаряча вода цілодобово. 150 гр за добу. Навпроти парк,за яким починався пляж,тобто від квартири до моря десь 5-7 хв. Але нам цей пляж не подобався,і ми ходили трохи далі на пляж де завідують татари.Пляж(ракушняк) щоденно прибирався, можна було орендувати лежаки -10 гр.
    Продукти купували на базарі та в супермаркеті АТБ. Ціни ненабагато відрізнялись від львівських. Картопля 5, абрикоси маленькі 13,інжирні персики(хто не куштував дуже рекомендую-смакота!!!) 30,кавун 5 за кг,дині 8 за кг, помідори (ми купували лише сорт малинівка )10.
    Ціни на пляжУ- кукурудза 8-10 за качан,пахлава 7,кальмар10, стакан малини 5, пиріжки\булочки 8гр. 100 гр свинного шашлику 18 гр, з лосося 24.
    Так як з Москви їде прямий потяг до Феодосії-відповідно більшість відпочиваючих москвичі. Кожна друга кобіта мала нарощені (ну дуже довгі) вії,нігті а також з 10 лишніх кг.Причому не встидалися засмагати в дуже відвертих купальниках.Кидалося в очі і те що купа дітиськ теж мають надмір ваги.
    Запам»яталась кобіта яка годувала свого 2 річного синочка цицею(що тішило око), але одночасно і курила…
    Погода нас радувала,якщо і хмурилося то за годину дві від хмарок не було і сліду.
    Щодня, як на панщину ,ходили на набережну «на людей пасматрєть і сєбя паказать».
    Фото з різними тваринками 20 гр, атракціони від 12до 25 гр. морозиво смачнюще 15 гр.
    Назад їхали комфортабельнішим потягом,тому і дорога промайнула досить швидко.
     
  11. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    підкажіть, який це - комфортабельніший?
     
  12. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Туди був 86(здається) додатковий,ціна квитка 200 гр,а назад 256 чи 262 точно не скажу ,на нього квитки були на 25 гр дорожчі. Там вагони були нові, кондиціонери, і вікно не відривалось до низу, а було вікно і щось на подобі форточки. він з сімферополя відправляється в 17 50
     
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    нарешті маю пару хвилин щось черканути з болгарії :)
    як на диво наша дорога автобусом сюди була досить швидкою і легкою, мої дітваки її мужньо витримали, я сама в шоці.
    тепер про відпочинок. цього року еленіте зовсім не те що минулого, коротко кажучи - зіпсувалося, а загальну картину псує ще й погода, якої тут 3 дні зовсім не було, добре, що ми тут на три тижні. хоч мені вже давно набридло :sad:
    але загалом відпочивати завжди добре. все бульш детально опишу по приїзді.
    всім привіт і цьомки з, поки що сонячної, болгарії.
    пи.си. аденоїди в малої пройшли на 4 день перебування, тому "ігра стоіт свєч". за чим їхала - те отримала :)
     
  14. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    До речі, я теж помітила, що Катя в Болгарії нарешті стала спати з закритим ротом і не сопіла, бо раніше завжди було чути як вона спить. Вдома теж продовжує нечутно спати.
     
  15. Olesichka

    Olesichka New Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Дівчата, а хтось знає скільки коштує добратися до Криму зі Львова автобусом чи маршруткою? Зараз вже неможливо взяти білети на поїзд, а тут нагода відпочити появилась. Може хтось їздив чи знає нормальних автоперевізників, то порадьте, буду дуже вдячна.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    автобусні тури більшість турфірм познімала ще минулого року. Ми двічі їздили "Альбіоном" ( потім їх львівський офіс прикрив Київ) буле ДУЖЕ задоволені, все було настільки "на висоті", починаючи від справних автобусів, зупинок у суперських недорогих кафе на обід-вечерю та загальну тривалість дороги в 23 години фактично від самого будинку у Львові ( їх офіс знаходився неподалік) до будинку, де ми знімали квартиру у Симеїзі ( вони мали маршрут по всьому узбережжю аж до Форосу, висаджуючи та забираючи людей у потрібному місті). Київський офіс здається і зараз працює.Двічі їздили"Міст- туром" ( зараз вони на Крим теж перевезень не роблять)- тут було уже просто "сносно" ( деякі нюанси були). З нами подорожували люди, які користувалися послугами автобусів "Тур-ретуру"- наріканню не було меж. Щодо вартості квитків- вони в загальному обходилися майже у ту ж суму , що квитки на потяг до Симферополя+ маршрутка до Ялти+ маршрутка до міста призначення. Зараз на поч. літа я зустрічала десь оголошення про послуги перевезення до Криму якоюсь не дуже відомою турфірмою, то вони заявляли вартість у 480 грн в обидва кінці.

    ---------- Додано в 19:10 ---------- Попередній допис був написаний в 19:08 ----------

    85\86- це фірмовий. Він відносно пристойний завжди був.
    256 - додатковий, який пускають у літній час і у ньому протилежно завжди було гірше.Цими поїздами теж доводилось не раз їздити

    ---------- Додано в 19:13 ---------- Попередній допис був написаний в 19:10 ----------

    стабільно там з 2000 року. Це власне і є Новий мікрорайон з дачками по нижній дорозі на Симеїз та висотками нагорі. Житло там знаходиться елементарно на місці. Двічі ми просто виходили з маршрутки біля "Южнобережного",піднімалися до будинків і на місці за 10 хвилин знаходили потрібні умови.
     
  17. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Пишу,наразі, коротко про наш відпочинок у Болгарії,а саме у Помор"є.
    Виїхали ми у середу ввечері ,30 червня.Настрій був ніякий ,надивившись новин про Румунію ,їхали з думкою,що можливо прийдеться повертатись назад. Кордон проїхали дуже швидко,Румунія ,виявилаясь не такою страшною,як її малювали :girl_impossible:.Приїхали у Помор"є 1 липня, о 6 годині вечора.Нам радили подивитись декілька варіантів житла,і лише потім обрати найкращий варіант.Але, ми були такі вимучені дорогою,що коли побачили ліжко,душ,погодились на перше житло.Жили на першій лінії,море через дорогу.
    [​IMG]
    Наш будинок на фото біленький.Жили на четвертому поверсі,квартира у нас була-студія,одна велика кімната разом з кухнею,три ліжка,два дивани,стіл,шафа,маленький столик.Наша квартира займала половину поверху,був великий балкон з видом на море.
    [​IMG] [​IMG]
    Платили 55 левів,в гривнях -це буде приблизно 280 грн.
    Мінус житла -відсутність кондиціонера.Коли ми приїхали,падав дощ,і спекотно у номері не було,тому ми і погодились,але коли вранці пригрівало сонечко,то ми шкодували,що погодились,але було пізно .Можна було вночі відкрити балкон,але якраз під нашим будиночком був бар,де пів ночі "бумкала" така музика,що про відкритий балкон не було мови :girl_crazy:.Ось вам ,ще один мінус."А в остальном прекрасная маркиза,все хорошо " (с) :girl_curtsey:.
    Далі буде.
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ой Галка, впізнаю знайомий будиночок і краєвиди! Як я хочу знов туди!!!:girl_cray:
     
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Карапуз, кльово, ми теж колись там недалеко жили, по вулиці Ахелой вверх, і теж на наст раз бум з кондиціонером, бо по твоїй рекомендації в Судаку він був) і був дууууууууууууже не зайвий)

    ---------- Додано в 06:53 ---------- Попередній допис був написаний в 06:42 ----------

    Оксана, НІкуся невірно написала, тобто не зовсім вірно. Отже 86 - це у всі часи і народи був і є фірмовим. І вагони у ньому кращі. Але вагонів у ньому не так багато протягом року, а на літо як і до всіх такого типу поїздів чіпляють додаткові. Тото ситуація така: я брала квитки по великих знайомствах за 10 днів до подорожі (а це дуже короткий термін), тому нам дістали тільки 17 вагон, загалом їх 18. Про СВ вже взагалі мови не було, а нормальні вагони, ті кращіші з тих існуючих то мабуть десь до 12-го йдуть. А 255/256 це додатковий літній пасажирський поїзд. Він гірший і їде довше. Просто мабуть загальні вагони у ньому кращі ніж додаткові у фірмовому.
    Ми їхали туди фірмовим, назада додатковим пасажирським, у ньому навіть драбинок на другу поличку нема) - але на якість відпочинку чесно кажучи це взагалі не вплинуло)
     
  20. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве