Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Настрій зіпсовано на цілий вечір й сльози горохом (((...Із-за дурної голови й поспіху розбила собі скло бокове у машині й трохи дверку треба вистукати. Й зла на себе , й на ті дурні обставини , й 100500 раз прокручую ту ситуацію в голові, щоби було, якби туди не повернула, швидше/пізніше виїхала й т.д.
    Буде звісно мені наука, але сам факт. Я кожну свіжу подряпинку на машині сприймаю як капець яку трагедію, а тут ціле скло....Ще й не зразу його поміняють, потрібно замовляти й чекати пару днів :girl_cray:.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 26
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нуууу, не панікуй. Скло поставлять, двері вистукають. Я вчора теж себе на позитив налаштовувала, але ситуація була така, що треба було битися головою в стіну і ревіти: в одній машині вистрелило 2 задніх колеса по лівій стороні:hang1:. Водій ледво втримав машину, злетів на обочину, але не перекинувся, вантаж перехилився, ніч - армагєдєц: шукали в не робочий час колеса, везли до машини колеса (а чоловік ще навіть близько не здоровий), бортували, руками 200літрові бочки рівняли, ставили нові дошки по каркасу, латали стяжні ремені (добре що в підвалі валялися старі підгулявші ремені). Тішитись що не перевернувся? Чи ревіти, що 8950 на колеса? І по колесах чітко видно, що пакість зроблена - 2 задні колеса, по одній стороні, в обидвох колесах шурупи. Здогадуємося звідки "ноги шурупи виросли", доказів нема. Але на 8-30 в Києві на розвантаженні були. Крім ДП (вже) ніхто не знає що пережили і що було. І майже в цей же час в Києві в іншій машині заклинили гальма:suicide:. На Ленінградській площі, прямо на кільці. Можна було по веб камерах бачити з 4 сторін, прям як блокбастер. А чого? А бо з Фастова, до столиці і по стольному граду така жоо...а на дорозі, що забило мокрим снігоболотом все. Водій відбив наліплене, пневматик сказав, як розтормозити машину. Просто ломом потовкли, погаратали і поїхали. А чо поїхали? Та бо вже в машині був вантаж, який треба було на ранок до Львова довезти. Домовилися з останнім клієнтом,щоб зачекали. "Зачекали", виставили водієві вантаж на рампу, зверху кинули документи і поставили роклу. Ооо-єєє-єєєолееее. Сам себе завантажив, забрав папери, запломбувався і поїхав.
    От що я мала робити? Ревіти? Скандалити, коли трубку не беруть? Зривати терміни доставки, коли тут у Львові на ранок чекають вантаж бо далі треба відправити?
    Ай, в таку погоду робота - взагалі не робота, але в 99.9% ніхто не розуміє. Треба. Та треба. До пори, до часу.
    Ну і 2 жилетка. Точніше жилетищееее. Бухалтери зрозуміють - реєстрування мінусовок податкових від постачальників пального. Нєбило пєчалі - чєрті підкачалі. Чесно. Тепер треба десятки тисяч мати в резерві на ПДВ, щоб затвердити мінусові декларації від нафтотрейдерів, і аж тоді такі самі правильні прийдуть , які дадуть податковий кредит.
    Ай, нашо вас гружу. Все буде добре. Ми справимось.:girl_yes:
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 35
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так то ж комплімент! Мала підійти старша, а підійшли Ви
    так! обов'язково! І Ви, і я, всі ми справимось
     
    • Оптимістично Оптимістично x 3
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А так хочеться завжди бути не старше 25, ну і реально, майже нічого не міняється, так приблизно до 40, ну по крайній мірі, ми так думаємо, але "правда жизні на ліцо".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. arushka

    arushka завжди досягаю мети

     
    • Смішно Смішно x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Подобається Подобається x 6
    • Креативно Креативно x 2
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  11. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Смішно Смішно x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Тиждень тому купили класний новий 2 м холодильник. Сьогодні хотіли поставити в кухні - на 5 мм не вліз в нішу(( Перша думка - поміняти на нижчий. Поки вийняли з ніші - царапнули бік. Друга думка - вбити чоловіка.
     
    Останнє редагування: 16 Грудень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 13
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Monopoliya, може можна зняти ножки? і поставити на якісь низенькі планочки, щоб вентиляція знизу була і холодильник став нижчим? Якщо, звичайно, він вам дуже подобається і не хочете міняти на інший.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    та саме обідне, що його не поміняють вже, бо ж поцарапали(((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Як зменшити висоту не підкажу (може, спрацює, що дівчата про ніжки підказують?). А от подряпину можна замаскувати декором. Наприклад, таким (тільки збоку) 133.jpg
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    дякую)) то царапина збоку) але він по висоті нам не проходить
     
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    сижу і плачу, купила сьогодні племіннику лего за 500 грн, і залишила в коридорчику, в якому є двері, але на ключ не закриваються. Йшла за мною якась дівчина по сходах, не сусідка. Ну в мене чуйка, щось я запідозрила. А зараз мама виглянула, щоб забрати. А його нема.
    Ну як так? Дитина так чекає, вже з п"ятої години лягає спати... Щоб їй руки повідсихали. Ну як так? Дитина залишилася без подарунку
     
    • Співчуваю Співчуваю x 17
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Materynka а як давно це було? може ще встигнете "пошуршати" по району. Ну або шукайте сьогодні ж на ОЛХ, людям треба грошей до свят, злодії скидають миттєво все. Або попитайте по сусідах...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Поверхом вище живуть квартиранти, але я їх не знаю. Може хто з них?
     
  21. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дивна і не приємна ситуація, попитайте звичайно по сусідах, але раз взяли запросто, то не думаю, що признаються, а може станеться чудо?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1