Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В малої теж таке було з народження. Періодичні діагностики, зміни лікування, але бачу, що з віком переростає. Десь в півтора роки сиділи на безглютеновій дієті. З трьох до п'яти - на безлактозній. Зараз з молоком вже все нормально, але даю в обмежених кількостях.
    Стосовно загнутого жовчного - я теж його маю і дочці передала. Зранку натще п'ємо склянку води, їмо часто і малими порціями, за кілька годин до сну не можна важкої їжі, молоко - не більше однієї склянки в день, періодично - курс холосасу, вітаміни, риб'ячий жир. Після того всього не жаліється і я по собі чую, що почуваюсь краще.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Щось мене такий жаль взяв... Може хто розрадить як "відпустити" ситуацію. Було на днях свято вишиванки і згадалася мені моя вишиванка, яку вишила мені мама. Після смерті бабці все вишивання забрала тітка. (А там купа всього). З тим ще я якось мирюся. Але то була моя вишиванка. Ми з тіткою не спілкуємося так як будь-яка розмова зводиться до хамства.
    Навіть не знаю чого пишу... розумію, що в разі спроби забрати мене просто пошлють (((
    Ай, нехай буде. Може комусь буде корисний мій досвід...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    маю зараз дилему...до того всього, лікар радить Зентел три дні подавати, глистів ні по крові, ні в калі не виявлено. Але, ніби-то, це ніц не значить, бо може бути самець, якого не виявити, або організм може не виробляти антитів на глисти. І от, збираємось на море, вчора ввечері жалілась, що животик болить, день перед тим тошнота ввечері. Правда, вона любить поїсти і ввечері теж. Що я маю з нею робити на відпочинку, давати той Зентел чи ні...то я вже сама з собою монологи веду(
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Meriroma, з ночі жовч застоюється, тому корисно зранку пити воду, щоб допомогти їй вийти. І наніч не їсти, знову ж, щоб не набиралось зайвої. Якщо цього не дотримуємось, то дочка теж на животик жаліється, а я тошноту чую. Якщо ж дотримуємось, то все ок. Спробуйте змінити таким чином режим, може і питання Зентелу відпаде. Ну і ще холосас за пів години, хв. 20 перед їжею теж допомагає. Ну і він корисний, це витяжка з шипшини.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

     
  7. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Мені виписували краплі Іберогаст. Чесно,як мертвому припарка...Взагалі не допомогли...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант


    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2017 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ні, на відпочинку нові ліки не ризикуйте давати. Тим більше Зентел. який є токсичним препаратом і потребує ще і прийому антигістамміних і сорбентів. На відпочинку, де геть інша вода, інше харчування- то взагалі капці для логанізму. То все треба робити добре завчасно "до" або "після". але не експерементувати на відпочинку. Якщоу вас в запасі менше 10 днів до відпочинку, то не дуже зараз експерементуйте
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  10. Merry

    Merry Well-Known Member

    Літо на носі, а ми хворіємо(((. Захворіла спершу найменша, соплі рікою, ніс закладений, вноч іне може спати. А сьогодні і я чую 'підтягуюсь'(((
    Ну які віруси посеред літа ????(((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  11. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    Останнє редагування: 29 Травень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    От і моя мала щось підхопила, а щойно пролікувала запалення легень і мене знов закатарило. І то то ше не всі болячки, що повилазили
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Розчарована в людях. Дала брату номальну коляску для малої, а назад отримала такого зломка, що тільки на смітник вивезти, брудна, подерта, чимось заляпана... Чоловік казав зразу "запий водою", але ж я понадіялася, що брат таки буде обережний до чужого майна. Я ж казала йому, що ще на неї розраховую. А не дала б, то сказали б що жадібна, дитині пошкодувала.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 14
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    На велику жилетку не тягне, така собі зовсім маленька жилеточка: вже другий день в офісі сильний запах каналізації. :girl_cray::bad: Враховуючи те, що ще знаходжуся під враженням від книги "Дівчинка в зеленому светрі", а в офісі ще й темна стеля і труби від системи вентиляції, то ніяк не можу позбутися враження, що знаходжуся в каналізації.:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Напевно сюди, бо в «забилам би» — то надто кровожерливо. Але та безмежна, як всесвіт, тупість, дістала. Так, в мене худа дитина. А яким йому бути в такої-то матері (та й тато далеко не втік)? Де я йому більшу д.пу візьму? Ні, він не хворий. Так, він дуже добре їсть все і 5 разів на день, не відмовляє собі ні в чому, включно з солодким (хоча ним не захоплюється). Активний живчик. Чому, якщо в мене в хаті ніхто не сидить на дієті і (ОМГ) навіть ваги немає, то є ненормально? Якого милого рахувати чужій дитині реберця, співчутливо дивлячись, як на в'язня Бухенвальду і коментувати щось про «ручки-скіпочки і ніжки-патички»? До речі, це — цитата. Чому не зосередитись на калорійному харчуванні власних діток чи на боротьбі з власними кілограмами (виявляється, це цілком поєднувані речі)? І взагалі, wtf, і коли скінчиться? Таки треба було в забилам би..
     
    Останнє редагування: 5 Червень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  17. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Сестра )
    Мій Артемко худющий, як тріска. Вітер ним хитає. Хто ж би то повірив, що то "бідне дитя" може впороти тарілку пельменів, а потім ще і канапочку, бо місце в животику ще є.
    Добре, ви худі, хоч пальцем на себе тикнути можете, а я не худа, чоловік не худий, і наш молодший син теж не худий.
    Уявляєте як нам з тим жити? :girl_crazy:

    По темі - жилєтка, то моє самопочуття і настрій.
    При тому, що я сьогодні собі дозволила маленьку канапулю з маслом і медом( цукру жеж ніззя від 10 травня, уявляєте як солодкоїжка тепер мучиться?? ), настрій в мене поганенький. Ну як поганенький, можна сказати взагалі на букву Ге.
    А самопочуття - типове КаДешне. Болить десь там, а ще там і напевно там. Короче - всюди.

    Ще до жилєтки - запропонувала я одній людині допомогти, а точніше набрати в ворді кілька сторінок на її курсову. В результаті - пів курсової, титулка, зміст, література. Я вже і відмовитись встигла, але ж не прийняли мою відмову, лаагідно попросили і сказали, що розрахуються. А я ж не за розрахунок, я ж так, чисто по-людськи, кілька сторінок.... а тут... такоє...:girl_in_dreams:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
    • Подобається Подобається x 2
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Щось за пса свого переживаю... Вчора не було нас цілий день, він був у свекрухи. Як приїхали - він так тішився), ганяв як дурний))). А сьогодні така ж ситуація, але він нам щось ну зовсім не радів. Ще й коли спав обпісявся (за словами баби). І апетиту не мав. Але ввечері повечеряв, поганяв по подвір'ю. Координація рухів - ніби все добре. Але очі такі сумні......
    Ледве додому затягнули спати (він в нас деколи, як тепло на вулиці ночує). І сьогодні додому йти не хотів(. Образився? Зле йому? Блін, ще й завтра такий напружений день - маю відвідати двох своїх лікарів, до яких запис за місяць-два, не відміниш(. І то розтягнуте на пів дня. Знову треба пса лишити(. Сумно мені якось.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Знову я). Зранку вже знову нормальний пес)))), лапає сонячних зайчиків). Як то можна себе накрутити! Думала, що вже все йому!
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  20. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    От і добре.
    Можливо через кліща такий стан був(


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  21. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1