Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Basyanya моя місяць вдома
    Темп немає, опухша шия - ускладнення після свинки. Кожен день жаліється, що тисне по шиї униз і внизу де бронхи. Лікарі розводять руками. Польські лікарі навіть свинку не поставили - віруска, ггг. Наші виписали антибіотик. І я така ж як вона, вся опухша і ледве повзаю :dash1:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @sherry в мене, мабуть запалення вуха. 3ій раз за рік, і за все життя. Завтра йдемо до лікарів. Плюс до того, я 90% часу сама з дитиною.
     
  4. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Basyanya аналогічно
     
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Basyanya так і я про те ж) приїхала до чоловіка в Польшу, він в розїздах, а я з дитиною. Шкода, що ми в різних районах Польщі)
    Поначиталася про ускладнення :tease::scare:
     
  7. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Навіть не знаю з чого почати... Все крутиться довкола дітей. В малого якесь загострення з тою погодою, ще нема холодів - а вже захрипший і з соплями вдома.
    Мала минулого тижня загубила окуляри - ніде знайти не можемо , так ще сьогодні "благополучно" пропав телефон в школі. Гудки йдуть. Навігацію не бачу, бо хтось з моїх малявок виключив геолокацію і з ними мобільні дані.... Ну і до повного щастя коробочки з IMEI-єм від телефону, звичайно ж, ніхто не може знайти (((
    Ну і в бермудському трикутнику, тобто в нашій квартирі, взагалі нічого не шукається. Вже тиждень не можу знайти годинник-телефон малої....
    Скажіть що цей поганий сон скоро закінчиться... Хочу ПРОКИНУТИСЬ :girl_sad:

    Ну от: прийшов чоловік додому, нудить, різкий біль в животі...
    А мені потрібно в магазин, зібрати малу на канікули. Поїде на тиждень з дідусем.

    А ще боюсь, що повертається моя давня болячка...
     
    Останнє редагування: 25 Жовтень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 20
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Щось настрою зовсім нема, розкисла я....Плюс хоооолодно. Жилетка ремонтно-квартирна - невідомо де, десь сочиться вода, бо стіна одна підмокла, аж плінтус відвалився. Майстер розбив плитку у ванній, думали, що сантехнік зле щось там з"єднав, а там сухо.....Добре, що є запасна плитка, то ту назад приклеїться, але питання далі невирішене, тепер прийдеться плитку із підлоги збивати, й не факт, що знайдеться те місце :girl_sad::girl_cray:. Зле також те, що невідомо, чи знайду я плитку, бо її вже нема:girl_cray:. Й на кухні якогось милого не працює підігрів. Так само треба збивати плитку, а вона така дорогуща, що тепер дуже шкода, що вибрала її, хто ж то знав....
    А ще в мене все добро в коробках, нема куди розкласти, бо шаф нема, й ще не скоро будуть :girl_in_dreams:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 14
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Тетянка, то все поправне). Щоб стало легше), я розповім свою історію). Я одразу після купівлі плитки на весь перший поверх, а то 100 метрів, одразу зрозуміла, що вона погана. Потім ми зрозуміли, що нам зробили погану стяжку, потім ми витратили купу-купезну грошей і часу, що б ту стяжку якось реанімувати. Навіщо??? Тепер підігрів погано гріє в кухні. Поклали ту плитку, вона тріскає. А ще весь час брудна, незалежно мию я її чи ні. І от я чекаю, коли ми нарешті зробимо ту підлогу нормально. У нашому випадку треба було одразу визнати помилку і зробити правильно. Продати ту плитку чи віддати назад у магазин. Але ми вчимось на власних помилках). Тому моя порада - таки вирішити проблему зараз.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member



    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Маркіян-Йосифу вже 2,2 роки , а спить як " заєць під корчем" ... Від недосипу мною вже хитає ....Нічні годування за ради ще весною і тоді сон +- веормувався....А зараз від 3 ночі прокидається разів 5-6 ...
    Молоко чи чай пити не хоче , пореве , заспокоюється і засинає далі на півгодини і так до ранку. А зранку мною хитає....Тиск низький в мене завжди був,але чогось тепер дуже його відчуваю....Нині хочеться вже вити вовчиком :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 18
  12. Harmony

    Harmony Member

     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Анничка, в нього, напевно, п'ятірки лізуть.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Хіба доростають, бо є вже всі 20 зубів ( як лізли , то я пила валер'янку, бо то було не до оповідання , вдень 3-4 істерики, вночі 3-4 було ..
    і то таких до захрипання ...Вночі тільки Ісусова молитва помагала, співала по 40 хвилин ... зараз не маю сили навіть співати , тільки реву....)....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 14
  15. sherry

    sherry Well-Known Member

    Зелена Гура
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А в нас нема на першому поверсі плитки.
    Відсотків 30 підлоги покриває лінолеум, а так щодня мию стяжку. І хоч рік тому (йой, рік) встановили теплу підлогу (слава Богу, функціонує), залили стяжку та нанесли спеціальну закріплюючи грунтовку - місцями я вже бачу той бетон: діти ганяють машинами, стільці дряпають... А старший ще й коліна на штанах розриває по тій стяжці.. Певно, одні штани для дому цілі залишились.
    А ще в нас інші ...незручності. Каналізацію не зробили спочатку повністю, поставили запасне кільце, але не під'єднали. І от грунтові води підскочили - і майже щодня навколо люка малі калюжі утворюються. Побудуть півгодини - і в землю... А прання включаю тільки вночі - щоб не бачити ті виливи. І задурно 400грн давати асенізатору, щоб через день викачував ті води нема сенсу, і під'єднати запасну каналізацію зараз якось нереально... Не можемо достелити рубероїдом кришу, щоб вже остаточно фінішувати. І бабине літо скінчилось, а часозусиль вистачило тільки на підняття рулонів на дах. Певно, скоро спускати буде чоловік... До весни почекаємо, текти нічого не має, але і не дороблено. :sad:
    Та на то все свій час :)
     
    Останнє редагування: 2 Листопад 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Stella

    Stella New Member

    Страшенно дратують фальшиві люди... але не просто знайомі, тут я не переймаюся. Набагато гірше коли це близькі родичі чи «близькі» друзі з якими приходиться спілкуватися.. Які знають що в тебе зараз важкий період, але зі словами «ми ж найрідніші» - втішаються з того та намагаються зробити тебе винним в будь яких дрібницях.. І ніби не прямо говорять але так закрутять тими маніпуляціями, що незнаєш як себе поводити. І від того ще тяжче... злюся на себе, що невмію поставити намісце, невмію відповісти як треба...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  18. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Так важко стає... проблеми з моїм здоров'ям, мамі операцію мають робити, проблеми з документами на квартиру... Голова просто не витримує :girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 14
  19. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Плачу, все що я планую наперед, не робиться. То діти хворі, то інші обставини. Ні з роботою , ні з відпочинком. Ще в жовтні я мала зробити важливу справу, але в Солі запалення, відклалось. Лікар ще не дозволив в садок, тож відклався початок листопада, а сьогодні взнаю, всьо, немає, довідкладалась. :girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 14
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Тихо поплачу тут. Нема нічого гіршого, ніж мега-ініціативний муж, який не компетентний, не розбирається в чомусь , зате має повно бажання щось длубати, не вивчивши "мат.часть". Такого напартачив, що я просто без сил, без настрою й бажання жити в тій квартирі. От сиджу й реву.
    Я стільки сил сюди вклала, з пузом по жарі так налазилася, вибирала все найкраще й не шкодувала на то, бо ж мало бути якісне й надійне, на роки.... Знову викликати спеціалістів й купу всього переробляти по свіжому ремонту. Й просила, й благала його не пхатися. Так ні....тепер то все золоте вийде, краще зразу б було, як я казала. Бо такими питаннями мають займатися спеціалісти, які вчилися на то.....Дзвоню йому й в нервах озвучую свіжі проблеми, які з"явилися через його бавлення в сантехніка й електрика, а він таким голосом пофігістичним, мол, ну й що тут такого, подумаєш проблема....Маємо ще купу боргів, без шаф, все в кульочках й коробках, я знайти нічого не можу в тому хаосі, тут свіжі гроші на вирішення тої проблеми треба, а йому то пофіг. Плюс накриває мене декретна депресія. По четвертому разу цей день сурка. За цілий день інколи тільки й з дітьми розмовляю, а вся розмова з мужем - скільки раз дитина покакала. Бо більше нічого цікавого за день не сталося. А в нього життя вирує й 2 корпоративи.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 30
    • мімімі мімімі x 1
  21. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1