Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Сьогодні всі в політиці і це, звісно, жилетка. А в мене ще й особисте в жилетку пішло, а точніше робота. Сьогодні вперше пошкодувала, що вийшла з декрету швидше. Краще би все це заколотили, коли я була в декреті. Тоді би вже знала, що виходити нема потреби і шукала би іншу роботу, а не тратила час тут ((((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
  3. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Жахливо важкий і нервовий день.
    Брат умудрився в Парижі в аеропорту загубити паспорт перед посадкою на рейс. Полетіли без нього, ходив у посольство, зробив довідку.
    Довелося повідомляти це мамі і потім періодично контролювати, чи все з нею добре, чи не скочив тиск. Алярмово просити на роботі гроші і скидати братові.
    Дуже-дуже близька і рідна людина днями їде на передок, якраз туди, де сьогодні було двоє загиблих і двоє поранених. І кожна зустріч і кожна розмова - як остання.
    І я сумую за Львовом. В мене там ще є дім, і у Києві вже є дім. Дві паралельні реальності.
    Хник. Піду пообнімаю котів.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 18
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Дуже тихенько поскиглю. Як же набридло, коли всіх і все виміряють одною міркою. Набридло доводити , що те, що для когось здається мінімумом, відсутністю амбіцій, насправді є для мене максимумом моїх можливостей. Почуваюся як та риба, від якої вимагають лазити по деревах:girl_cray:. І так всюди: на роботі, в стосунках з рідними чи друзями.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 31
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    тато в лікарні.
    Квітка кашляє
    В Катрусі вухо.
    І на додачу я захворіла.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 25
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ех, я як в тому анегдоті, поки думала, що купити, в магазини завезли вже літню колекцію. Вже ніби знаю за чим прийшла, а вибирати немає з чого.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Купила намисто на ОЛХ, думала янтар, так мене продавець запевняв, що і плаває і то і сьо, ну купила, дуже хотіла. Нині приїхав, відкрила пакунок, а то пластмаса, неозброєним оком видно...ййооой... сиджу мало не ревлю, розвели як малу дитину.. Я таке на себе не одіну, викинула у смітник.. Дякую Боже, що взяв грошима. Вірю що все повертається сторицею, десь мусить повезти..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 16
  8. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Замучилась.. Реально втомилася.... Втомилася бути сильною, втомилася морально, фізично, психічно...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 17
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    На Великдень купа планів, святкування ДН, приїжджають родичі\друзі з далека, відразу після Великодня подорож на тиждень. Все вже організовано, куплено квитки...А я злягла з якоюсь незрозумілою болячкою. Виглядає що це якась інфекція, бо і мама хвора, і колеги. Самопочуття просто капець, навіть з ліжка не можу стати, голова взагалі не працює. Коли готуватись і як готуватись до Великодня я навіть не уявляю.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • Баян Баян x 1
  10. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    просто поплакати... моя жилетка то відносини з мамою..

     
    • Співчуваю Співчуваю x 16
    • Подобається Подобається x 1
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Просто, Ви дуже переймаєтеся, видихніть, все буде добре))
    --- дописи об"єднано, 4 Травень 2019 ---
    А я теж понию, бо мене як заложило на ті вибори або вербну неділю, до сих пір я смаркаюся, вже мене то нервує)))
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  12. Melian

    Melian Well-Known Member

    Я ідіотка... Забула у потязі сумку з паспортом своїм та чоловіка і певною сумою грошей...видзвонювала, вишукувала - толку ноль. Там ще й ключі від хати... Ну то ж треба такою дурною бути(((

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 42
  13. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Я програла у своїх намаганнях добитися від Київських електромереж справедливості. Експертиза, яку вони ж і проводять, не визнала несправності лічильника, який накручував удвічі більше. Відповідно, перерахунку оплати вони не робитимуть. В принципі, очікувано. Я таки невиправна ідеалістка.
    Після цього був підйом тиску, на роботі мене відпоїли заспокійливим, пішла працювати, бо були термінові і складні діагностичні випадки.
    А під вечір на додаток мене вперше в житті покрила триповерховим матом неврівноважена пацієнтка. Різних людей я бачила за свої майже 20 років роботи, але такого ще не було.
    На ручки хочу.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 23
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Переглянути вкладення 112888 Сьогодні вночі померла коліжанки мама. Хочу розповісти про її останній рік життя. Загалом мама вже більше 20 років в Сша, з великою родиною по грін кард виїхали . Вона давно була розлучена і в Америці вийшла заміж. Їм тоді по 50 років було. Там вона працювала, купили будинок, бо свій той чоловік дітям залишив, виплачувала кредит, співала у церкрвному хорі і була дуже активною жінкою. Майже щороку прилітала до Львова до дочки і онуків. І поки тут була намагалась максимально дешево оздоровитись - масажі, зуби, водичка, фізпроцедури - усе таке профілактичне.
    І от 2 роки тому, після курсу масажутвона повернулась в америку і вся пожовтіла. Пішла до лікаря, якісь забиті жовчні шляхи, обстеження, то се і діагноз - рак підшлункової, але наче вчасно виявлений і хороший прогноз.
    У їхньому інституті раку все не так сумно. Туди йдуть виліковуватись, а не вмирати. На першому поверсі стоїть рояль і хлопець грає. Їй хімію на Рідзво кололи, то вона всі свята співала для американців Щедрик.
    А потім виписалась із лікарні - власне те, що я хотіла розповісти - і влаштувала ... Велике весілля . Взяла із тим американцем шлюб, поприїжджали родичі із усього світу.
    Розумна жінка, дала усім надію,усіх побачила,... З усіма попрощалась, але у всіх на серці було радісно, бо всі думали, що цей шлюб продовжить її життя. А вона, як молода наречена, посміхалась, а не лежала і конала. І родичі їхали вітати її і тішитись, а не прощатись
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2019
    • Подобається Подобається x 8
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я не знаю, до якої теми це пасує...

    Сьогодні на вулиці стала свідком прикрої ситуації: мама з двома донечками, старша років 7-9-ти, видно, що має вади розвитку (фізичного так точно, видно було по походці), і молодша - ще у візочку.
    Старша дівчинка щось попросила в мами (я ще в той момент не дослухалася, але потім по контексту зрозуміла, що вона просила щось купити).
    Реакція жінки мене просто вбила: жінка на всю вулицю почала кричати «я не маю грошей на це! І це ЧЕРЕЗ ТЕБЕ я не можу піти на роботу, так-так, що ти дивишся? це ти винна!! ...» ще там щось вона кричала, я просто стерпла, і мабуть, тому вже далі не сприймала.
    Мій чоловік сказав «як же ж рано цю дитину роблять дорослою». (Перекладаючи відповідальність).

    Мені ледь не розірвалося серце, і від жалю до дитини, і від жалю до жінки теж.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  16. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Так склалися обставини, що наша сім'я потребує мого виходу на роботу. І моя мама готова сидіти з внучкою, і з вересня ніби садок світить, але..... Моя доця не хоче ні з ким бути крім мене. Плаче за мною і ніхто нічим її не може заспокоїти. Весь час, що я відсутня - 5, 10, 15 хв в неї істерика. Про садок вже навіть страшно думати. Ясно, що за таких умов про роботу можу забути, бо дитина для мене важливіша. І знову але.... Але як не вийду працювати, то буде фінансова *опа... В мене вже голова кипить від думок.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 13
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    --- дописи об"єднано, 27 Травень 2019 ---
    Відпустіть ситуацію хоч тимчасово. Дитина теж відчуває Вашу зацикленість. Дайте собі трошки часу ні не на роздуми - без роздумів. До вересня все ще може дуже сильно змінитися - і дитина підросте, і ставлення поміняється. Все складеться так, як буде найкраще для Вас і для доні. Точно-точно :girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  18. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Однозначно! Мій малий в травні не хотів навіть чути про садок, криком кричав, як йшли просто подивитись, як там. А в листопаді пішов з задоволенням і спокійно без плачів лишався)
    Все у вас буде добре, до вересня ще ціле літо!!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Сьогодні втік наш Гайко. Бігав собі по подвір‘ю чи десь поряд (має лазейку), вдарив грім, він налякався напевно і чкурнув. Шукали від кінця грози (десь коло четвертої) і до пів одинадцятої. Сусіди бачили як біжав в сторону лісу. Облазили, накричались - нема. Наша баба того не переживе(. Діти плачуть(. Де він там бродить, наш маленький Гайко? Гуляв і по пів дня. Але щоб на ніч, то це вперше. Не можу спати. Як його тепер знайти? Він такий гарний, його хтось собі забере(((. У фб написала, дуже сподіваюсь на результат. Завтра йдемо розклеювати оголошення. Що ще зробити? Як його тепер можна знайти? Має декілька маршрутів у лісі, пройшли то сто разів. Пси за вікном гавкають, йому десь там страшно...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 20
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Знайшовся!!! Прибився до людей, що йшли на Чортові скелі. А там туристи-скелелази його приютили). Ночував у наметі))). Хлопчина якийсь побачив, попросив передзвонити, а потім і сам задзвонив. Малий пів дня розклеював оголошення. Спрацювало. Помітили телефон на зупинці. Побіг чоловік з малим. Знайшли, а Гайко і не дуже бідував))). Йому там було добре. Деколи треба втратити, щоб навчитись цінувати! Бережіть своїх близьких!!!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 15
    • мімімі мімімі x 7
    • Подобається Подобається x 6
  21. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Останніми днями дуже важко. Життя міняється, дуже сильно. Боженько мене випробовує, а я пробую триматися. Важко. В житті з"являються люди, самі приходять, ті які зрадили, покинули, про яких забула... Дуже мені бракувало брата, опори, того з ким можна поговорити, того хто підтримає. Прийшов.. не сам, а з проблемою. Не знаю як правильно вчинити. З старшим сином важко, з меншим нестерпно, він як маятник, то обнімає, то верещить. А я вже ледво дихаю. Чекаю змін, бачу що Бог має на мене свій особливий план.
    Була на забаві, думала я до того готова, а ні.. Через 2 години від початку пішла, не витримала. Виридалася. Другий день не можу зліпитися до купи. Важко, дуже..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 18