Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Якийсь завал з усіх сторін..
    Хочу змінити своє життя, і не можу зрозуміти з чого почати..
    Як думаєте, реально найти роботу на пів дня і щоб не за "дякую"?
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  4. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Нічого не прєдвєщало біди...
    Малий від ранку з пчихів до тепер з високою Т... Очі сльозяться навіть як спить, соплі рікою.
    Відповідно, старшої гуртки відпадають.
    Моя мама "бавиться з флюсами" на зубах, при тому що частина кістки прогнила. Ще й на верхніх.
    З малим закрадаються недобрі думки. Говорити не хоче, на ім'я не реагує. Повторює усі слова. Слух має добрий. Це раз. Ну і кожен "пчих" і "кахик" приносить додому. Це два.
    Куди мені йти, що робити?.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 18
  5. Merry

    Merry Well-Known Member

     
  6. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    По-перше заспокоїтись і вирішувати всі питання поступово. Не накручувати себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Zaychenya, може я дурне скажу, пробач. Говорити не хоче - то такі є характери, темпераменти. Ну є ж дорослі, що теж не говорять. І на імя теж не всі одразу відкликаються. Я чудово розумію як можна себе накручувати. От якраз лежу і намагаюсь цього не робити, а давати поради. В страху очі великі. Але приходить день, і є розуміння, що все буде добре.
    І про кожен пчих. То така справа, що мусить то все переносИти. В мене старший то робив у першому класі. Краще б то було робити у садку. Пропускав страшно. Хворів постійно. Пережили. І твій переросте. Терпіння тобі!
     
    • Оптимістично Оптимістично x 3
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    знову в малих соплі-кашлі. ні, точніше і далі в них соплі від яких вони кашляють-дусяться ночі.
    промиваю, крапаю, всяке різне пробую... а толку...
    якось на вечір така печаль находить... як їх вилікувати...
    в Кві місць тому був бронхіт. боюся, щоб нову щось серйозне не вчепилося.
    коли вже та весна і тепло....:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Khrystik, якщо це втішить), то діти то переростають. Перевірено на своїх двох. Як вони тільки не хворіли, бронхіти, обструкції, алергії тощо. Ніби перерослось. Зараз інші проблеми з’явились), брешуть. І то переростуть.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  10. happy story

    happy story Well-Known Member

    Ви не одні... Тільки дитина нормально адаптувалась до садка, почала там спати. То отримала ангіну... Вилікували і сидимо дома, тепер я кашляю і маю ангіну... Вже боюсь вести і нескоро поведут в садок. дитина вже сама хоче туди йти, бо там діти весело, але я як подумаю про ті безсонні ночі з кашлем, який нічим не зупинити, бо це і ніс і горло і врешті антибіотик... Чекаємо тепла і віримо в краще... Діти швидко ростуть
    Надіслано від мого Redmi 5A, використовуючи Tapatalk
     
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    в нас ще й проблема в тому, що я працюю. сидіти на лікарняному безперервно не варіант. тому дуже тяжко вигрібати серед того всього - соплі(одночасно в двох/по черзі) - садок - танці - робота(+ підготовка до неї вдома) - хата. півроку як вийшла з декрету. важко:dash1:
    депресую
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  13. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Як навчитися не реагувати на слова чоловіка? Вже дойшло до якогось маразму. Ото сиджу, мало не ридаю.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дуже вам співчуваю, навіть не так, жалію і вірю. Це такий етап в сімейних стосунках, які себе вичерпали, не закінчилися, а саме вичерпалися. Це момент, коли любе слово, погляд, рух-дратує, все не так. Поговоріть з чоловіком, що йому подобається/не подобається у стосунках, вискажіть своє, дуже допомагає. Почніть з себе, поменше радьте і полюбіть себе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    То весняне загострення. Ми думаємо, що в них, вони, що в нас. Хоча жарт то. Ніяке воно не весняне. Бо і влітку те ж саме, і взимку...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ситуація, завтра маю забаву, сьогодні помічаю, що відвалюються нарощені нігті( тільки 2) Моя майстер відмовилася мені сьогодні це переробити, я розумію, що вона зайнята, але це нормальна така ситуація? Я навіть не знаю, то мені треба бігати когось іншого шукати? це так практикується від одного до іншого бігати?
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  17. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Не дуже нормальна, десь могла би Вас всунути. Значить, не такий вже і Ваш майстер))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • мімімі мімімі x 1
  18. Insolence

    Insolence Living The Dream

    могла би, якщо пояснили ситуацію про забаву - то плюсую до не така вже і ВАШ
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    сьогодні якесь замкнуте коло... поки ще стажуюся, але вже переоформляємо документи на нового бухгалтера... нині мали відправити декларацію по ПДВ... але попередній бухгалтер її не відправила і вже звільнена, я ще не можу відправити, бо не всі документи подані в податкову і ключ не працює... коротше прийдеться платити штраф... ще я ніц не зробила і не заробила ні копійки... а тут маєш... а попередня бухгалтерка така якась невпевнена- нічого від неї не допитаєшся... :sad: Блін...цілий день гонила я з тими документами, ввечері ще пробувала завезти якось в податкову у район флешку зі звітом... нєа... "завтра приходьте!"... так противно мені, хоч і моєї вини тут нема... :girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  21. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Співчуваю, але тут про..б начальства. Якщо немає якогось форсмажору, то зазвичай бухгалтер закриває останній період, принаймі місяць (хіба би тяжко захворів, але і це ж не в останній день.) Всі справи з ключами досвідчені люди стараються вирішувати або раніше, або вже після 20. ПДВ то така фігня, що "пішки" не занесеш, як, наприклад звіт по єдиному податку, чи те ж ЄСВ, лише електронна форма... Вам немає чого себе винити, однозначно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2