Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    ЦІлий тиждень пролежала пластом з температрою 39-40, це жесть, з ліжка не могла встати, температура не збивалась нічим. А я сама в з дітьми в квартирі, треба було встати , і їсти їм зробити, і перебрати, і помити. Діти теж похворіли. Такого в нас ще не було. До нас ніхто не приїхав з родичів, тільки нили в телефон, ой що ми бідолахи і тому подібне, я же мене дістало, я вже не хочу бачити і чути нікого з тих родичів. Я вже стопітсотий раз переконалась в тому, що моїм батькам до нас немає діла ніякого, пильнують лише своє.
    Я вже почала відходити від хвороби, а діти ще ні(
     
    • Співчуваю Співчуваю x 27
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Загубив вчора чоловік фітнес-браслет в філармонії.:girl_cray: Побачили аж пізно ввечері (тобто звернув увагу, що нема). І на 99.99% впевнена, що саме в філармонії, бо сказав тато , що бачив, як такий же трекер, як наш лежав біля гардеробу. А потім його ще якийсь хлопець підняв і поклав на прилавок до гардеробщиці, а якась дівчина його ближче підсунула. Ну сказав він нам про це вже вдома. Ще питалися чого то не спитати нас, чи то часом не наш, якщо точно такий самий? А якось не подумав.
    Додзвонилися вчора по телефону в філармонію, то працівниця відповіла, щоб передзвонили зранку. Зранку сьогодні подзвонили, сказала, що нічого нема, нічого прибиральниця не знаходила. Пояснили, що то біля гардеробу загубили, і бачили його. Ну вона не бачила, прибиральниця не бачила, значить нема.
    Я впринципі зразу думала, що вже ніхто його не поверне. А чоловік казав, що то ж все таки філармонія, там культурні люди ходять, може не будуть брати чуже. Але ж не можемо точно знати, що то гардеробщиця його взяла. Може хтось інший (дуже багато людей було ,і всі товклися біля гардеробу). Але якби ще тато не бачив, що той браслет підняли і поклали (ну правда не бачив, чи його гардеробщиця взяла).
    Звичайно не можна шкодувати аж так за матеріальними речами, але все рівно шкода. Його деколи і я носила, відслідковувала сон, пульс, і находжені кілометри :sad:
    Вже аж виникла думка поїхати в філармонію, і подивитися як буде реагувати та гардеробщиця, якщо її спитати за той браслет.
    Ну така ситуація трохи відбила бажання ходити далі в філармонію на концерти, хоч самі виступи хороші..
    Чи може бути ймовірність, що теж хтось загубив такий самий фітнес-трекер, а чоловік загубив його десь інше?) Хоч як їхали вперед він був, і під час концерту був, бо ще дивився котра година.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  4. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    За ніч спала години 2, в старшого ацетон, барахлить підшлункова. Вже зранку були в поліклініці, поздавали аналізи. Заборонили молоко, хлібобулочні, шоколад, смажене, магазинні ковбаси :sad:. В меншого ріжуться і ніяк не проріжуться зубки, спить по кілька годин і прокидається, мушу долюлювати. Не все так буде... :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 17
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Thebestnata не факт, що то гардеробниця взяла, він же на прилавку був. Будь хто міг взяти. Прикро, звичайно.
     
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Та так над таким варіантом теж думали. Але так хтось один підняв і віддав, а інший забрав) Шкода, що різні люди бувають. Але не знаючи точно звичайно нікого не звинувачую. Ну крім чоловіка, що такий неакуратний, і тата, що побачив, але не сказав.) А тато ще казав, що ще хотів взяти той браслет, щоб подивитися, чи то часом не наш (в нас там ремішок трохи надірваний скраю), але постидався взяти з прилавку:)
     
  7. Siania

    Siania Love Life

    А той браслет хіба буде працювати без телефону? Наскільки знаю, вони без телефонів не живуть, кому воно потрібно?
     
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Не можу підібрати відповідної теми, але ця, думаю, теж підходить. Отже, у чоловіка двоюрідної сестри померла дитина на початку січня. Сестра -- хресна доці в якої сьогодні ДН. Ну ми запросили її , спитали, як їй зручно -- чи сьогодні із бабами чи в суботу із кумами і маладьожжю. Сказала, що може будь-коли. Але в її тата 14 дн і сестра з Києва приїжджає, то вирішили, що прийде до нас в суботу із сестрою.

    Люди, як себе вести? Я її після похорону раз бачила -- у її мами, поетеси, був творчий вечір. То зал був, концерт, я підійшла на хвильку до неї (бо дітей забирала), вона вся така гарна, розмальована (вона завжди при марафеті). Я присіла біля неї , поклала голову їй на коліна і так прям ні слова не могла сказати, сльозами давилась поки чоловік за дітьми пішов. Потім встала , сказала, що мусимо йти (справді мусили), вона сказала "дякую". Так, сильно, без сліз. І я пішла. Тепер не знаю як себе ведуть у таких випадках -- про що говорити? чи треба щось про співчуття казати? як правильно -- взагалі цю тему ігнорити чи навпаки?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 2
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Точно не впевнена, але думаю, що можна там настройки збити, і під'єднати до нового пристрою. Спочатку браслет був під'єднаний до планшету, а потім до телефону під'єднали. Ну хоч перше під'єднання до планшету теж було через той номер телефону, що зараз є. І зарядка в нас лишилася, то ж теж там треба десь окремо його заряджати. Ну може просто хтось буде використовувати його як годинник, і крокомір (через телефон сон вислідковувати не зможе хіба:).
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    не так і не так. не акцентувати але і не вдавати,що нічо не було..
    ну і .. я не знаю як інші. але в той період я не розуміла проблем інших..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А можна спитати якого віку дитина і яка причина смерті?
    Бо я б ще від цього відштовхувалась як себе поводити... Ну наприклад, якщо померла при вагітності/пологах - то одна справа, якщо дитина вже мала більше років, або померла несподівано, то трохи інше...
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Підтримую
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я б подзвонила і сказала, що дам винагороду, як хтось знайде. Може, якщо дійсно гардеробщиця забрала, то вона скоро зрозуміє, що не знає що з тим робити, а гроші лишні не бувають. І лишіть свій тел. Хай подумає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Креативно Креативно x 1
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Є продовження історії:)
    Поїхав таки сьогодні чоловік в філармонію. В гардеробі нікого не було, то пішов до чергової (тоді по телефону казали, що всі загублені речі прибиральниця несе черговій). Чергова сказала, що нічого їх ніхто не приносив. Випадково в той момент розмови проходив повз якийсь солідний мужчина. Запитав, що сталося. Чоловік пояснив ситуацію. Мужчина спитав, яка саме то була гардеробщиця і почав дзвонити по телефону до всіх. Декілька гардеробщиць (їх виявляється пару штук є) сказали, що нічого не знаходили. А одна сказала, що бачила, як її напарниця брала той браслет. Подзвонив до тої пані, вона не брала трубку. Домовилися, що він таки вияснить в неї, і передзвонить чоловіку, як шось дізнається. Через хвилин 20 передзвонив, що браслет вже в нього, він його передасть черговій, і в будь-який час можна забрати!:girl_dance: Тому ввечері вже забрали)
    Тільки що глянув чоловік на сайті працівників філармонії, і тим чарівником виявився керівник концертного залу. Ну це щастя, що він випадково там проходив саме в той момент. Бо ж від неділі загублена річ так і не передана була черговій. І гардеробщиця мовчала. Але ж вчора з кимось то по телефону говорили, теж про гардероб казали, але мір не було прийнято.
    Добре, що все добре закінчилося, і знайшовся наш трекер) Хоч сумніваюся, що якщо б не керівник, то б повернули його назад. :)
    Вийшла не жилетка, треба було напевно вже у вихвалялки писати:)
     
    • Подобається Подобається x 30
    • Зе бест! Зе бест! x 8
  18. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Плачу, найменша захворіла, температура 8 днів 38-39 . Спереживалась, вже в понеділок і вчора не температурила, а в ночі плакала що болить вушко. Сьодні вже 37,6. Лор сьогодні не прийме, вона святкує. І я не впевнена що то вухо. Солька вчора впала з годувального крісла, перевернулась. Може то стус. В Васька незрозуміла висипка, лікуєм третій місяць, і не проходить. В середньої болять коліна, ходили до лікарів два роки, як такого діагнозу не має. Минулого тижня ходили ще до одного спеціаліста, каже зажаті мязи, в них курс реабілітації 12 сеансів7500 грн. Ааааааа. Як то важко коли діти хворіють
    Мені на наступний місяць на роботу, як я маю йти , як вони хворіють.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 34
  19. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Маю правостороннє запалення легень. Як нагодувати всіх, зробити з меншою хоч мінімальне все і не здохнути? Ще маму і свекруху заспокоїти. На чоловіка сил вже нема. Хоч сплю від нього з меншою окремо, то висплюсь. Кашель що дихати не можу. Давно я так зимою не хворіла. То все відсутність нормального відпочинку і недосип...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 30
  20. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Здала аналізи на гормони щитовидної - при нормі 30 маю аж 910 :girl_cray:
    Пролактин теж високий :girl_in_dreams:
    Постійний стрес з "коханою мамцею" вже виліз боком :cry:
    Звідси порушення циклу і купа всього іншого.
    Наступний тиждень всі мої кохані ендокринологи будуть бачити мене.
    Буду боротись, бо варіантів немає, треба жити далі для моїх хлопців :hi:
    Радити нічого не прошу, прийшла просто понити, гормони, як-не-як ;)


    Поговорила з Сандурською, порадила здати ще раз Пролактин, бо він дуже реагує на стрес.
    Спокій і ще раз спокій :rock:
     
    Останнє редагування: 16 Лютий 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 25
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Сестра:girl_yes:. Радити нічого не буду, але підтримати хочеться. Пролактин намагаюся знизити ще з серпня, дуууже повільно йде процес і так хижо мені від достинексу, але не все так страшно як виглядало на початку.
    А в темку заглянула просто тихенько поплакати-понити. Так втомилася бути сильною, і відпустити ситуацію теж не можу... Почуваюся настільки самотньою і зовсім без підтримки людей, які насправді начебто поряд. От справді, іноді не витримую і так хочеться комусь просто пожалітися, а всерйоз не сприймають.:girl_cray: Може тому, що звикли, що коли було зовсім зле, то я випромінювала оптимізм і не жалілася. Якби ж хтось зрозумів, що набільше "накриває" вже тоді, коли все, здавалося б, позаду...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2