Мандри

Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

Posted by galagala on 31 Липень 2013 відповідей - 632
  1. littlebird

    littlebird Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2018 ---
    Сьогодні РаянЕйр влаштував розпродаж квитків по 7.99Є. Ми взяли на березень в Краків і назад за 15.98Є.:girl_dance::yahoo:[/QUOTE]
    підкажіть, будь ласка, як Ви то робите?
    щось мені такі ціни не попадаються
    дякую
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    періодично переглядаю сайти а\к, стежу в ФБ за сторінками лоукостів, що літають зі Львова і Києва. На ФБ є хороший ресурс "Fly & rest", вони постійно постять найнижчі ціни і цікаві сполучення.
    Конкретно по вчорашній ситуації з Раяном : цілий день по радіо кричали про цю акцію і ФБ постійно приносив в стрічку. Не можливо було не заглянути:girl_crazy:
    Є в цій халяві і ложка дьогтю: багаж не дозволено при такій низькій ціні. Лише сумочка або рюкзак 40х20х25 см. Теоретично можна: білизна, зубна щітка і ще якась дрбниця влізе, але я так не можу:girl_blush2: Додатково доплатила за ручну поклажу 10 кг. 6Є в одну сторону.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ще можу порадити LowCost Avia Lowcost Avia - дешеві авіаквитки, ідеї мандрівок - там теж оперативно викладають акції, + власник сторінки - львів'янин, то ж часто інфа вказана і на маршрути зі Львова.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Я щось не розібралася з тоб поклажею. От нас летить троє, і один цілком може обійтися лише маленькою сумочкою, а райнейр дозволяє або додаткову поклажу всім, або всім же тільки маленьку сумку. Чи я щось не так роблю?
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо в одному бронюванні, то цілком можливо, що не дає можливості вибрати окремо поклажу, а пропонує всім однакову
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    погоджуюся з @Kroshka Enot - швидше за все така проблема через те, що всі квитки на одне бронювання. Подзвони до них на гарячу лінію , може підкажуть як зробити зміни в боронюванні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @AdFeja кстаті да, я колись в англомовному чаті підтримки вирішила серйозне питання (при чек-іні переплутала паспортні дані - в свій посадочний ввела дані мужа і навпаки)
     
    Останнє редагування: 21 Листопад 2018
    • Подобається Подобається x 1
  9. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Літали недавно з Раянейром зі Львова до Кракова за акційною ціною (19.99 Є). Все супер, політ триває 40 хвилин :)
    Але виліт затримався на 3 години (нібито через погодні умови в Кракові). Можливо це й правда, оскільки в ті дні там було досить туманно. Ручної поклажі мені абсолютно вистачило на 2-денну поїздку, додатково нічого не оплачувала. Місця у нас з чоловіком були не поряд (це теж може бути для когось недоліком). Але за таку ціну- я не ображаюся на такі незручності :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А поясніть мені, темній, який їм сенс не садити людей поряд, якщо квитки разом купувались?
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Це не від авіакомпанії залежить. Просто інших місць поруч вже не залишилося. Тобто інші пасажири або повикуповували так місця, що поруч не залишилося. Або форумлянка з чоловіком реєструвалися пізно на рейс, що вже не було місць поруч. Але завжди можна спробувати помінятися з кимось місцями.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Сенс такий, що якщо хочеш місця поряд- за додаткову плату. Це політика лоукостів. І при покупці квитка я була попереджена компанією про це, тому не ображаюсь ))
    --- дописи об"єднано, 24 Листопад 2018 ---
    були місця поряд. При реєстрації мені було показано варіанти. При спільному розміщенні- потрібно було доплатити, здається, по 5 Є за кожного (можу помилятись в сумі, бо я цю пропозицію відхилила, мені не принципово було це питання)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. phobika

    phobika Well-Known Member

    Побачила в іншій темі про МАУ і дуже захотілося лишити про них позитивний відгук. Бо негативних - куди не глянь. Я не про якість перельоту, але як на мене, то там вона повністю відповідає ціні. В них є чудова благодійна програма для людей, які вимушені лікуватись за кордоном "Під крилом".
    "На кожному рейсі МАУ, в тому числі далекомагістральному, ми передбачили бронювання 2-х місць для учасників «Під крилом» за тарифом 10 гривень. Щороку ми гарантуємо понад 90 тисяч пільгових місць."
    В мене знайомий зараз лікується від раку за кордоном і вже кілька разів скористався цією можливістю. За його відгуками все дійсно безкоштовно і з дуже добрим ставленням.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Але якщо летиш з дітьми, то дають місця поряд. Ми скільки не літали лоукостами, завжди всі разом сиділи без додаткової плати.
     
  15. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Можливо. Ми летіли без дитини :) І я не знаю, чи це в них давно така "фішка", чи щось нове. Але в фб читала багато відгуків власне про те, що якщо не доплачуєш, то Раянейр спеціально розсаджує пасажирів рандомним методом...
     
  16. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Я платила, летіли літом, зразу в бронюванню коли вказувала вік дітей писало щоб обирати місця платно , інакше не можна.
    Знайома вирішила зекономити, вказала інший вік дитини, не платила , їх посадили окремо, ніхто не хотів мінятись, малу закачало, вона плакала, було не весело.
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Теж маю летіти тією авіакомпанією тільки з ручною поклажею. Скажіть будь ласка, Ваша поклажа точно вписувалась в рамки їх розмірів? Чи перевіряли поклажу (Вашу чи когось з пасажирів) щодо відповідності максимально допустимим розмірам (типу кладуть в ящик 40х30х20 і якщо входить - о.к. , а ні - доплачуй)? Чи тільки візуально визначали, що даний рюкзак, наприклад, допустимої величини? Наперед дякую за відповідь.
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я багато разів літала з Райянами, жодного разу поклажу не міряли і не важили і не просили вмістити в рамку.
    Але то було ще тоді, коли Райяни з України не літали.
    Тут може бути чисто людський фактор.
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Вони зовсім недавно завели нові обмеження, тому хотілось би знати досвід "свіжоподорожуючих"
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    ну в них і до того діяли певні норми провозу багажу, просто інші ніж зараз.
    Сподіваюсь, хтось відпишеться, мені теж буде цікаво знати.
    Але я особисто ніколи на "пронесе" не розраховую.
    Не люблю нервуватися перед поїздкою.
    ЯКщо хочу зекономити - значить беру сумку дозволеного розміру та ваги; хочу взяти більше - докуповую багаж.
    Люблю почуватися впевненою в своїй правоті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1