Вибираємо холодильник

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Багіра, 23 Листопад 2012.

  1. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    будь ласка, підкажіть де дивилися наживо. Можливо, ви вже придбали? Цікавить чи підключає людина з сервісу чи можна самому?
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я вже купила. Брала на Південному в Дім і Техніка(?). Це там, де всі будівельні магазини і тепер туди з Карпат перенесли магазини з технікою. Там вийшла найнижча ціна (16 400) з тих, що я бачила. Чи є ще один такий не знаю, але є дуже схожа модель з ручками (в моєму вони приховані на всю висоту). Середина аналогічна, то можете сміливо дивитися його. Підключав чоловік, за можливість підключення людиною з сервісу не уточнювала. Привіз якийсь дядько бусом, мабуть, просто вони мають вантажників на такі випадки. Гарантію виписали. Сказати по самому приладу ще нічого не можу, єдине, трохи смішно було, бо я начиталася відгуків, що він шумний, коли набирає низьку температуру. Ну в мене старий Норд зараз в квартирі, то порівняно з цим Бошем він, як поїзд:) тобто мені шум не відчутний взагалі. Але незвично, що гріється по бокових стінках. Це ніби типово для сучасних моделей, але я не уявляю, як тоді можна ставити духовку впритик. Не буду так робити, хоч планувала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    в мене також (!:girl_crazy:). Ваш вибір мені подобається. Бажаю, аби новий служив довго-довго і щоб там було чимало смаколиків.
     
    • мімімі мімімі x 1
  4. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    @Haidee, можете написати відгук про холодильник Бош, який Ви купили?
    Розглядаю схожий Сіменс, але не подобається те, що в ньому шухлядки фреш зони не одразу над контейнером для овочів, а так ніби підвішені, і втрачається додатковий простір. Ну і самі шухлядки не на всю глибину холодильника.
    upload_2019-9-24_13-47-24.png
    У Вас теж так? Бо думаю ще над подібним Самсунгом, в якому шухляда фреш-зони на всю глибину холодильника і немає втрати простору під нею. (Але читала про Самсунг неоднозначні відгуки, що він шумить сильно і т.п.)
    І взагалі, як Вам Ваш холодильник? Які плюси-мінуси помітили в процесі користування? Ваш Бош дорожчий на 1200 грн. за той Сіменс, що я розглядаю - то лише через електронне табло, чи Вам відомо про ще якісь його переваги?
     
    Останнє редагування: 24 Вересень 2019
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не знаю, як то підвішені, але те, що не на всю глибину - правда. З мінусів для мене - нагрівання бічних стінок. Я ніби й розумію, що це норма для ноу-фростів, але не подобається. І з тої ж опери той «мушиний» шум вентилятора при охолодженні. Все решта мене влаштовує. Місця вистачає, полички зручні. Освітлення добре. Дуже добре морозить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    "Підвішені" - то я мала на увазі, що над контейнером для овочів є скляна полиця, а між нею і дном фреш-зони - пару см простору. Чи то мені лише з фото так здається і насправді шухляди фреш-зони "лежать" одразу на контейнері для овочів?
    І ще питання до власників холодильників з технологією No Frost. Читала раніше, що в холодильній камері така технологія не є найкращою, оскільки вона "сушить" продукти чи щось таке. Чи правда це?
     
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    та ні, все норм. Нічого не сушиться, але й відкрито в тарілках нічого не ставимо. Чи що ви маєте на увазі під "сушить"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене не новий lg (8 років йому), то таки сушить.
    Ну якщо поставити, наприклад, половинку дині нічим не прикриту і не обмотану кульком, то на другий день вона така, як обвітрена.
    кисломолочний сир, якщо його не накрити, підсихає і зверху утворюється така собц кірочка.
    Якщо продукти тримати в закритих ємностях або кульках - все ок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Правила гігієни і здорового глузду - тримати всі продукти закритими в окремих ємностях чи герметично запакованими в харчову плівку.
    Сушить продукти будь - який холодильник. Система "без льоду" стосується все ж більше морозильної камери. Там справді все краще зберігається і не "обростає" снігом, як в звичайному морозильнику (маю з чим порівняти), правда, якщо м'ясо не ретельно запаковано, то той "хвостик", що пробрався назовні, може висохнути на тараньку :girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В фреш зоні і зоні для фруктів та овочів точно-точно нічого не сушиться. В мене баклажани 3 тижні полежали і нічого глобально поганого з ними не сталося. На поличку овочі не ставила, не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Оце правда. В мене два "нульових" відділення, одне для овочів-фруктів, друге - мясо-риба. То в "овочевому" відділенні підвищена вологість як раз для того, щоб не в'яло (так і в інструкції пише). Ще й можна, посуваючи "повзунком", робити більшу чи меншу щілину для повітрообміну, залежно від того, яка вологість потрібна.
    П.с. теж баклажани лежали трохи, то хіба зернятка більші розвинулись...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Valeriyaaa

    Valeriyaaa New Member

  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчатонька, хто має чорний холодильник? Мити - не перемити, все видно? Може глянцевий не такий вредний як матовий? Чи не варто пробувати?
     
  14. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дівчатка,киньте,будьласочка,контакти майстра для холодильника.дякую дуже
     
  15. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Знову я сюди з вибором холодильника, бюджет обмежений (10тис. грн максимум), хочеться велику морозилку, задивляюсь на Лібхер б/в з Європи той у якого 4 шухляди в морозилці (корисний обєм 123л, до порівняння у більшості холодильників обєм 93-98л), в ціну якраз вписуюсь, але незнаю як ця фірма в експлуатації, читаю відгуки в неті і вони 50 на 50, не хочеться викинути гроші на вітер. Може хто користується холодильниками цієї фірми?
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    лібхери класні холодильники, але б/у з Європи - то сильно на любителя...Я б не ризикувала. Моя мама брала морозилку таким чином лібхер (ну бо там найпопулярніші, таке враження - лібхер, бош й сіменси). За рік полетіла якась дуже дороговартісна плата, яка коштувала як пів-тої морозилки...Чоловікові батьки взяти також б/у морозилку окремостоячу лібхер й холодильник, то за 2 роки експлуатації вже також мали ремонти по тій техніці, але не такі дороговартісні. А чому не хочете купити нове в оплату частинами від привату чи монобанку?...Й гарантія від виробника буде, й нове...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Колись давно Лібхери дуже хвалили, основним "козирем" було те, що вони випускають виключно холодильники і морозильники і типу собаку на тому з'їли, тоді як інші фірми - від пралки і до міксера...
    Але останні років 10 чула багато незадоволених відгуків. Тому 6 років тому вибрали знову Бош.
    Б/в техніку взагалі не розглядаю, бо то лотерея. Хіба на дачу чи на зйомну квартиру, якщо попадається недорогий варіант.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    То є так 100%. Ми щодо техніки ніколи не розглядали б/в але кілька років тому нам поламалась стара морозилка раптово, повна закладена. Ремонтувати таке, зрозуміло, сенсу не було. Непередбачувані фін. витрати були також недоречні в той час і ми шукали б/в. Знайшли. За 1 тис. грн:girl_impossible:. Думала, за такі гроші , хоч скільки буде але буде, бо викину всі запаси. Працює, як має бути по сьогодні без проблем. Цю лотерею ми виграли)).
    В виборі б/в найважливіше тестування. Мій чоловік в техніці шарить і дуже до цього дотошний, все перевірити, потестити, домовитись "на всякий випадок", а тоді вирішувати.
    Але нове- це нове. Якщо вибираєте нове, тоді в сторону Бош дивіться
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Тоді так як ви планували - брати б/в з Європи, але вибирайте продавця по рекомендаціях, може навіть тут запитайте . Бо вони часто дають гарантію, і краще все таки зв’язатися з людиною , яка має репутацію.
    По нових - кредит, оплата частинами, бо на таку суму нічого навіть близько до нормального не візьмеш. На жаль(.
    Писали дівчата вище про лотерею, я з ними згідна.
    Колись був магазин б/в техніки на Трильовського, в п’ятиповерховому будинку, в принципі можу їх рекомендувати ( якщо вони ще існують).
    Моя мама брала там пральку Miele, десь наслухалась і хотіла таку і лише таку фірму. Вживана пралька коштувала як нормальна нова в магазині. Її доставили, підключили, але вона не включилася, магазин прислав майстра ремонтувати, але втрутилася я і змусила маму віддати машинку назад. Пробували відмовлятися, але так дуже обережно, заговорила з ними трохи категоричніше - відразу віддали гроші і всі транспортні витрати взяли на себе.
    Вважаю це досить непоганим показником того, що з людьми можна мати справу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    на Торпедо є магазинчики які возять нову і б/в техніку з Європи. Б/в зокрема реставрують. У батьків така реставрована пралька Miele і стоїть, ось уже 4 роки. Так само в нас реставрована Bosch, стільки ж. На Торпедо батьки в квартиру взяли класну витяжку, нову.
    Спробуйте в них поцікавитися, може бути якась вдала модель за адекватні гроші, мінімальну гарантію теж дають.
    Ще є Притончик на Угорській, в них є сайт, є склад-магазин. Нове і б/в
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1