Вибираємо ім'я для дитинки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ascorbinka, 18 Квітень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Глянула на дівочі імена. Гаїна! :eek: Та це ж в англійській означає "шакал". От би ім"я було для дівчинки! :D А що воно таке в українській хоч? :confused: Від слова "гай"?
     
  2. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    там багато чудернацьких імен.....:D
     
  3. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Ну, не всі ж імена є вдалими. Треба вибирати ті які подобаються.
    А на іншій мові багато що може виглядати не зовсім приємно. Ну наприклад такий нормальний вислів як who is who? Здавалось би, що тут може бути незрозумілого - нормальне питання, а от по-українські воно звучить все ж з підтекстом, погодьтеся?;)

    Всеволодом назву 2-го, або 3-го сина, бо мені Нестайко також дуже подобався. А взагалі-то імя князівське, якщо говорити серйозно.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Олю, тут один побожний чоловік вибрав якесь жидівське слово на ім'я для свого сина. Згодом виявили, що те слово означає "пес". Отаке. Хоча звучить гарно, а канадці ніколи не здогадаються, що воно означає.

    Зрештою, от гарне ім'я Ксенія знаєте, що означає? Чужинка. Мені наприклад, не надто значення подобається. І взагалі неслов'янські імена ми не розуміємо. Отак даємо, бо за звучанням сподобалося, а що означає, то часто самі не знаємо.
     
  5. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    У нас теж пішла мода на Біблійні імена, але я не думаю, що в Біблії імена з поганим значенням.:eek:
    А якщо неважко сказати, то яке то ім"я, що Ваш знайомий дав синові? ;)
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Ви знаєте, я не впевнена, щось типу Алка, але я навіть не знаю, як то пишеться. Мушу перепитати чоловіка, то він мені то розказував.
    Вони не ім'я взяли, просто якесь слово.
     
  7. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    А! Тоді ясно. :) Невже готових імен нема, щоб просто слова використовувати? А у нас зараз пішла мода на Дейвідів, Деніелів,Джейкобів,Нейтенів, Елайжів, Бенджамінів! :D Я зі сміху падаю, уявляючи, як вони їх в хаті кличуть! :D Або при сполученні з прізвищем:Гульчук Джейкоб, Орєхов Елайжа! ;)
     
  8. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    А зрештою це незвично звчучить тiльки спершу, є ж багато американцiв якi носять славянськi прiзвища але вже є 4-5 поколiнням i мають американiзованi iмена. Я знаю на роботi Мiшель Федунишин. Це тiльки до прикладу.
     
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    I ще, батьки вже думають як полегшити дитинi життя у школi i наперед не наражати дитину на глузування зi сторони однокласникiв, якщо iм'я буде викликати недорозумiння. Дiти можуть бути дуже жорстокими, затюкають так що мало не покажеться.
    Хоча якщо я чую iм'я Бен чи Елайжа - то я думаю що людина єврейского походження :D А тут, як ви кажете - українцi :D
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Тут наші часом називають доньок Ivan, а вдома кличуть Іванка. :)
     
  11. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Краще вибирати нейтральні імена - Ендрю(Андрійко), Майкл(Михайлик), Пітр(Петрик),Алекс(Олександр), ДЕніс)Дениско), Марк (Марко), Джулія (Юля), Марта, Катеприна, Емілія, Марія, Наталія, Христина і т.д.
    А як наші називають Джесіками, Дженіферами,Рейчелами, Кевинам, Остинами - то мене трафляє! :rolleyes:
     
  12. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    А кличуть вони Івон. ;)
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Не знаю, як її у школі кличуть, але родичі тільки Івань (з наголосом на і), або Іванко.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    :D:D:D
     
  15. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Саме краще це Тарас... Правда, Олю? :rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Ну, і що воно означає? :)
     
  17. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Воно означає: "класний пацан, який якогось біса замість того щоб перти додому на маршрутці без кондиціонера, сидить на Львівському форумі і мріє про холодне пиво..." :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. tenia

    tenia Загублений

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Олександра, Олеся, Ося, Алекс :p .... насправді й не сподівалася, що так назвемо крихітку....але, поспілкувашись з дідусями, бабцями та татом :) назвали саме так..., моя прабабця Коножевська Олександра та в чоловіка бабця Саша :)...ось так і вирішили, іще роль зіграло, те, що за два дні день янгола Александри
     
  19. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Коли я хрестив свою малу, то в церкві було крім нас ще десь 5 дівчаток... Всі до одної мали подвійні імена :) Найбільш поширені - Софія, Анна, Валерія.
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

Статус теми:
Закрита.