Вибираємо ім'я для дитинки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ascorbinka, 18 Квітень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Salata

    Salata Active Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    :) Со мной в классе училась Лилия. Всегда довольно тихо себя вела, но характер - кремень. Правда, она еще и Телец, для этого знака тоже характерно. (Ох, кое-кто меня на смех поднимет с моим "мракобесием")
     
  2. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Я не думаю що iм'я робить людську долю, людина сама робить свою долю. Так що називайте дiтей як хочете, як подобається, а тодi виховуйте їх щоб їм було добре жити у майбутньому.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Долю точно ні. Йдеться радше про риси характеру.
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    я читала в якомусь економічному підручнику про те, що бідні думають, що якщо назвуть своїх дітей так як діти багатих, то вони зможуть змінити їм долю - діти будуть краще жити, ніж батьки. Таким чином в США відбувається круговорот імен в природі :) Кожних 20 років - одні імена модні серед багатих, а потім серед бідних і так по колу :)

    ну а в самому підручнику йшла мова про те, що на фін. результати ім"я не впливало :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Переглянула посилання Зети. Про Юстину (тобто мою доцю) інформація однакова на всіх сайтах. Всі видно копіювали одне в іншого. Написано багато позитивного, особливо я плекаю надію про музичні схильності дитини ;)
    Основне - це не надто захопляться цими описами, аби не робити вчинки згідно з написаним...
     
  6. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    У нас є знайомий з iменем Марк Маркарян - гарно звучить.
    А ще є вiдомий мiльйонер Кiрк Кiркорян - теж звучить.
     
  7. Salata

    Salata Active Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Это было бы слишком просто :)
    Еще немного не по теме: есть примета, что чем больше согласных в именах мужчины и женщины совпадают, тем ближе они по характеру. Часто - две, три - уже идеальный союз.

    Я, вообще-то девочку ждала и как-то задумалась, что есть женские имена, которые со многими мужскими "совпадают", а есть - почти ни с какими.
     
  8. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    А ще мому чоловiковi дуже подобається iм'я Iван. Каже що другого сина так назовемо (якщо буде) :)
     
  9. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Ага! Аж сейф на них довелося замовити!:D :D :D :D
     
  10. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Кому імена для хлопчиків? :) Роздаю свої найцінніші! ;)

    Дмитро - Дмитрик, Назарій - Назарчик, Назарко, Тарас - Тарасик, Маркіян - Марчик, Марко, Марек, Мартинко. О! І ще одне на запас - Любомир, Любчик. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Треба не забувати три речі:

    1. Імя дається з гори. Ітреба якось почути це.
    2. Імя має значення.
    3 Не давайте імя незрозумілого походження: воно не повинно різати вуха серед інших імен дітей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Миху, а як Вам мої запропоновані імена? ;)
     
  13. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.


    Нормально. :)
     
  14. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Ульяна, Юлий, Евгения, Евгений, Никита, Денис, Ольга (Оля, Олечка, Оленька)
    А мою маму зовут Ася (это полное имя, только рекламой испортили). Папа и меня хотел так назвать, но в Днепропетровске не захотели регистрировать, хоть и паспорт мамин показывал. Предлагали Агнесса, Анастасия, в общем, пришел домой с Леной.
     
  15. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Ну от Агнесса, та ще й з дабл "с" мені зовсім не зрозуміло.
     
  16. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    я спочатку складала список імен (які більш-менш подобаються), а потім читала їх характеристики. Імена з негативними характеристиками відсіювались зразу. Так само коли читаю ".... часто хвробливі в дитинстві, емоційно нестійкі " - насторожує. В ідеалі і ім"я подобається, і х-ка файна. Почитайте х-ку на Владислава - мрія кожної жінки:D ;)
     
  17. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    може то аналог польського Агнешка?
     
  18. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Скажіть будьте добрі, чи є церковне ім"я Амелія??? Знає хто? І вам це ім"я? Нам з чоловіком сподобалось, але чи не буде дико? І в школі як діти віднесуться?
     
  19. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Амелія - це є древнє германське імя. Означає "хоробра". Але я не прихильник таких імен.:)
    Для мене навіть Іванка ліпчіше.
     
  20. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Хотіла синочка назвати на честь тата-Олег, але тесть теж Олег.То виходить три Олеги підряд:eek: А зі всіма іншими чоловічими іменами ніяк не можемо знайти таке щоб обом подобалось.Він щось таке дивне,на мій погляд вибирає. Щоб не сваритись ми цю тему поки що залишили.
    А ось дівчинку я назву сама Яночкою.Завжди з дитинства знала,що доця у мене буде Яна.:) Чоловік навіть ніщо сказати не смів,бо це не обговорювалось:D
     
Статус теми:
Закрита.