Вибираємо ім'я для дитинки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ascorbinka, 18 Квітень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Bebi

    Bebi New Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    І в нас так було, дуже довго не могли визначитись з іменем для нашого синочка, а в роддомі, тільки мені положили його на груди, я почала звертатись до нього Ромчик!!! ))) Ось і маємо Романа Ігоровича, якому скоро 2 рочки! ))) Тепер чекаємо на доцю і з іменем теж ніяк не визначимось! Мені подобається Діанка, Настя чи Евеліна але чоловік не хоче (((
    А вам як такі варіанти?!
     
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    З нами в садочок ходить Ельвіра, одна на весь садок. Кличуть Еля, Елічка. Гарно. А ми от на імені ніяк не можемо погодитись, чоловік категорично каже "ніякого Артема", от і думай. Тому теж надіюсь, що народиться дитинка і ім"я саме прийде в голову.
     
  3. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    а з нами ходить Елеонора і кличуть її також
     
  4. ranetka

    ranetka New Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Ми так назвали другого синочка,дуже часто зустрічаю це ім"я,та й наша паспортистка сказала,що вже вкотре за останній час реєструє його,але для менето не має значення,сподобалося - і все))може тому й вибрала його,що часто на вустах)
     
  5. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    А мене донечка Лілія-Анна.:girl_tender::girl_tender::girl_tender:Чомусь завжди подобалось це ім"я, чоловік підтримав.Коли народилася трохи почала сумніватись чи підходить,бо малеча була дуже подібна до моєї бабці.Але все таки назвала, а друге церковне ім"я в честь бабці.
    Також ми розглядали варіанти Яна, Божена, Катерина,Наталія.
     
  6. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    А я в своїх нікого не питала, просто коли щось хочу кажу, Тадейко хоче..., або Тадеко йде гуляти і т.д. Вже усі звикли і не сміють перечити)))
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    В знайомих дочка Емма називається. Так мені припало до душі це ім"я :girl_tender:
     
  8. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Як вам ім'я дівчинки Агата? Недавно почула - сподобалося!
     
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Так гарно...Велично навіть:girl_claping:
     
  10. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Агата означає "добра" . Але гарніше звучить тоді, коли кажеться через ґ - Аґата. Так виразніше.
     
  11. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Серед моїх знайомих теж ні одного немає Владислава. А дуже багато знайомих цього року назвали Матвій і Данило. Матвій дуже подобається і дуже хотіла так назвати малечу. тепер також в пошуках імені. Подобаються: Денис, Домінік, Дем'ян. а чоловіку Ярослав, а мені зовсім не подобається.
     
  12. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Ярчик :)...гарно
     
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    А чогось думала що Ярчик- то Ярема, а Ярослав- то Славік. Хіба нє?
    В мене так Андрійчик хоче... і Андрійчик іде гуляти)))
    Хоч свекруха каже, що то буде Петрусь, або Павлусь, або Іванко, бо буду народжувати приблизно в тих числах, коли оці свята... Най собі каже, але тої їхньої сімейної традиції ніхто дотримуватись не збирається.
     
  14. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Ярема - то Ярема, а Ярослав то може бути Славко, а може і Ярко :)
    Але думаю тут зара буде дискусія як з Марком і Маркіяном :)
     
  15. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Та Славіками називають всіх, в кого оте "-слав" є:girl_wink: Знайомого Ярослава називали Ярко...
     
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    А хто тоді той такий славнозвісний Славік? як його повне ім"я?:dntknw:
    Мого Святослава Славіком ніхто слава Богу не кличе, хіба скорочено Святик. То так ніби правильно...
     
  17. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Мого чоловіка звати Святослав. Його пробують Славіком називати, але він то зразу присікає. Але ж спроби є:girl_haha:
    Зате одногрупник Святослав відкликається тільки на Славік. А інший одногрупник теж Святослав - Свєтік. То хто як вдома почне називати, то так і буде...:girl_yes2:
     
  18. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Ну з відомих Славків можна до прикладу Вакарчука навести: повне ім'я Святослав :)
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Славком можна називати будь-кого, хто має "-слав" у своєму імені. Чистий Славко - це Слава. Але таких небагато, аби саме хлопці ще й Славами називалися. Решта Славків зазвичай мають ще якусь форму від першої частини імені - Святко, Мірко, Ярко...
     
  20. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Мій чоловік - Ярослав, вдома та серед друзів і знайомих - Він Ярко, а Славіком за 13 років нашого знайомства його ще ніхто при мені не називав.
     
Статус теми:
Закрита.