Вибираємо ім'я для дитинки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ascorbinka, 18 Квітень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    У мене синочок Сашко. Це ім"я стало компромісом для нас з чоловіком і свекрухи (вона чомусь активно брала участь у виборі імені). Але це ім"я подобалось мені, і чоловікові, тому так і назвали.

    Ми також планували, що будемо називати малого тільки Сашко (у мене були чомусь дуже чіткі асоціації з Сашком Положинським з Тартака - кльовий чувак, до речі), але в садочку кличуть не інакше, як Саша :girl_sad:

    Ще у мене були варіанти Марк, Давид і Данило (останнє - в честь мого діда).

    З іменами для дівчат, якими хотіла б назвати свою майбутню донечку, трохи складніше. Настя - ні, хоча ім"я гарне, але занадто вже поширене.
    Наразі навіть не маю варіантів, але і донечка ще в далеких планах...
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Я таки настояла на своєму - й меншенький наш записаний в паспорті саме Марк :girl_curtsey:, хоч чолвік дуууже жовго не погоджувався, старшому ім"я теж я вибрала - Олександр. От тільки коротка форма у нас з чоловіком трохи відрізнється- чоловік кличе виключно Сашко, а я швидше Саша, Сашулік. п.с. В садочку він Саша, а другого хлопчика в його групі кличуть виключно Олександом.
     
  3. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Дуже ще подобається чол.ім"я ім"я Лука.

    сьогодні, до речі, іменини Луки.
     
  4. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Гарне ім"я:girl_in_love:, в мене сестрична недавно ходила на хрестини, і стала вперше хресною в маленького Олександра, а її вже кума, має також рідну сестричку, яка в свою чергу має донечку, яку також назвала Олександра. От і так буває)))
     
  5. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    І ми вже назвали свою донечку. Це було дуже складно, вагались до останнього, але... тепер у нас донечка Ларочка, Лариса Олександрівна:girl_curtsey: от-так...
     
  6. Filina

    Filina New Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    В мого чоловіка також було багато версій як назвати донечку, але мені дуже хотілось Полінки, так і назвали, свекруха сказала Катя носила, народжувала то хай називає як хоче, чоловік погодився...
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Мою маму так звуть :) зараз рідкісне ім'я.
     
  8. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    В муках дається нам вибір імені... Знову зупинились на Владиславчику. І хоч правильним буде таки вибрати його, яке нам найбільше подобається, та муляє мене лиш одне питання: чи не занадто воно зараз популярне?
    З вашого дозволу, я прозондую тут, чи багато серед ваших знайомих маленьких Владиславчиків? :)
     
  9. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    А в нас воно додалось до списку)))
    Тепер обираємо серед трьох : Олександр, Владислав, Данило...
    Йой, замість того, що список скорочуватись має, він подовжується)))
    Владислав добавилось, бо ніяк не можу відпустити ім`я Володимир. Але так, як тато в нас Володимир, то як варіант почали розглядати Владислав, воно мені найбільш наближене до Володимира:)

    В моєму оточенні вроді немає ні маленьких Владиславів, ні Олександрів, лише один Данік. Але про поширеність імен більше можуть сказати мами діток, хто ходить вже в садок, школу.
    Але я не дуже парюсь поширеністю імені. Назвемо так, як захочеться і неважливо скільки їх навколо! Ваш для вас всеодно буде особливим)))

    В моєму оточенні з хлопчачих найпопулярніше Марко і Матвій. То з малесеньких.
    А серед дівчаток Соломія, Софія.
     
    Останнє редагування: 22 Лютий 2013
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Один:) Я щось так подумала, що серед наших знайомих хлопчиків спільне ім"я мають тільки Данилки, а решта імен не повторюються. Артем, Артур, Орест, Петрик, Юрчик, Владиславчик, Максимко, Сергійчик, Нестор, Олексійчик, Олежик. Точно, всі по одному. А дівчатка всі Юстинки:) Жарт, тільки половина:girl_crazy:
    До мене причепилося чоловіче Тимофій. Тимофійчик, Тимофійко. Файно. Тільки називати поки нема кого.
     
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    і Владислав,і Сашко,і тим паче Данило - зараз дуже популярні імена, але якщо воно "ваше", вам подобається, свою дитинку ви бачите саме з цим іменем, то до біса вам та статистика:girl_smile:
     
  12. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    серед моїх знайомих їх аж 5, так цьогоріч це дійсно досить популярне ім"я
    2 серед знайомих:)
     
  13. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    мені теж Саша дуже подобається, незважаючи на те, що на сьогоднішній день це досить популярне ім`я:girl_smile:
    А Олександр, взагалі так велично звучить:girl_yes:
     
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    в Любчика і групі було Данилків 4,якщо не помиляюсь..плюс в класі зараз є..ну і брат у нас Данило,молодший від Марка на 4 години:girl_crazy:

    Сашків-2, Владиславів-3
     
  15. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    В моїх двох коліжанок синочки Владиславчики, один з яких мій похресник. То в однієї з коліжанок взагалі, старший син Владислав Владиславович, а молодший Всеволод Владиславович))
     
  16. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Мою теж...)))))))))

    Згідна! Так мою мацьопу звуть:girl_yes:
     
  17. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Мою подружку так звати) Дійсно, рідкісне ім'я, особливо зараз:)
     
  18. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    дійсно, дуже популярні, а ще Настя.

    Щодо популярності чол.імен, то серед дорослих Владиславів я не знаю, серед діток, то у нас в групі в садочку є один Владик, а також є тільки один Сашко - мій хлопчик. Ще 5-6 років назад може так не було популярно.
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    ну мені видається, що Олександр завжди популярне і ніколи не виходить з моди)
     
  20. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Щодо популярності чоловічих імен, то в моїх друзів, знайомих цього року фігурує - Данило, Максим, Олександр, Маркіян і Станіслав! Особисто мені подобається Володимир, Володя - хотіла синочка так назвати, але напевно він того не хотів! :girl_haha: Народився, в той самий день, що і мій двоюрідний брат, якого звати, як ви думаєте - Володя! Шось я не хотіла, шоб в нас в родині було два Володі народжених в один день!
    Ми маємо Тарасика!:girl_tender:
     
Статус теми:
Закрита.