Вибираємо ім'я для дитинки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ascorbinka, 18 Квітень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    маю знайому, яка має дівчинку Соню, і сьогодні спеціально перепитала, то вона мені відповіла, що малявка Соня( Сонічка, як вони її кличуть), а не Софія. І тому
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Ні, то не суперечка...Ми доцю записали Яна але звали і Яніною...Записати можна але похідне все ж залишається. Якби мене записали Наталя, а не Наталія "суті" б це незмінило))
     
  3. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    звичайно, ніхто не сперечається, просто люди висловлюють свої думки. Я ж нікого не переконую, що це 2 різних імені,а написала, що
    І якщо це одне і те саме ім"я, (просто в скороченому варіанті ) я нічого проти не маю:girl_crazy:. Мені 2 ім"я подобаються:girl_smile:
     
  4. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Ми свою доню записали в свідоцтві про народження як Дана, хрестили як Богдана, щоб мала покровителя.
    Священик перепитав в церкві як ми записали і написав у свідоцтві про хрещення як Богдана-Дана. :dntknw::scratch_one-s_head:
     
  5. Gudz

    Gudz New Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Дівчатка де можна знайти список греко-католицьких церковних імен?
     
  6. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Певно, в греко-католицькому церковному календарі, наприклад видавництва "Свічадо"..
     
  7. Lacy

    Lacy New Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Я не роздумувала довго над тим, як назвати дітей.
    Першу дитину назвала на честь свого дiдуся- Олексій, другу дитину- на честь чоловiка- Микола.
     
  8. zajka_sofi

    zajka_sofi New Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    в церкві отець казав що правдиво 11листопада бо саме тоді помер Мартин Милостивий,нам би підходило в жовтні бо ми народились 19 жовтня.....
     
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    А в мене напряг з хлопчачим. Чогось так я настроїлась на дівчинку, то варіантів імен було багато. Але так як нам пророкували хлопчика, то тут тупік прям... ну найгарніше чоловіче ми вже маємо - Остап, а що придумати ще з одним - поняття не маю. Тяжко з тим, бо батько як православний священник буде обов"язково прискіпливо вишукувати святого. А мені подобається Вадим, І Станіслав.. і всьо.. хіба що уздистка помилилась..
     
  10. Korzuk

    Korzuk Active Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    мою плимінничку звати Дарина, а кличуть Даруся ну дуже мило! а похресницю Яна кличуть Яночка теж дуже красиво звучит!
    Особисто я доню планувала назвати Мілана-Марія але коли перечитала дописи, то до душі припало Меланія, таке мелодійне ім'я:girl_tender: а в родині моїй були Емілія, Павлина, Франческа. Ось щодо чоловічих імен в мене ступор, бо маю таку тітку яка дуже любить виглядати правильною і коли вона почула ,що я б синочка назвала Саша (Олександр) то виправила мене що то має бути Сашко) але мені всерівно хто і що каже як ми собі з чоловіком надумаємо так і буде:d25:
     
  11. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    + 1. свого часу була зациклена на Софії. Воно (ім"я) й зараз мені дуже подобається. Але чоловік запропонував Меланію, і я "пропала". Ех, якби не Ромчик, була б у нас зараз Меланка :girl_in_dreams:
     
  12. Dasmall

    Dasmall New Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    В нас так багато знайомих з Софійками, що вже якось і нецікаво. А от коли чую колись надпопулярні Наталя або Олена, то вже якось навіть дивно - таке рідкісне ім'я :)))
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    мої діти якось самі обирають собі імена. Ми з чоловіком навіть не памятаємо, хто запропонував, але вже до народження я знала, як їх зватимуть.
    Дмитрик був модним, в нас 5 Дмитриків у групі в садочку...
    А Сергійчик - ледь не екзотика:)
     
  14. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    мені чогось тепер припало до душі дівоче ім"я Марта- Мартуся, Марточка.Як буде друга дівчинка, певно назвемо так, а ще гарненько звучить Яна, Януся, Яночка
     
  15. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    і мені дуже подобається:girl_in_love:, а ще Єва( Євуся):girl_dance:
     
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Я пропонувала чоловіку Міланою, Меланією або Євусьою назвати нашу дівчинку. Оскільки про Євусю йшла мова ще коли її і в планах не було і потім всю вагітність зверталися до малявки в пузику по імені (Євусик-Євочка-Євуся), тому дати інше ім*я вже не могли.
     
  17. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    так самісінько і у нас)))тільки у нас Веронічка
     
  18. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    дуже подобається мені це імя :girl_in_love:,але на жаль рідко зустрічається(((
     
  19. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    в моєї знайомої двоє дітей - хлопчик і дівчинка. Звати - Адам і Єва :)
    Звучить! Хоча я мабуть би не наважилася так дітей назвати
     
  20. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    я б не сказала, маю 3-ох знайомих діточки котрих є Яночками!!!:girl_cool:
     
Статус теми:
Закрита.