Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Марич вже вийшла з декрету?
     
  2. Tumko

    Tumko Member

    Так вона до 16 ще була в відпустці! Ви щось про неї знаєте?
     
  3. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Чула непогані відгуки, але мені говорили що вона ще в декреті. Розглядаю Пустомити на екстрений випадок то також цікавлюсь.
     
  4. Tumko

    Tumko Member

    Вона вже вийшла з декрету, але була ще в відпустці.... Я перший раз в Чорнобай народжувала, а зараз її нема от і шукаю в кого б то?.... (
     
  5. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Я народжувала в Пустомитах. Марич була у декретній відпустці. Я народжувала у Кравців Оксани В’ячеславівни. Вцілому я задоволена. Пологи другі, тож є з чим порівняти.
    --- дописи об"єднано, 17 Липень 2018 ---
    Доречі знайшла дуже негативний відгук про цей пологовий та про Кравців. Не знаю хто писав. Та в пологовому чисто, ніяких тарганів і тому подібного не було.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Я також читала цей відгук, але і читала позитивні тому напевно таки зберуся на екскурсію в Пустомити. Мені знайома рекомендувала Кравців в неї її дві дочки нарожували по два рази, в одної були стрімкі пологи на фоні сильного стресу.
     
  7. Tumko

    Tumko Member

    Я в Пустомитах народжувала 2роки тому, ніяких тарганів і тому подібного небуло, прибирання було 2 рази в день! За рахунок Кравців знайома народжувала внеї то не дуже хороші відгуки((( Але кожному недогодиш.... А Марич взагалі колись приймала роди? Бо я взагалі про неї нечула і не бачила...
     
  8. kiciatlo

    kiciatlo Member

    В неї нещодавно народжувала http://posydenky.lvivport.com/members/platina.64940/
    А я раніше в цій темі залишала відгук про лікаря. Про пологовий скажу так: єдиний мінус це те, що не дозволяють в палаті світло гасити. То жах. Хочеш відпочити, і ні ти ні дитина не може вночі, бо навіть вдень світло з вулиці не таке яскраве, як від лампи. Домовляйтеся зразу про свій нічник.
    Неонатолог там також не дуже.
    --- дописи об"єднано, 17 Липень 2018 ---
    А чому не дуже хороші відгуки? Щось пішло не так?
    Щодо чистоти, прибирають дійсно двічі і добре! Персонал хороший, медсестри привітні. Взагалі там тихо і спокійно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Так приймала Марич і кажуть непогано хоч і молода пізніше пішла сама в декрет.
     
  10. Tumko

    Tumko Member

    Дякувати акушерці і Богу то все закінчилось добре! Кравців прийшла на пологи на підпитку(Так колектив хороший, і нема такого напливу)
    --- дописи об"єднано, 17 Липень 2018 ---
    Я народжувала в Чорнобай теж молода, але мені дуже сподобалась, а тепер вона звільнилась і казала щоб я йшла до Марич, а я про неї нічого незнаю...
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В Кравців не народжувала, але стояла на обліку. Коли народила не в неї - її ставлення було м’яко кажучи негативне, ніби я їй щось пообіцяла і не виконала. До пологів можна до рани прикладати, після - зовсім протилежне відношення. Неприємно, навіть не поцікавилась що і як пройшло.
     
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Про Погорецьку я писала відгук, пошукайте в темах, загалом задоволена. Про Оленюк не дуже добрі відгуки читала.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  13. Tumko

    Tumko Member

    Додзвонилась сьогодні до Марич А. Р. Маю на наступний тиждень знею зустрітись! Можливо домовимся!
     
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    видала мені нині в жк моя лікарка свій список рекомендованих лікарів на Батальній.
    Я вже почала трохи цікавитися Лехновською, Вона мені дуже радила Сімкіна.
    Може є якісь свіжі відгуки про цих лікарів? До речі, я так бачу по відгуках з нету, останній приймав у Новояворівську, не знаю скільки там часу, видно поки тривали всі історії з тою батальною.
     
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    А що лікарі з ЖК мають списки ліків з Батальної? Просто дивуюся, бо лікар з Батальної ніяких списків не давала, казала ліки наперед не купувати.
     
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Список рекомендованих лікАРІВ :)) Гггг, а не ліків)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
  17. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    На скільки було колись, то якщо народжуєте в лікаря до якого Вас відправив лікар з жк він мав відсоток від винагороди. При перших пологах мені моя Г з ЖК порадила одного лікаря а я народжувала в іншому пологовому і в іншого лікаря то пічля пологів дзвонила і питала в кого я народжувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    ААА))) Ото вже до вагітної забудькуватості (реально деколи слова забуваю), ще й неуважність додалася)))

    Моя лікар з ЖК нікого не радила, навіть коли я її про це запитувала. Лише на останній зустрічі запитала, чи я вже обрала лікаря і пологовий. Почула про мій вибір, то одобрила, каже "У тебе з Вірою Дмитрівною все буде добре:girl_smile:".
     
  19. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Можливо не всі мають такий контакт, але деякі точно. А на рахунок Віри Дмитрівни я думаю Ви про Леськів горорите це дійсно так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Sologyb

    Sologyb Member

    Я всім раджу Лисого Михайла Павловича на Джамбула. Хоть під час всіх трьох пологів були свої певні ускладнення і нюанси, але тим не менш, я згадую все з усмішкою. Ставлення лікаря і його підтримка відіграє величезну роль. Народжувала без чоловіка, мами, сестри і т.д, він всіх замінив)))