Весільні запрошення

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем bilo4ka, 7 Серпень 2009.

  1. Відповідь: Весільні запрошення

    Де можна купити папір на весільні запрошення?
     
  2. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    в Центрі паперу на Левицького.
     
  3. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    і в "арткрамничці" на братів рогатинців
     
  4. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    1) біля Стрийського ринку, магазин для художників, вул.Снопківська
    2) в ЦУМі на Княгині Ольги є магазин "Аграфка", там великий вибір паперу. Цей магазин на нижньому поверсі, справа від Ельдорадо.
    3) навпроти бібліотеки ім.Стефаника є магазин для рукоділля (забула, як називається).
     
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Весільні запрошення

    І там, і там "Арт-Деко".
    Тільки, як на мене, на Стефаника вибір паперу і картону більший.

    Хороший магазин "Акцент" на Пекарській. Там ще були гарні готові висічки для запрошень.
    Ще на початку сусідньої вулиці Академіка Богомольця є магазинчик з художніми матеріалами.
     
  6. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Весільні запрошення

    Саме найкраще і найвигідніше купувати папір на гуртівні по вул. Зелена 147 (вхід з правої сторони від Арсену). Там продають листи формату А1, дуже вигідно купувати. Мені здається що всі арт крамнички там і купують, а потім самі його ріжуть на А4.
     
  7. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Весільні запрошення

    тут можу посперечатись, багато хто викидає чи то дизайнерське чи то куплене за 2 грн. Все залежить від людини , просто хтось їх зберігає, а хтось не збирає мусор.І ціна тут та виготовлення ні до чого.
     
  8. LiaMia

    LiaMia New Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Вчора була в Аграфці. За листочок А4 - 7,5 грн.... Це всюди такі ціни??? Якось зовсім неекономно виходить... Якщо мені потрібно 100 листочків, це вже 750 грн. + всякі бантики, ленточки:girl_impossible:
     
  9. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Ми на наше весілля купували ватман А1 і самі вдома розрізали його, виходить набагато дешевше. Купували на Снопківській в Арт-Деко. Щоправда треба трохи помучитись з розрізанням, різали канцелярським ножем під металеву лінійку.
     
  10. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Весільні запрошення

    Я занесла папір в центр паперу і там мені за пару грн. порізали на А4. То все зайняло пару хвилин, а сама я, напевне, різала з годину, і то не факт що було б все рівненько.
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Весільні запрошення

    Виникла суперечка на рахунок тексту в запрошеннях. Як правильно писати:
    1. варіант
    "Дорогі....
    Основний текст...
    Прохання підтвердити свою присутність телефонним дзвінком
    Наречені Іван та Іванка
    "

    2. варіант
    "Дорогі....
    Основний текст...
    Наречені Іван та Іванка
    Прохання підтвердити свою присутність телефонним дзвінком
    "
    В якій послідовності ставити останні два речення?
     
  12. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Вже написала в карму, але ще тут скажу, може комусь пригодиться. Такий варіант прохання, на мою думку, виглядає якось по-канцелярськи. Тому я би спинилася приблизно на такому:
    Дорогі....
    Основний текст...
    Наречені Іван та Іванка
    П. С. Будь ласка, повідомте
    заздалегідь про те, чи матимете Ви можливість завітати до нас на весілля/свято/забаву.
    Варіант не ідеальний, з ним можна ще попрацювати, але думку загалом зрозуміло ;).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Відповідь: Весільні запрошення

    мені подобається, коли самостійно формляють запрошення. дуже довго, але красиво))))
     
  14. LiaMia

    LiaMia New Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Вони переїхали на Зелену 186 (Приміщення Комфорту, навпроти Арсену)
    Щоправда, вибір там зовсім невеликий був. Тому ми так нічого і не купили:girl_sad:
    І ми там купляли. Вибір аж очі розбігаються. В них ще магазин на Стефаника є.

    Тепер залишилось знайти атласну стрічку товщиною від 5 до 12 мм. золотистого кольору... З тим трошки проблема. Може хтось десь бачив такі?
     
  15. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Різні стрічки мають продавці на Краківському ринку, ті продавці, які самі роблять і продають квітки для весілля (для гостей дружбів і т.п.). Я в однієї жіночки так купила стрічку кремового кольору і квітки - це все мені в зачіску перукар вплітала. Ціни не пам'ятаю, але було дешево. За стрічками можете пошукати у магазинах з товарами для рукоділля, про які вище писали, може щось і знайдете. А ще бачила різні стрічки в магазині "Мережка" навпроти Міленіуму. Подивіться ще в маг. "Тканини" на розі вул. Князя Романа і Винниченка, там є відділ з різними елементами декору для шиття, стрічки там теж бачила.
     
  16. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    В приміщенні підвал нового цуму є гуртівня стрічок-тканин, там всього багацько-гляньте там!
     
  17. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    я б не радила там брати. бо вони ті стрічки перепродують. На наше весілля я теж купила на Краківському, тоді котушка коштувала 20 грн. Потім випадково потрапила в "Мультисвіт" на Куліша, то там така сама коштувала 1,9 грн. І продавці сказали, що люди, які торгують на Краківському купують в них ті стрічки і ще здивувалися чому така націнка. Але зараз не знаю чи є в них атласні стрічки, бо була десь півроку тому, то були лише такі, як на вінок. Але думаю варто зайти подивитися. Між іншим, в них тоді і квіточки різні значно дешевші були. Я купувала там багато, бо все робила сама і запрошення, і бомбоньєрки, і букетики гостям.
     
  18. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Весільні запрошення

    Ну і ще стрічки і не тільки, а й багато чого цікавого та необхідного для весілля можна купити на вул. Б. Хмельницького, там де радіо-базар. Я там неодноразово по декілька раз закуплялась. То стрічки там також набагато дешевші, хоча не знаю чи є зараз ті які вам потрібні (золотисті)
    Я купувала рік тому, то вибір був дуже великий, я їм довго голову морочила, бо не могла визначитись який папір мені буде найкраще підходити. І ті працівники(мужчини) були дуже ввічливими та приємними співрозмовниками.
     
  19. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Весільні запрошення

    ось яке оригінальне запрошення отримали ми на тематичне весілля.
    Саме весілля у Ресторані у вигляді корабля і морська тематика.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Satessa

    Satessa New Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Дівчатка, підкажіть.... дружкам і дружбам потрібно писати запрошення? Бо взагалі розгубилась:girl_cray: