Весільні запрошення

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем bilo4ka, 7 Серпень 2009.

  1. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Весільні запрошення які в кого були? Чи варто викидати лишні гроші на запрошення, які виготовляються індивідуально під клієнта ручної роботи?
    ************
    Увага! Бажаючим порекламувати виробника краще одразу звернутися у відповідну гілку...
     
    Останнє редагування модератором: 18 Квітень 2011
  2. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Як тільки буде нагода, викладу фотки наших запрошень, ще парочку лишилось (дружбам нашим )))))) В нас дюже креатив получився. Робила моя подруга - клеїла. вирізала. фотошопила, дизайн мій, її і нареченого. Платила їй тільки за матеріали. Ну бо це дуже близька подруга.

    Наші друзі зробили так - для, скажімо, бабусі і дідуся. які не підуть на весілля, зробили запрошення гарні, ручної роботи "всє дєла". Бо то їм пам"ять буде. Ну і мабуть ще декільком близьким родичам. Всім решта - наприклад, друзям. яким взагалі фіолєтово, то купили грубо кажучи по 3 рубля.

    Я не прихильник викидання шалених грошей, аби тільки на запрошеннях були стрази Свароськи, я би радше казала, шоб запрошення було візитною карткою, щоб воно було відображенням вас і того як ви бачете своє свято. Тобто вкласти максимум душі, мінімум грошей.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Весільні запрошення

    ?????!!!!!

    ТАКА ЦІНА??!!! Коли замовити готове, з фотографіями молодят, якимсь текстом і взагалі авторське можна за 2.50?!!!
     
  4. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    ????????!!!!!!
    І де так дешево роблять? Собі на весілля робила запрошення сама ,мурока страшна ,зате так як ти хочеш і так як подобається. Так один папір вийшов в таку ціну....
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Ви неправильно зрозуміли :) Звичайні простенькі запрошення, які вже є, типу на Краківському куплені - оті по три рубля, ну або нехай по п"ять, оті друзям. І лише пару гарних, ручної роботи, дорогі - ті бабусям/дідусям на пам"ять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Весільні запрошення

    МИ з чоловіком самі придумали запрошення. Дуже простенькі, дали до друку і ще деталі самі доробили - знайду, сфоткаю, виставлю :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    викладайте на сайт, може я собі шось почерпну і сама зроблю. Дякую за ідею!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Думаю ,якщо є трошки творчої жилки, фантазії, бажання та часу можна зробити просто бомбезні запрошення + є купа сайтів ,де можна почерпнути їдеї. Зараз маю проьлеми з фотіком, зроблю - сфоткаю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Весільні запрошення

    Я сама таке роблю. Але мене забанять за рекламу, так що як когось цікавить - пишіть в ПП
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Весільні запрошення

    а ми зробили фото і там написали дату і годину весілля.вийщло десь біля гривні за одне.може і запросто, але красиво!і всі кого ми запрошували точно знали, які на вигляд молодята і на яке весілля йти!
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Я рахувала вартість власних запрошень, вийшло десь близько 1,5. Виклала от тут: http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=488826#post488826 Вони простенькі, але на той час мені подобались, все було в пісочно-оливковому стилі. Щось не люблю я стандартних з блистючками, що сипляться, і з фото не люблю.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Ми робили самі,в брата двоюрідного в фотошопі,видруковували як звичайне фото 10*15,тоді то було десь по 35-45 коп,точно вже і не пригадаю.Так як одразу знайшла його то і виставлю :)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    А в нас є такі запрошення. Ми робили їх самі: придумали дизайн, вибирали папір, складали текст, вишивали буквочки на стрічці.... Нехай вони є зроблені не досконало, але для нас вони найкращі в світі і точно унікальні :girl_smile:
     
    Останнє редагування: 12 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 17
  14. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Дуже гарні у Вас запрошення! Багато часу затратили на їх виготовлення:?
     
  15. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Дуже красиві запрошення! У Вас теж весілля у ресторані Василина? :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Чула відгукі, що це хороший ресторан!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    :) навіть не знаю, що вам відповісти. Все робилося поетапно, з перевами між кожним... Крім того, ми робили то все по вечорах, після роботи. Найбільше часу зайняло вишивання буквочок на стрічці... І найскладніше було навчитися в'язати бантики, щоб були більш-менш схожі на всіх запрошеннях...

    Наскільки я пригадую, то папір ми купили в квітні місяці... А останнє запрошення віддали вчора :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Та, Natalochka, у Василині....
     
  19. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Запрошення супер-пупер! :girl_claping:
    В мене 22 серпня теж у Василині весілля, напишу відгуки "опосля". :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Весільні запрошення

    Ось наші запрошення. Дизайн придумали самі, розробили у Корелі. Купили звичайний кольоровий папір А4, на друк чоловік дав своїм колишнім колегам в рекламне агенство, купили стрічку, через знайомих взяли на пошті трохи сургучу і...ось результат:

    Запечатане сургучем:
    [​IMG]

    У розгорнутоми вигляді:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 17