Весільні сукні

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

1. Zaychenya

Zaychenya Пухнастик-гризун

Деколи на таких платтях роблять прозору силіконову "стяжку" на рівні лопаток. Її практично не видно. Але рятує від отого спадання з плечей. Ну і ще вам потрібно враховувати розмір бюсту. З великими розмірами і такою спинкою - важкувато, бо все тягне до переду (приміряла на себе при виборі плаття).
    Що пораджу - кілька днів і походіть по різних салонах. Поміряйте хоча б з десяток суконь. Відразу на місці зможете зрозуміти що ваше, а що ні.
    Пи.си: а ті платтячка красиві. Лише є нюанс з тими подовженими хвостиками: танцювати з ними не зручно, а замітати землю - в сам раз. Їх хіба носити на руці (оті хвостики) і слідкувати щоб ніхто не наступив :connie_pull-pigtail.

• Подобається Подобається x 1
  2. Miss Sixty

Miss Sixty Double Boy Mama

Я принципово не хотіла ніяких кілець і таки не брала. Низ сукні був досить пишний, нічого не плуталося при ходьбі. В мене ще й був шикарний мережевний шлейф, який в ресторані підчепили, але всерівно волочився - забруднився добряче так, але на зручність і комфорт ніяк не вплинуло. Навпаки досі як згадую свою сукню і відчуття в ній, мурашки по шкірі:)
    Тому однозначно вибирайте те, що хочеться і приміряйте, "та сама" сукня одразу відчується.

Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Gentle

Gentle Well-Known Member

Їх можна підчепити ззаду в більшості моделей.