Весільні сукні

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

  1. pullitko

    pullitko New Member

    Хто може порекомендувати хорошу швею у Львові котра може підрізати вес. плаття? Я знаю що в салонах таке роблять але не думаю що вони захочуть займатися чужими платтями
     
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Я свою сукню вибрала ще до заручин. А коли вже заручились, то знайшла салон, де була та модель і дуже переживала, чи підійте мені вживу. І підійшло! Так, що братова аж сльозу пустила. Так що я на плаття потратила годину :girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. pullitko

    pullitko New Member

    Хто знає де ще окрім OLX продають б.в. плаття?
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    У ВК є багато груп, тут на форумі є розділ з сукнями.
     
  5. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    І у Фейсбуці на Барахолці продають
     
  6. Malaika

    Malaika New Member

    Планую поїхати у Київ за платтям. Різниця в ціні - суттєва.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Bibinka

    Bibinka Active Member

    Дуже великий вибір є у Весільному домі на "Південному". Там в одному торговому центрі близько 30 весільних салонів. Подруга там вибирала сукню. Дуже зручно. Бо майже всі салони - ті ж, що і на Івана Франка або на проспекті Свободи чи Городоцькій, просто не треба по всьому місту ганяти у пошуках. І ще плюс - моїй подрузі у салоні на 2 поверсі (не пам'ятаю, як називається) - сукню перешили по її розміру і додали кілька деталей, яких вона хотіла.. Ціни різні. Є і дуже дешеве... Є і захмарне. Але подруга купувала рік тому за 12 тис грн.. Вона десь на таку суму і розраховувала..
     
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Та ясно,там в Києві ціни точно космічні.Який сенс туди їхати,я впевнена,що там зовсім не дешево,плюс розходи на дорогу...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. pullitko

    pullitko New Member

    І невже ніхто не знає швеї у Львові?) Відгукніться будь-ласка)
     
  10. Bibinka

    Bibinka Active Member

    Це не зовсім "швея", а трохи краще (сайт російськомовний, але вони у Львові шиють). На замовлення пошиють те, що собі запланували: Ольга Ткач - свадебные платья!
     
  11. innochka

    innochka Member

    Привіт.Я теж довго вибирала весільну сукню.І в дорожчих салонах була і в дешевших.Ті сукні що подобались на мені були ніякі,ті що хоч якось лежали-зовсім не подобались.Я вже була в шоці. А потім подруга порадила підійти в НіЕль біля Лялькового театру.Шити я боялась,тому пішла так,подивитись.Поміряла кілька суконь,визначилась з фасоном.Плаття я таки шила, бо хотіла рукавчики.І дуже задоволена-воно просто ідеальне і не схоже на жодне з тих,що я міряла.Дівчинка зразу підібрала мені фату і прикрасу на волосся. І по грошах я вписалась в ту суму що розраховувала. Тому шити чи не шити-скажу вам однозначно шити,просто треба знати де.Скоро будуть фото-обов*язково скину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. pullitko

    pullitko New Member

    шити я точно не буду бо лишилось обмаль часу до весілля. Як на мене це ризикована справа)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. innochka

    innochka Member

    Кожен має свій смак і погляд.Можна купити готову сукню яких нашивають сотнями і бути сотою нареченою в такій сукні.Мені хотілося чогось оригінального і щоб повністю відповідало мову зросту і фігурі.Кожен обирає те що йому до смаку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Не погоджуся. В хороших салонах сукні зазвичай в єдиному екземплярі. Сотнями однакові хіба що на базарах і то не факт. Свого часу обходила багато салонів, південний і в хмельницьк їздила, то мені не потрапили на очі навіть 2 однакові сукні. Вибір зараз просто величезний, були би можливості )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    бачила цю модель вживу - виглядає як і на фото оригінально, але я б таке не вдягнула.
    [​IMG]
    [​IMG]
    таке більше до душі))
    [​IMG]
    [​IMG]
    --- дописи об"єднано, 9 Травень 2016 ---
    і ческокажучи була дуже здивована шаленою накруткою на Південному - це плаття продають по 5500грн, а на офсайті цієї ТМ роздрібна ціна 2000грн.
    [​IMG]
     
  16. Bibinka

    Bibinka Active Member

    Ну може накрутка тому, що продавцеві треба утримувати салон, виплачувати оренду, оплачувати рекламу і платити зарплату і податки? Думаю, що більшості зручно купити в затишному салоні весільну сукню дорожче, але з примірками, аніж купувати дешево в Інтернеті кота у мішку... Ще й на такий день.. Кожному своє, але як на мене 5500 грн - то дуже дешево, а 2000- то нижче собівартості... Підозріла ціна для весільної сукні..
     
  17. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Погоджуюсь,як на мене,то зараз взагалі , як задарма)))В мене подружка на прокат брала за 15 тис.А тут за 5 тис.можна купити:girl_wink:
     
  18. StMarta

    StMarta Member

    зверніться в звичайне ательє, де роблять різного роду підгини, пошив і т.п., не думаю що там погано зроблять. Або зверніться там де купували/шили Ваше плаття, думаю також погодяться
     
  19. innochka

    innochka Member

    Є перше фото
     

    Вкладення:

    • US26-1.jpg
      US26-1.jpg
      Розмір файлу:
      45 КБ
      Переглядів:
      173
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Супер!А якого воно у вас кольору було,бо на фото ніби не зовсім біле?