Весільні сукні

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    "рибка" зі шлейфом нормально ходилась і танцювалась
     
  2. Прекрасно, зручно і легко. А була дуже задоволення
     
  3. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Знайшла сукню а силуету. Десь вичитала, що такі сукні пасують всім типам фігури. Сукня пошити з королівського атласу і має шлейф з мережева. Як атлас буде себе вести в день х? Сильно мнеться?

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
  4. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Сумніваюся, що в мене був королівський, але теж не найгіршої якості. Поводив себе так після першої поїздки в авто. Я при пошитті сукні думала про її "мнучкість" найменше, видно треба було питати кравчиню про тканини, що не мнуться. Сподіваюся, королівський атлас поводить себе достойно. Самій цікаво, як він виглядає під час забави після кількох "сіла-встала".[​IMG]

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я шукала собі ткани ни сама, був королівський атлас, шифон, мереживо. здається був помнутий поділ. але, зерштою, є фото, може порозглядати, бо я так і не пригадаю зразу, але після весілл зробила цілий огляд своєї і ще схожих суконь, пошукайте в темі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Краківський просто не вартий уваги!:girl_cray: Це лише витрачені нерви і поганий настрій, як, мабуть, усі інші базари. Своє весілля відгуляли два місяці тому, тому знаю про що пишу. Я теж довго вибирала салони, де ми лишень не були....все обходили. Зупинили вибір в салоні "Cоломія" на вул. Франка. Особливість даного салону в тому, що всі плаття зі шлейфом майже, своє теж брала...але про шлейф то інша довга історія....
    Отже, плаття там дійсно дуже красиві...ціни від 400$. Там і фату купувала за 70$. Чесно сказати, мені було трохи шкода давати за фату такі гроші..думала піду на той же краківський і куплю, але там повне г... Фата була просто чудова))) Я задоволена всім дуже дуже :haha:)))):girl_claping:
    Поясніть мені будь ласка, от чого ж на тому дурному базарі краківському так важко було міряти..вони якщо ти не збираєшся купити, то навіть свої задниці підняти не хочуть !:girl_devil: Або кажуть 50 грн за примірку!!!! Жах!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Chekay

    Chekay Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Я думаю за кожну сукню, я коли таку інфу почула, зразу відпало бажання щось там купувати. Я й не планувала там весільне плаття обирати, але всяке буває, можливо, саме там була б сукня моєї мрії..)))) На щастя, так не сталося. Відношення з самого початку, коли я почала питати про сукню, ціну...зразу відбило бажання, бо продавці так дивилися на мене...чого ніби я заважаю їм працювати.:girl_emo:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Chekay

    Chekay Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    я недавно заходила туди ради цікавості подивитися, то були продавці що пропонували міряти сукні і т.д. і одне місце від стільчика піднімали. А були і такі, як ми тільки в магазин зайшли, продавець як тримала ноги закинені на столі, то так вона їх і не прибрала, поки ми були в магазині.
     
  11. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Дівчата, а що ви потім робите зі своєю весільною сукнею? У мене вона лежить в шафі вже 3,5 роки, недавно, глянула, всі камінчики на місті, нічого їй не бракує, але нащо вона мені, поняття не маю.
     
  12. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    я одразу продала, десь через 3-4 міс. після весілля.
    я купляла своє на краківському, за примірку ніхто нічого не казав, купляла в магазині "білосніжка", дуже приємна продавщиця була)
     
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    моя висить в шафі, час від часу приміряється, і судячи по очах одної маленької дівчинки, що в ті моменти крутиться під ногами, скоро міряти її буду вже не я:girl_in_dreams:, а після родів міряла як еталон - чи багато ще зайвого лишилося:girl_haha:. Продати..... :nea:,то особиста справа кожного, я б свою не продала ніколи, для мене то спогади, я ще памятаю як мамину сукню свого часу приміряла - яке то було щастя, тож лишити свою доню такого задоволення рука б не піднялася.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Nett

    Nett Member

    Якраз зайла сди, щоб те запитати, хто що робить потім зі сукнею? А в оренду ніхто не пробував здавати?
     
  16. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Я також думаю, що зробити зі своєю. Хотілося би продати) З'являться фото від фотографа, буду пробувати щось продати )
     
  17. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Я свою весільну сукню спочатку думала продати, потім виявилось, що чоловік проти примірок і чужих людей у нас вдома, є варіант здати у салон вживаних суконь за символічні 100 грн, а зараз жаль, здається що її там просто знищать багато разовими примірками і хтозна чи хтось купить її, бо вона на замок.
    Дивуюсь з себе як до сукні можна прикипіти:girl_blush2:. Наразі задумала фотосесію на другу річницю весілля, маю мотивацію схуднути до тих параметрів, які мала в день весілля, щоб в неї влізти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Моя сукня вже відробила два весілля на підставній нареченій))) доця вже тягне на себе) хай лежить, буде згадка!
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    А я ніколи не продам свою сукню, бо вона лише моя, і не хочу щоб ще хтось ії вдягав. Сподобалась ідея @Funny girl - фотосесія, подумаю над цим на третю, чи п'яту річницю)) сукня дуже красива й ніжна з моди точно не вийде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    І я про своє.
    Я шила в "Зеновії". але з моїми захцянками плаття вийшло порядка 1000$. Проте задоволена на всі 120. Основу брала з французького каталогу.

    І зверху була накидка для церкви


    Цікаво, років через 20 буде актуальне? :girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 5