Вередульки...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем dimalozz, 19 Грудень 2008.

  1. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Не пермайтесь, наша так спить з 5 місяців - сумарно 2 інколи ще пів години, до десяти місяців два рази по 45 хв, після-один раз з 12 до 2.
    То все залежить від темпераменту дитину. Зате є великий плюс - в девятій вже готуємось до нічного сну, є тоді час і на тата:girl_cool::girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    А в нас дитина в 9 місяців спить 2 рази в день максимум по 1 годині:girl_smile: Так що, все індивідуально...
     
  3. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    А моя дочка спить два рази по годині або чотири рази по пів години. І якщо це відбувається не в колясочці на вулиці, то виключно в мами на руках або в тата на грудях. Причому може спати міцно-міцно, а при найменшій спробі перекластися на ліжко, широко відкриває очі... Отак. Щиро зазадрю мамам, котрі можуть поприбирати або щось приготувати, котри дитинка дві годинки може поспуняти. Я хіба що дивлюся телевізор. А якщо пульт забуду в другому кінці кімнати, то і всі реклами...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Так в тому то і справа що тепер і в 9 лягати не хоче, 15 хв назад ледве вложила, це при тому що вдень спав 1 год з 1-2 . Мабуть в мене вдався я типова сова, а денний сон не переношу, бо потім лажу якась розбита. Хоч щось мамине успадкував :)
     
  5. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Не знаю в якій гілці писати,але маю питання:справа в тому,що моя красуня боїться всього навколо.Хтось загляне у візок -кричить,пройде просто поряд-кричить,а похід у поліклініку кожен раз закінчується істериками ,що неможливо нагодувати й нічого зробити.Визнає тільки мене,тата,бабу,діда й все....всі решта родичі-вороги народу...Це переросте чи треба щось робити???
     
  6. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    А наш став вередулькою сьогодні, причина банальна - ріжуться болючі зубки. Температура зранку була 37,3, і цілий день хникав і нив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. malibu

    malibu Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Мій карапуз погано спав, від коли ми прийшли з роддому. Сон по 15-20 хв. :8:якщо проспав 30 хв. для мене це було за щастя. Більш менш сон внормувався після року. Зараз нам 1,4 міс. спимо два рази в день 1 год- 1,30 хв це добре, якщо 2 години супер. Та всеодно можемо прокидатись кожні 30 хв. і потім спати,але вже з цицею, інакше ні як.:connie:


    Дашулька в іншій темі "здоров*я малятка" я вам обіцяла що знайду відповідь в книжці, та нажаль в моїй книзі цього нема. Я напевно то читала в журналі чи де інде :shy: сорі. Та точно памятаю що це захисна реакція малятка від "чужих".
     
  8. Aminka

    Aminka New Member

    Відповідь: Вередульки...

    у меня малый тоже очень плохо спал,начиная с рождения,максимум мог поспать за раз где то 40 мин.и то только на руках,как ложила в кроватку сразу просыпался,сейчас нам 10 мес.ночью спим с 20.00 до 6.00,а днем всего 2- 2,5 часа,а на счет капризов так это у нас с рождения,а одевать на улицу вообще кошмар какой то,думаю перерастет и все будет ок.
     
  9. Pazunika

    Pazunika New Member

    Відповідь: Вередульки...

    Як на мене це пояснюється тим що у поліклініці чи на вулиці нові (чужі) люди і нова (чужа) обстановка -тому дитинка захищається. А в поліклініці ще йусякі неприєні процедури.
    Хоч у мене синуля не дуже боягуз, але коли ми приходимо у нове місце (у гості, в ресторани, на огляд до лікаря) я стараюсь щоб перших з 10хв до нього ніхто не підходив, не сюсюкав, щоб дитинка роздивилася, освоїлась. Ми ходимо, оглядаємо приміщення я показую йому всяке різне, щось розповідаю. Йому стає цікаво, подобається, а тоді ми вже ідемо знайомитись з людьми. Коли до нас приходять незнайомі гості можу попросити щоб на сина не звертали уваги (бо до дитинки завжди підвищена увага, я б і сама розревілась якби мене постійно хтось шарпав, сюсюкав, щось до мене белькотів і т.п.) коли син вже на новеньких надивиться, поспостерігає і коли я бачу що йому цікаво тоді знайомимось (він і на руки до дівчат може попроситись):girl_crazy:
    от таке.
    Дашулька, я думаю вам доцю треба по трошки з людьми знайомити, але дуууже "плавно" нехай спершу якась ваша подруга чи родичка(розуміюча) прийде до вас у гості "помєлькає" перед малою, на наступний день може доця з нею гратись захоче і т.п.
    а ще дітки уууже добре відчувають як до них ставлятья дорослі (у нас є такі знайомі які синок на дух не переварює-реве і всьо)
     
  10. demko

    demko Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    А мій вередун тільки то і робе що вередує, сам не знає що хоче,напевно це все зубки,пізно лізуть і дуже болять:girl_sad:,і коли спить плаче, а в обідній сон прокидається із страшною істерикою(десь на хвилин 20)так кричить, що серце мліє, не знаю що з ним:confused:Перекричить і засипає.І що це може бути?Я оце думаю, чи не може це бути наслідком якогось переляку(наприклад народившись він не зразу дихав,напився трохи навколоплідних вод), він в мене з народження такий неспокійний,якийсь наляканий.
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    спить - сам в ліжечку? з вами?
     
  12. demko

    demko Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    [/COLOR]
    Засинає біля мене, потім перекладаю в ліжечко, там він спить десь до другої (ночі),а далі біля мене. В обід спить сам (на дивані), я звісно біля нього не сиджу. Він ще, правда, в мене грудний, але коли прокидається з криком, то там і груди не допомагають:girl_cray:
     
  13. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Вередульки...

    Наш Данилко коли перехворів, (мав два дні температуру до 40), то десь приблизно на протязі двох тижнів я боялася його вдень ложити спати. Коли прокидався, то кликав нас, тільки ми переступали поріг кімнати, о...це треба було чути і бачити, кричав, плакав, копався...це направду була проблема. Нам педіатр (не дільничий) сказав, що після хвороби таке буває і порадила капати "Ноту", ми не капали, перетерпіли і все минуло. Звичайно і тепер деколи бувають капризи після сну, але мені здається що це поширинне явище між дітьми, таке буває.
    У Вашому випадку, подумайте, можливо на це є причини (занадто збуджений перед сном, щось торбує, не провітрена кімната, не зручна піжама і т.п.)
     
  14. Pazunika

    Pazunika New Member

    Відповідь: Вередульки...

    Думаю, що то йому щось погане сниться, ви поспостерігайте чи він плаче сонний ну тобто чи розуміє що все гаразд і ви поряд, спробуйте його розбуди (тобто щоб він не був сонний), заспокоїти і старатись щоб коли дитинка проснеться то одразу вас бачив поряд. Десь читала, що маленькі дітки не розділяють реальньсть і сон. Тобто він не розуміє, що те що йому снилось насправді не відбувалось, ваше завдвння переконати дитинку що все добре і ви поряд і його любите. А діткам часом сняться кошмари і це нормально.
    Терпіння вам.
     
  15. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Не знаю чи сюди, але маю питанн до мам, які зіткнулись із проблемою "дитина плаче і заходиться", в нас зявилась така проблема, при чому причина-це банальна вредність, в основному типу засобу вимагання чогось у тата, яке переходить в такий жах, сьогодні зайшлась, посиніла, а ж до типу судомних подьоргувань-я чуть не посивіла. як вивезти з митєвого стану знаю, мене цікавить саме явище як таке, що на це говорять невропатологи, коли орієнтовно проходить, в якому віці, бо я чесно кажучи навіть не знаю що робити.
     
  16. demko

    demko Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Мій малий також заходиться, так що аж синіють губки, дую йому в ротика і він відходить. Звертались в рочок до невропатолога, вона направила нас до кардіолога,щоб перевірити чи це не серце. Зробили кардіограму, ходили на ЕХО серця на Орлика, все виявилось в нормі. Після того я мала прийти до невропатолога, але втішившись, що це не серце, так і не пішла, та й малий став менше заходитись. Я вважаю що це в нього нарвовій почві і чекаю що він це переросте:girl_smile:
     
  17. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Дівчата хочу ще запитати. В знайомої така проблема виникла, в неї дитина постійно плаче, при чому такі речі як голодна/зуби/гази виключені, сама мама каже що все гаразд. Дитина просто ні на крок не відпускає маму і репетує коли та відійде і хоче щоб з нею бавились-носились. Коли дитьо менше було то ще якось терпимо було, бо все ж дитинка мала. А зараз чоловік злий бо не висипається, мама нічого не може зробити, одним словом суцільна гризня в них. Мій чоловік почитав Спока і там знайшов таку штуку що якщо дитина просто вередує без потреби щоб з нею бавились то потрібно просто це ігнорувати і за тиждень це має перейти. Але мама того малюка вперто не слухається. Так от хочу запитати власне, чи прийнятний такий метод (в плані ігнорування) і з якого віку? І як взагалі зробити так щоб дитина розуміла що в батьків іноді є і свої справи, і що потрібно бавитися самій? Це я до того, що пляшку/дурник дитина не хоче брати, тільки груди, при чому вона не голодна але бути коло грудей хоче, просто щоб її носили коло них постійно. І такі капризи вночі ще більші, в результаті мама не спить, тато злий. Дитинці десь біля року вже.
     
  18. Буцька

    Буцька Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    А чому зуби виключені?В мене доця коли лізе черговий зубчик висить на грудях, капризує, погано спить. Але я розумію і стараюсь бути терплячою бо дитинку болить.
     
  19. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Ну я не знаю точно, але в малого зуби дуже рано вилізли, і мама його каже що симптоми "зубів" знає як свої 5 пальців. Тобто вже або вилізли всі що мали або про ще якось... І каже що не зуби.
    При чому це не якийсь період, а з народження безперестанку так.
     
  20. Буцька

    Буцька Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Ну будь-яка новонароджена дитинка хоче весь-час бути біля мами і плаче коли її нема поруч.

    В нас особисто зі сном в чоловіка нема проблем -бо спимо разом з дитиною. Доця вночі починає плакати, а я її швиденько до грудей і чоловік навіть не чує. І всі задоволені.