Вередульки...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем dimalozz, 19 Грудень 2008.

  1. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Ау нас не те що вередулька росте а справжній монстрик, впертий до неможливості , якщо щось не те тут же голову закидає назад і починає новгами товкти , і кричить так що у вухах ріже. Побоююся я що ж буде далі, намагаюся не реагувати на оці бзіки, але все таки в кінці кінців Маркіясик добивається свого
     
  2. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    В мене теж маленький маніпулятор! колись я дивувалася при розповідях, що дітки не люблять одягатися. Тепер-= прошу дуже- щоразу при зміні підгузника- крик, сльози в очах, тупає ніжками по ліжку. Пробувала переодягати на сидячи. Але це незручно. тепер коли маляка плаче, я демонстративно повертаюся боком, сплітаю руки на грудях і дивлюся в стелю в інший бік. Так само роблю і коли іграшку вимагає плачем. Наразі допомагає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Анка, у нас були подібні проблеми з вбиранням підгузків поки не перейшли на одноразові трусики - настоячи запихаєш - і ноу проблем:xaxa:
    Тим більше вибір трусиків-підгузників зараз -:8:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    А у нас проблеми з просто вбиранням. Як збираємося кудись :sad::sad::sad: то "мама дорогая". Такий крик:8::8::8: Не помагають ніякі вмовляння - ні їхати машиною з мамою, ні йти гуляти. Не знаю чи то вік, чи то просто примхи:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    От бачита — він ДОБИВАЄТЬСЯ свого. Наш теж так пробував, то я подумав що найкращий засіб лікуванні і профілактики: зробити так, щоб він нічого не добивався.
    Один раз доб’ється, другий, третій... а на четвертий навіть просити не буде зразу почне з останнього (тобто дієвого) пункту — з істерики...
    Мама (чи тато) майже завжди знають чого хоче дитина, то навіщо чекати поки почне верещати чи тупотіти ногами. Треба бути дипломатом, психологом і тд, все на купу по потребі і в міру можливостей.
    От наприклад зараз захоче щось, то можна або швиденько то йому дати, тільки ДО того як попросить (нащо чекати істерики якщо всеодно знаєте що свого досягне), ніби то ви самі захотіли дати, або якщо давати не хочете, то відвернути увагу, переключити на щось інше, задурити, забити баки, запропонувати альтернативу, тощо.
    Тупо ігнорувати дятячі прохання (примхи) - не дуже добрий варіант, можна виростити ображеного, з почуттям неповноцінності або якимись глибокозахованими комплексами, хоча й зовні дитина буде чемною, "видресируваною".
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Наша доця ще маленька і тому їй положено ніби троха вередувати. Ото як одягаємся на вулицю то всьо кльово поки діло не доходить до пакування лапок - ножки такі кілометражі у нас набігають в повітрі за день, що їх вбрати то шось нереальне, але то треба пережити - отже тоді 3 хв такого жалібного плачу, що сусіди думають певно її ріжем і вже при закритих дверях на сходовій клітці все добре:):):) до речі на диво при одяганні шапочки - ми дуже сміємся:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Підростете трошки і все буде як у всіх: і плач при вдяганні і "хоцю кран":xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Djade

    Djade Member

    Відповідь: Вередульки...

    А у нас доця 1,5 місяця вже 4 тий день по вечорах кричить по хв 20-30 і нічого не можу зробити - ні циця не допомагає нічого...Ніби не коліки - бо ніжками не крутить і до животика не тисне.Отак носишся з нею - а потім вона ніби стомлюється і засинає.Шкода дитини.. Підкажіть шось...:sad:
     
  9. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Djade, що значить по вечорах? В якій точніше годині, перед нічним сном? Після купання, до? Може багато вражень за цих 4 дні, гості, перезбуджена сильно, хоче спати але не може заснути, от і вередує...
    В нас теж таке бувало коли ми були такі маленькі:), не знаю чому плакав, але ми то перетерпіли:ninja:-переросли:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Djade

    Djade Member

    Відповідь: Вередульки...


    Вже після купання - мала би годуватись - а вона кричить... Потім засне трохи - а потім уже йорзає уві сні щоб поїсти - і далі нормально до ранку.:confused:
    Невже дійснотемперамент проявляє?
     
  11. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    +1! Було те саме, коли доця була ще зовсім манюньою - переросли:) Тепер таке буває, коли щось болить або дійсно купа вражень (не обов'язково негативних) за день: відвідини гостей, зміна обстановки, нове місце для спання і т.д.
     
  12. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    От і ячекаю поки ми всі наші підгузники використаємо і купимо трусики, а то наша мадам на одягання таких речей просто не має часу, лежить рівно секунди зо три, і далі поворот-розворот, і побігла:8::8::no:, кладеш назад, -свариться, вивертається, кричить.
    Щодо решти питань з вередуванням-стараюсь на конфлікти не йти, не допускати, помаленьку зацікавлюю іншим, приношу іншу забавку, міняю гру, а коли треба реально щось забрати або відірвати від чогось небезпечного, і часу нема, то і під крики то робимо, але я в цей час сміюсь і її перекривлюю, то її "попускає":xaxa:
    Ну а з одяганням в нас проблем в принципі нема, лиш би не багато всього, бо таки нема часу:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Тут вже десь писали, що якщо під час пологів використовували стимулятори (зокрема окситоцин) то дитина кілька місяців буде мати такі симптоми...
     
  14. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    у нас таке ж!!!! ми перестали ввечері купати, вранці купаєм - все супер. Часом по вечорах все ж плаче - аналогічно поносиш, стомлюється і засинає, і їсть тоді пізніше. Окситоцин тут як на мене нів при чому. Мою товаришку кесарили - і в неї теж саме було. Це переходить (переростається). До трьох місяців може тривати з розповідей моїх товаришок - мам. Ми ще часом на балкон спати випаковуєм, а потім сонну роздягаєм, годую і спати далі, але не все вдається. тримайтесь, перейде;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Відповідь: Вередульки...

    нас під час пологів також стимулювали окситоцином,але таких проблем з криками не виникало....
    у нас нова фішка,нам 4,5 місяці і ми категорично не хочемо гуляти і спати в калясочці,постійно перевертаємося на живіт,просимося на ручки.І от хочеться щоб малий погуляв,поспав на вулиці,а то одні нерви в тих прогулянках...приходимо і спимо вдома...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Можливо вас втішить така інформація: коли дитинка спить то дихає вона поверхнево, так що ваш синочок просто розумник - використовує прогулянки по-повній, надихується свіжим повітрячком)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    А наш вередулька навідріз відмовляється спати після обіду, і получається , що дитина в 10 міс спить лише раз в день і то 2 годинки, думаю не зарано одноденний сон ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    вот і я добралася до цієї теми.
    КАРАУЛ
    до нинішнього дня я не знала шо моя дитина вміє вередувати і вимагати саме то шо хоче.
    був у нас голубий маленький дурник, який я давала їй на сон бо інакше був крик і то було єдине чим можна відключити ту сигналізацію. Нині той дурник зник у невідомому напрямку (маю підозри шо кіт вкрав, він вже давно до нього придивлявся). Моя дитина і руки до рота пхала і кутик рушника собі в рота запакували і мене покусала і кричала поки мама під той акомпонемент не зібралася і не пішла купувати Яні нового дурника.
    Принесла, зварила і виключила Яну. Отак вона нині майже не спала бо купити оту чудо-забаганку здогалися лише вечором. І тепер також капризує бо спати хоче, але зденервована і не спить.
    Нині була наша перша велика істерика, шо аж руки в неї трусилися і ніц їй не помагало... (погрімушки, забавки будь-що у нас не те що уваги не привертає, а нагло покидає коляску викиданням з неї)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Вередульки...

    Адріасю в тебе росте справжня жінка-домагається того що хоче!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    попробуйте слінг...помагає - ми коли гуляємо в районі з візочком, то засинаємо в слінгу і тоді разом зі слінгом (замотані в нього) спимо в візочку, поки я страдаю кросвордами або... ще якимись журналами по декору, а найкраще доня тепер взагалі спить в слінгошалику, тобто комбінуйе, пробуйте, візки то не панацея:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 3