Ведичні знання для жінок (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Kvitneva, 14 Серпень 2015.

  1. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут
    *********************************************************
    Тема для тих, хто цікавиться устроєм світу згідно ведичних знань.
    Ні, це не про те, що жінка має обов*язково ходити лише в спідниці, сидіти вдома, варити борщ і в жодному разі не працювати, і слова не казати наперекір своєму чоловіку.

    Це про те, що жінка божественна істота, тому вона може і має собі дозволити робити те, від чого отримує справжнє задоволення, а не пахати, щоб заробити на хліб.
    Про те, що жінка (кожна!) варта носити гарний одяг. Користуватись косметикою. І, що дуже важливо - відчувати своє тіло, знати про свої потреби. І вміти сказати про це так, щоб чоловік з радістю виконав її бажання.

    Статті до теми:
    Отношения с мамой: как они влияют на жизнь девочки?
    Берегите свекровь!
    Как сказать мужчине о том, что Вам не понравилось
    Зачем женщине творчество?
    і ще багато цікавого про стосунки між чоловіком і жінкою, жіночу природу, тощо.

    Детальніше в лекціях про різні аспекти життя:
    Алкоголізм
    Виховання дітей
    Гроші
    Негативні емоції
    Стосунки в родині
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не знаю :dntknw:, але в статті так було
    Ну і мені особисто якось теж з віддаванням асоціюється більше...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    То напевно не про класичну теперішню коханку, яка в більшості випадків ведеться на гроші, тому і віддавання.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    то про таку, як в срср))) дєфіцитів надіствала, олів"є наготувала, білизну з-заграніци вдягнула, а опісля -- це й палку московської коббаси в газету завернула, щоб жінці приніс
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Ну недарма ж кажуть "вона йому віддалась", в сенсі інтимних сексуальних стосунків. Жінка віддає своє тіло і енергію, і при цьому отримує неймовірну насолоду :) з точки зору йоги (енергій) таки так - віддає, з точки зору внутрішньої дитини чи то королеви, якщо брати термінологію статті - отримує увагу, ласку. То якісь такі тонкі моменти, нема чіткої грані на мою думку. Мабуть тому, що енергія не статична. Цікаво, що орудуючи термінами статті, в мене виходить прекос в сторону отримування. Та, на мою думку, там не зачеплена іпостась "мами", я чомусь не можу її ототожнити з "господинею". Мама віддає дуже багато і тоді я розумію, що в мені особисто перекосу нема. Виходить він по відношенню до інших людей. Бо віддаю більше одному хлопчику ;) а беру більше від дорослого мужчини. Маю тему для роздумів :) Вічне питання балансу... саттви.
     
    Останнє редагування: 13 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я знаю про домінування такої думки в багатьох філософських системах, тому і питаюсь, чи знов йдеться про це. Зрозуміло, дякую.
     
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Особисто я ніколи після сексу з оргазмом не відчуваю себе активною і здатною перевернути світ, я приємно втомтена, розслаблена, по тілі така солодка нуга розлита, я кайфую, але я не наповнена енергією, це точно. Тобто навіть якщо судити зі свого досвіду, так, я віддаю. Бо мій Ч, навпаки, хоче кудись іти, щось робити, а я лиш би томно лежала )) До речі, для мене оргазм - найкращий сонний засіб, діє миттєво. Звичайно, я наповнююсь, і то по самі вінця, але не активною енергією. Тому я згідна з цим постулатом ))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дякую за відвертість!
    Мене після задоволення на кілька секунд-хвилин вирубує, а потім я хочу їсти і звернути гори. Відчуваю себе дуже зарядженою Я однозначно забираю щось (не читати як "вампірю" :) )
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Аналогічно, як вовк :girl_haha:
    Юля, поспостерігайте за партнером. Якщо він після цього теж сповнений енергії, тоді немає чим перейматись :girl_wink:
     
  10. Amita

    Amita New Member

    Переглядала кілька відео тієї Бешєної Машки, то як по мені вона просто білява розфуфирена баришня, яка знайшла собі грошовитого трахаря (вибачаюсь) і вирішила, що вона щось знає в цьому світі і всім її треба почути. А правда в тому, що вона уособлює в собі ницість жінок, якіх цікавить тільки бабло та як би покласти свою сраку на диванчику та нічого не робити. Лиш забруднює розум розповсюджуюси свої нікчемні думки.
    Жінка не повинна бути тягловою конячкою, але і вилазити на шию та звішувати свої ніжки теж не повинна. Справжня дружина це не просто гарно нафарбовані губки, великі очкі (настільки щоб чоловіку кожної зими хотілось купляти нову шубку) та вміння роздвигати свої копитця максимально широко.
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Сьогодні повний місяць :) жінкам в такі дні рекомендовано утриматись від важкого фізичного навантаження, побути більше в спокої.
    Є дуже гарний комплекс Чандра-намаскар, тобто Привітання Місяцю :) текучий, дуже плавний і медитативний
    Instagram post by Анастасия Степина • Aug 6, 2017 at 11:10am UTC
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    дуже гарний відео і аудіоряд. Про асани нічого не знаю

     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Шукала про варни. Ось що знайшла.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Orman отак чисто для себе цікаво - то може бути застосовано в сьогоденні (просто як на Вашу думку)? Чому ті жінки в той час не відчували потім, що вони весь час для дому і дітей, а самі нереалізовані? В нас нині інші цінності? тому вже мало народити і добре виховати дітей, а ще займатися домашніми справами справді добре?? Чи та самореалізація тисне жінок більше зовні, бо весь час є з ким себе порівнювати, що он інша змогла, а я...

    я розумію, що кожна за себе знає і вирішить, але засадничо мені цікаво - звідки ж ноги ростуть?
     
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    думаю, що дуже значною мірою - це саме так. Такі норми часу і культури, в яких живемо. В інших культурах і часах були (і є) інші норми, тому, коли жінка їм відповідала, вона і почувалась зреалізованою. І я думаю, що така риса нашого часу, як культ мультифункціональністі тисне на всіх, незалежно від статі. З одного боку - багато можливостей, з іншого - легко загубитися і забігатися.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    от я ходячий приклад.
    підтримую.
    не так. Нема запиту виховати ДОБРЕ. Виховала і ладно.

    ще один момент - тоді дітей було не один і не два. Без пральної машинки, і то була тяжка праця, і дійсно ще чогось хотіти від жінки з малими дітьми було просто смішно, бо годин в добі 24 і тоді було.

    Зварю вечерю - допишу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    суто моя думка, ота масовість впливає. Хто може зробити незалежний, свідомий, зрілий вибір - це прекрасно
    пізні радянські часи, дивлюся просто на більшість сімей років 30-40 тому.. не треба інших півкуль землі і давніх ведичних часів
    світогляд того часу і бачення мами в ньому з купою стереотипів.. у покоління того часу зараз можуть виникати спірні питання щодо права мами піти в кафе, бо колись мами дійсно без пралок і тд не дуже мали на то час
    та й які там кафе: чайна чи кафе-морозиво?) право мами почитати книжку? та книжки були всі перечитані в домашній бібліотеці) фільм в телевізорі на тих 2-3 каналах - свято для всіх) на роботу не всім було куди і чого йти... я вже мовчу про салони-краси чи шопінг)))
    звичайно не всі з тим стикнулися, залежно від достатку чи інших субєктивних факторів можливо в когось було не зовсім так
    але тоді мама сиділа вдома з дитиною, і вона така була в абсолютній більшості, і ніхто не звинувачував за відсутність власної справи чи бізнесу)) чи відсутність манікюру)
    тобто веду до того, що зараз зявилися можливості і люди почали себе проявляти, мами також

    знову ж таки, мені видається що маємо ще просто перехідний етап... ще 10-20 років тому любе незвичне імя, дане дитині, обговорювали зі всіх сторін, часом в очі.. а ГВ?) все менше людей сахаються від мами, що годує дитину старшу року, хоча картинка була дуже чітка стереотипна _ мама годує немовля, що лежить в неї на руках... не сидить, не стоїть, і не бігає, і тим більше не каже "дай цицю")
    масова свідомість змінюється..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    вони абсолютно явно ростуть з потреб виробництва. 1 жінка дивиться за 30 дітьми (садок), а всі решта - на фабрику сваї забивати. А щоб радісніше йшли - під це підвели теоретичну базу, спочатку "допоможемо батьківщині", а потім "ви ж не хочете перетвоитись на домашню курку нереалізовану?". Дуже гарно знецінили працю з виховання дітей (няні тільки чомусь дуже дорогі). ну багато нюансів. Чоловікам стало зручно як - не треба думати як сім'ю годувати (ми ж партнери, чо). Отак і живемо.

    Я особисто знаю трьох жінок які ходять на роботу як на свято. І вони будуть на неї ходити, навіть якщо не будуть платити. Все. Оце бажання реалізації. Всі решта ходять і стогнуть. Це явно не реалізація. Я зараз говорю про людей, яких знаю особисто теоретичні викладки мало помічні в даному випадку.

    Мова не йде про заборону реалізації, а про те що люди реально дивились на речі. А реальність (і зараз) така, що не можна (що б нам не казали з блакитних моніторів) ДОБРЕ робити все одночасно, догляд за собою, дім, дітей і кар'єру. Садок у класичну схему не вписується ()
    --- дописи об"єднано, 3 Жовтень 2017 ---
    я люблю ренесансних Мадонн з такими добре поза рік Ісусиками. Я колись думала, що ну що ті художники не знали, які діти маленькі, а це я не все знала, виявляється.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    і ще думки на тему реалізації. У всі часи були жінки які звичайну справу підносили на рівень мистецтва - одна ткала так, що черги купити чи навчитись стояли. Друга хліб такий пекла, що ходили досвід переймати. І спеціалістки з макіяжу були, і з вишивки... І ходили і спілкувались і торохтіли, і разом працювали.

    Зараз жінки якісь одинокі. Спитаєш НЕвіртуальну подругу як в'язати - вона каже "я тобі посилання на youtube кину". Тусовки тільки публічні і загальні. Нема живого домашнього спілкування, мало хто пускає до себе додому. Таке. *Пожалілась*
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    От такого мені теж не вистачає... Я не "широка господиня" - до мене як хто загляне (прошено чи не прошено) то голубці і лігуміни крутити не буду, але чаєм напою і картоплею смаженою нагодую, часом навіть кекси домашні бувають *мінутка реклами:girl_haha:*

    І дійсно, хочеться отак по-домашньому...
    І раз я вже зайшла, поділюся. На отаке натрапила
    11 правил кама-сутры для женщин
    Хто зна, звідки там воно насправді, але мені "пішло" , я задумалася, що з того всього не грішу однозначно лише відсутністю гумору і порівняннями з кимось. А все решта - працювати мені ще і працювати, особливо зі звинуваченнями, заставляннями і гнівом...
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  21. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    зараз це називається майстер клас) і ніхто не навчить задурно) за все тре платити бабло.. ну або в ютубі дивитись)) то я так.. роздуми.. пригадала як мама їздила в гості до братової вчитись в)язати)
    --- дописи об"єднано, 3 Жовтень 2017 ---
    в
    перший пункт.. мій чоловік сприймає це як звинувачення. а я не звинувачую.. просто кажу так і так.. прикладу і не пригадаю.. може ж бути так- кожен сприймає в міру своєї "розпущеності"?