Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    сусіди..... пилососити в 5:30 ранку. той порохотяг так противно в них свистить розбудили мене і малявку .
     
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    о я теж дуже "люблю" деяких сусідів, особливо тих, які нам в 7 ранку дзвонили в домофон:punish:...
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    от Бог "нагородив" мене новими сусідами...Купили хату біля мене і починають порадки наводити. Позрізували всі гіляки дерев з нашого садку, бо їм тінь роблять, але ті що в їхньому садку - то не мішає. Тепер вже їм наш хлів мішає, бо вікна хати на той хлві виходять (ну а Ви що не бачили що купляєте?). А сьогодні завершило, вони вирішили через наш город воду проводити і викопуй картоплю\городину серед літа бо їм треба, а знаєте що найцікавіше, через свій город не хочуть, бо то більше копати треба і більше труб купляти!
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Hermi а хіба в таких випадках не потрібен ваш офіційний письмовий дозвіл? З комунікаціями не все так просто - де хочу там рию.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну то вони по той дозвіл і прийшли, я просто прозріла . Купити 2-3 додаткові метри труби - та яке, то дорого, а мій город перерити в кінці липня - то типу нормально.
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Hermi ну так не давайте їм дозволу. Або домовляйтеся: після збору врожаю. Ви не зобов'язані їм іти на зустріч. Особливо після всіх тих їхніх приколів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Hermi та пошліть їх та й по всьому, мало того що наглота, так ще потім проблеми з ними будуть. А як їм пропве ту трубу, думаєте вони будуть рахуватися, що у вас там щось росте? Розворотять весь город тай по всьому. А як захочете щось будувати, а там труба, вам не дозволять її рушити. Вам то треба? Ще можна було б зрозуміти якби труба через ваш город була б для них єдиним варіантом, а так мають свій, хай там і риють. Вже з огляду на те, що вони собі дозволяють зараз, я б з ними не зв'язувалася взагалі.
    До речі, як вони бачать вирішення ситуаціі з хлівом? На їхню думку, ви його моєте розвалити щоб покращити їм вигляд з вікна?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То все дуже добре. Але знаючи лише думку однієї сторони конфлікту, називати когось наглотою:girl_nea: просто суджу по собі. В нас з сусідами добрі стосунки і я їх псувати не маю наміру, але теж буду просити навесні позрізати деякі гілки. Ну бо таки заважає і так, саме там мені та тінь не потрібна. І кури сусідські теж мене нервують тим вічним смородом і виглядом курника просто з кухні, але в даному випадку єдине розумне рішення буде поставити високий глухий паркан з боку курника. І каналізацію ми тягнули через подвір'я сусідів. Перерили конкретно, ніби не покусалися через це. А тепер наші сусіди зі всіх боків вирішили, що треба загальновуличний злив протягнути через наше подвір'я, бо в усіх поруч вже лежить бруківка, а в нас ні. І то все має тягнутися через мій квітник. Я теж далеко не щаслива від того, ну але раз справді портібно, то потрібно, і в кінці літа можна буде це обговорити.
    Словом, я це до того, що має значення тон розмови. Якби мені хтось в наказовому порядку перерив на моїй приватній території город, я би теж не мовчала. Але якщо то було щось типу прохання, може якраз з розрахунком на осінь, ну то це просто прохання. Не підходить - відмовляємо та й все.
    Часто люди вовком дивляться на нових сусідів. Не тільки десь в районі приватної забудови. Я колись повішала біля нашого під'їзду оголошення, вийшла бабулька і здерла його. На мої протести сказала, що вона тут 30 років живе, а я га...ка не маю права до неї пискувати і чіпляти тут щось, бо скільки я тут живу. Десь 8 років на той час жила, між іншим. Нема поваги до приватної власності в людей (та й просто нема поваги і елементарного розуміння).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ми всю малину знищили, бо сусідці вона тінь робила, хоч не ми її садили там і попередньо вона нікому не заваджала багато років), при тому, що її малина там за сітою спокійно собі росте:). Ну, але ж не сппречатимешся. Тепер також сусідський сад так густо насаджений, що ті бідні дерева одне поза одне гнуться до світу, а той просвіт якраз на наш бік і нам конкретно робить тінь, від чого і загорожа псується(вже мохом поростає).Будемо різати то все.
    Коли нам газ потрібно було проводити, врізатись найкраще було в сусідки але вона не захотіла, щоб їй рили. Мала право.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Haidee ну є трохи різниця між попросити зрізати і зрізати самим.
    @NataliaFed як? Будете різати чужі дерева, без дозволу?
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Звичайно, попередимо). Але маю повне право і без.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Попередити треба, чисто по-людськи. Але є норми, здається 2 чи 3 метри до паркану садити дерево не можна. І все, що на приватній території сусіда, то є сусідське. В нас три дерева ростуть прямо на межі і в наш бік більшість гілок. Сусіди хороші, на всі плоди, що на нашому боці, не претендують. І я не претендую на те, щоб дерево покалічити. Ми те питання ще 8 років тому обговорили, коли купували ділянку, що в разі потреби підріжемо. Просто досі там не було фудаменту під паркан і городу, а тепер вже є потреба підрізати.
    Та тут зовсім недавно обговорювали, як сусідка собі зі стежки зробила кусок городу, залізши на чужу територію. Бо поки воно нічийне, то ніби й можна щось посалити на чи над тією площею, ну але треба розуміти, що це не назавжди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Щось не зовсім розумію, як це маєте право щось різати в чужому садку?
     
  14. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @KAPUCHINKA Є норма Земельного кодексу - все що проникає на ващу територію(коріння і гілки) ви маєте право зрізати.Це ваша територія, що де затіняти вам вирішувати , а не сусідам. Коли сусід вже посадив на межі чи близько до межі дерево, то хто кому винен....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Справді ,зовсім не зрозуміли). Не в чужомусадку, а на власному обійсті.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  16. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Дерева 3 м від межі (це точно), кущі 1.5 (здається). Знаю, плавали. Плаваєм все ще. Сусідська вишня росте прямо на межі. Коли ставили паркан, то просили те деревце пересадити - на той час то був лише тоненький стовбурець заввишки з метр, саме виросло, не садили. Прохання наше проігнорували. Зараз, через 10 років, то вже велике дерево, зігнуте на нашу сторону, бо з їхньої сторони його глушать старі розкидисті яблуні. І через ту вишню в нас із сусідом постійні проблеми. В перші роки, він, як збирав вишні, вішав бідон на нашу сіту - нєнуачьо, він же її не ставив. Цього літа він вже просто прийшов до нас у садок зі своєю драбиною, спокійно став собі, як в себе вдома, та й пообривав. До слова, на його вишні я не претендую - свої б встигнути зібрати. Дратує інше. Ну, якщо ти вже йдеш обривати на чужий двір, то ступи до хати, скажи 'добрий день' хоча б. Свекор побачив, вже коли той виходив. Маємо ще один прікол з ним. Пару років тому насадив малини під самим парканом. Казав, що на пробу, мовляв, якщо буде добра, то пересадить в інше місце, щоб розросталася. Ну, ви зрозуміли. Ніхто нічого не пересадив. Та малина розрослася чогось в нашу сторону і дуже мені заважає. Саме там у нас натягнуті шнурки для прання. Ми то на своїй стороні ті всі пагони зкошуємо, але ж то малина - росте самі знаєте як. Цього року я йому вже сказала, що так не робиться і треба щось думати. На що той у відповідь почав на мене кричати, що я нічого не розумію у сільському житті, типу 'панаєхалі' тут з міста і права качають. І взагалі, він що трактором заїхав, чи там щось вкрав, чого це я взагалі порушила то питання. Ну, зрозуміла тактика - кращий захист це напад. Так і живем))
     
    Останнє редагування: 23 Липень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    А ми сьогодні стали рагулями. Нас обізвали мешканці сусіднього будинку (і то кричали знизу, ми якраз на балконі були), які сьогодні вирішили потусити на території садочку, а ми викликали поліцію. Поставили в садочку дітям новий столик з лавочками, то ж треба обмити. Пиво точно було, може й щось міцніше. Купа їжі розкладено, кульків і газет.. Наче більше нема де пиячити.....
    Минулого року взагалі збирались шашлики смажити, вже вогонь розпалили і ми завадили....
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Kvitneva я не знаю, но я все на своїй території обрізаю.Заодно відбиваю охоту садити на межі. Просто така поведінка то провокація конфлікту.І він неодмінно настане.Коли вас не дістало перебування сусіда без дозволу на вашій території, то буде по наростаючій....Вибух буде як не з вами то вашими дітьми. В психології кажуть, всякий конфлікт має початок , і має мати кінець.Кінець то вирішення конфлікту. Ігнорування то не вирішення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    @iragonzales згідна з вами. Але то не зовсім ігнорування. Ми зараз живемо за кордоном. На обійстя навідуємося раз на два роки. Тоді й кажемо. А решту часу за хатою і садком наглядає свекор, і він не хоче лізти в ті розборки. От як повернемося вже остаточно, то розставимо всі крапки над і.
     
    Останнє редагування: 24 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Історія з моїми сусідами продовжується. Вирішили вони підняти документи\землеупорядників...І тут напоролись взагалі на шикарну штуку - їхня хата стоїть взагалі не там де мала по документах, частина загородженої території є власністю міста, ну і якщо хтось щось має валити - то тільки вони. Ще піднімалось питання заїзду...але з таким розкладом вони зрозуміли, що краще взагалі нічого не чіпати.
    Якщо чесно, мені їх вже шкода стає...Але це є урок для всіх, перш ніж щось купляти, треба дуже добре ознайомитись з документами, а не брати бо дешево...Невідомо що там вилізе у майбутньому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1