Вага мами при ГВ

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем я_тут, 20 Січень 2010.

  1. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    То в багатьох такий діагноз :) Я намагаюсь яблука їсти, як дуууже хочеться чогось пожувати. А жувати хочеться постійно, як вдома сидиш. Добре, ще косівські на базарі є, польські би не їла.
    А взагалі без солодкого не можу. Дня не було, щоб день не з солодкого почався. Знаю, що недобре на пустий шлунок, але не можу собі відмовити. Може, спробую з завтра.
    Оленка, спробуй їсти солодке тільки до обіду. І обирати солодке без жиру (зефір, сухофрукти, бізе). Якщо жирне, то воно все на талію йде... Виключення роблю хіба для шоколаду, його я їм тільки екстрачорний. Ну і зрозуміло, що я не завжди на такій дієті щодо солодкого, іноді їм і ввечері, і жирне-жирне. :)

    А щодо ваги, то довагітна вага 58-59, після пологового залишилось 64. Потім якось швидко зійшло до 61, майже за пару тижнів, бо ніц не їла і не спала. На другий місяць, бачу 61, 62, до 64 дійшло, кожне печиво відкладалось, і напевно, через те, що сиділа вдома майже весь час. Тепер весна, прогулки "до упаду" у слінгу, нормальний сон, плюс-мінус нормальне харчування і вага стала 60. Але, якщо чесно, параметри не ті. Як кажуть, сало не важить, а звисає. :) Треба буде повертатись на танців живота, щоб вернутись у форму. Вдома займатись ліньки. :)

    І на білкову їжу мене клинить, можу за день грамів 200 сиру зїсти, твердого.
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2010
  2. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    У мене таке саме, я думала що одна така "маньячка" на сир. Сир у нас в хаті почесний продукт:girl_crazy:. Із солодким також катастрофа. Моє тіло і мої бажання мені не належить - працює молокозавод:girl_flag_of_truce:!!!
     
  3. Ingochka

    Ingochka New Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    О мені знайома ситуація з сиром, я його просто обожнюю. А от без солодкого проживу. Але моя вага до вагітності була 54, а зараз 62 Катастрофа. Це при тому що ми досі на ГВ. Зараз вже три місяці ходжу на шейпінг, незнаю поки що результат 1,5 кг не дуже вражає.:girl_nea:
     
  4. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    В мене до малої вага була 54кг, після малої до довагітної не скинула, була 58(але на 168зросту це не зле :)), потім розїлася за 5 років аж до 65 і завагітніла знову :), зате після малого так схудла, що мене відгодувати магалися навіть :) Спочатку за 4 дні (поки в пологовому була) скинула всю вагітну вагу, навіть трошки більше і потім за 1-1,5 ще -7кг. Стала 56кг, при чому животик як раз ще трохи і лишився, а от лице просто караул, шкіра та кості, всі ребра можна було порахувати. зараз трохи відїлася до 58кг(та і всюди більш-менш рівномірно :)), більше не хочу, тепер намагаюся контролювати вагу. Але без солодкого я не можу. Не кажу що прям дах зриває, але якщо день-два чогось солоденького не стопчу, то ломка починається :) ну ще і малий мене добре смокче, так що можу собі трошка солоденького дозволити(бо на зал чи фітнес часу не маю, та і малого нема з ким лишити, а вдома ж не дадуть позайматися :))
     
  5. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    І я відношусь до численності похудавших під час ГВ:girl_curtsey: До вагітності важила 54 кг при зрості 167. Після родів з легкістю скинула набравші 15 кг, і процес похудання не припинявся поки не сягнув 48-49 кг. Вже коли прикормлювала малюка (після пів року) почала набирати по трошки вагу до 51кг. А тепер моє дитьо знову "присіло" на цицю, бувають дні, що нічого їсти не хоче, ниє і цицяється:d25: навіть під час денного сну не хоче мене відпускати, вже навіть мови не веду про ніч. Чесно кажучи, почуваюсь досить виснаженою, інколи крутиться голова, про зовнішній вигляд мовчу:girl_spruce_up:при чому харчуюсь досить добре, ні в чому собі не відмовляю. Та й ГВ припиняти не хочеться. І що мені порадите???
     
  6. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

     
  7. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

     
  8. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    всім привіт :) отже, за вагітність я набрала 5,5 кг, після виписки з ПБ зникло 7 :)
    Зараз важу 61 кг при зрості 174, при тому, що годую грудьми і молока багато.
    Щоправда, вже помічаю, що починаю переїдати на ніч. Тож постараюсь трохи обмежити хоча б мучне та солодке, а то швиденько повернусь до "родильної" ваги...
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    зара вже 59 важу :)
    правда, в першій половині дня сильно переїдаю (намагаюсь не їсти пізно ввечері, тож зранку апетит шалений). Якби нормально харчувалась і гуляла з малюками регулярно - швиденько все зайве пішло би. А так, за 2 тижні 2 кг на одному лише ГВ скинути - непогано, як на мене :)
     
  11. lestan

    lestan Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    я завжди переживала, що після пологів не схудну, бо сестра казала, що після кожної вагітності у неї залишалось +5 кг, але у мене навпаки за вагітність набрала 10,5 а вже зкинула 17. ГВ найкраща дієта!
     
  12. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    В мене після пологів мало депресія не почалася, коли потепліло, а я не влізла у 3/4 літнього одягу:sad: Бо хоч і набрала біля 14 кг, та чомусь була твердо впевнена, що повернення в "своє тіло" займе не більше 2-х місяців. Ан нєт. Ні ГВ, ні виснажливі перші місяці не дали бажаного "ефекту". Хіба синці під очима більшали. У пологовому залишила 5,5 кг, і все! На тому й зупинилося :sad: майже за рік ледве-ледве зникли ще 2 кг. Може, 72 кг на 175 см і не страшно багато, але при моєму спортивному типі статури, широких плечах, виглядала такою собі бабИною:) проблема моя в основному в тому, що НЕ їсти хліба і після шостої - для мене з галузі фантастики!
    Але ось синочок почав ходити - і вуаля! зараз важу 67, і з таким цілодобовим тренажером бачу, що це ще не межа:)
     
  13. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Для мене також. Зараз важу на 5 кг менше довагітної ваги, але боюся шоб після ГВ не пішла вага в іншу сторону.
     
  14. garnazirochka

    garnazirochka New Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Це все дуже індивідуально - я після пологів важила на 12 кг більше, ніж до вагітності, скинути ну ніяк не могла - важко згадати навіть - всі речі що в шафі малі(( але як малому було майже 2 рочки - кинула його годувати і швидко відновила свою "довагітну" вагу:) довелося, правда, на дієті посидіти. Мені здається, що це все гормональне і вплинути на свою вагу під час кормління дууууже важко. Не переймайтеся, більше відпочивайте і все прийде до ладу:)
     
  15. puwechka

    puwechka New Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    я на пологи йшла з вагою 96 (+12кг) ,думала так і залишусь, бо й до того була не маленька, скільки в пологовому залишила - не знаю, бо поїхали одразу до мами. але за три місяці повернувшись додому я не повірила своїм очам - 84 довагітні кіло,пройшло ще 2 місяці і уже 81, але це все завдяки поганим житловим умовам, бігаю між поверхами + ГВ. можливо колись я таки досягну омріяної ваги 65. але драглі замість живота таки залишились(((
     
  16. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    До вагітності важила 48, коли вже йшла народжувати важила 60, тобто набрала 12 кг,одразу після народження синочка важила 55,а зараз 53, хоча і роблю різні вправи вага так і тримається,але то нічого я так довго налагоджувала ГВ,що щаслива що дитинка гамає цицю,а лишні кілограми то все поправимо у майбутньому.
     
  17. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    До вагітності було 44кг, після родів 45кг, за вагітність набрала 9кг. Зараз важу 41кг це при тому що груди в мене на 2-3 розміра більші ніж до вагітності. До вагітності груди були прищиками))) Їм все підряд, особливо полюбляю солодке, ну не можу без нього, особливо мамин печений сирник, м-м-м...
     
  18. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

     
  19. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    160 сантиметрів
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    мама вважить на 6 кг менше, ніж до вагітності. найбільш вдячні змінам ноги - на них майже не лишилось слідів варикозу.