УЗД грудей.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Barambulechka, 25 Вересень 2017.

  1. Barambulechka

    Barambulechka New Member

    Де у Львові можна якісно зробити УЗД грудей? Порадьте клініку і лікаря. Час від часу відчуваю лімфовузли під лівою рукою, тому хочу зробити УЗД грудей,щоб виключити причину. Хоча ніякого дискомфорту, ущільнень і болю в грудях не відчуваю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Lorrina

    Lorrina New Member

    Раджу зробити 2-3 рази на різних апаратах, щоб порівняти результати. Добре роблять в кабінеті Галини Дубець (знайдіть її сайт, там є телефон).Вартість 150 грн, здається. Ще я робила в св. Параскеви, але не беріть там консультації мамолога, з власного досвіду не рекомендую. Просто зробіть УЗД, і якщо буде потреба, ідіть до іншого мамолога, в іншій клініці.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    суто до Галини Дубець записуватися чи інші теж роблять добре? жаль що нема прайс-листа в них
    і цікаво чи роблять щитовидку
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Monada

    Monada Active Member

    Там всі хороші узедисти.Я робила в Дубець.Щитовидку теж роблять.Недавно робила гінекологію то коштує 200 грн.Навіть нейросонографію немовлятам роблять
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Цікаво, чи вона ще й на Рапопорта робить гінекологічне узд, чи то інша Дубець?
     
  6. Monada

    Monada Active Member

    То та сама Дубець.Я ходила на пр.Шевченка 15/3. 2 поверх.Вона приймає пон.сер.п'ятн.Після обіду
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Записалася я на УЗД туди. правда, було вікно лише в лікаря Цимбала. В мене є сумніви, на скільки ця лікар спеціалізується, власне, на молочних залозах. Мене завжди насторожують ці лікарі широкого профіля, якщо чесно. Може хтось робив в неї? Вартість 200 грн.