У якому віці народжувати?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем viltis, 19 Грудень 2007.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    я про те, що можливо в селі вони здоровіші, ну росли на всьому домашньому і свіжому, і тому тих проблем не мають. і по фізичному сильніші, і витриваліші.
    а незаплановано писала, бо так і було. одна двоюрідна сестра народила в 11 класі, точно не планувала, приховувала, і аж коли живіт був великий, то призналася. інша теж вагітність не чекала, плакала, що так сталося, бо ще не хотіла дітей. і другу дитину вона вже родила після 35, теж не планувала, і не знала, що вагітна. от тому і написала, що діти в них були незаплановані.
    просто така поширена думка є, і всі хто мають дітей, радять "перестати зациклюватися, не планувати, поїхати на море, і от тоді як забути, то все вийде".
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. jylanda

    jylanda занууууда

    якось так неприємно читати. Люди бачте в селі всі темні і не думають, що роблять, от як нижча каста, не вміють читати, не розуміють свій організм і вагітніють як тваринки - несвідомо...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    чесно кажучи, сучасні селяни не аж так здоровіші від містян, якщо не робити ще поспішніших висновків.
    в знайомої сільської сім'ї діти дуже люблять майонез, кетчуп і мівіну. І користі з тих "своїх овочів", якшо діти їх "не їдять"?
    Продукти, які поставляють в села, - найнижчої якості і абсолютно без думки про шкоду тари для довкілля. Від лимонаду до фарби для волосся - все найдешевше і найгірше. Сміття там утилізувати не прийнято взагалі. Тому тут все не однозначно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    я вище навела свої приклади. і не кажу, що у всіх так, і що це погано.
    але ще раз напишу - моя думка, що в селі діти можуть рости здоровіші, ніж у місті, ну принаймні можу судити по собі, і по родичах з села.
    але те, що в 16 років не всі думають і не всі розуміють, то і в місті може бути.
    просто так вийшло, що навела приклад своїх родичок, які з села.
    і скажіть, де там я написала, що сільські люди темні, і не вміють читати, і як тваринки? я не роблю поділ людей на вищих і нижчих, тому що всі люди рівні.
    але Ви якось побачили, що я критикую селян) ну такого наміру в мене точно не було.
     
    Останнє редагування: 15 Травень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. jylanda

    jylanda занууууда

    в вашому дописі ви чітко вказали на прямий звязок між проживанням в селі і неплановими вагітностями, а от про здоров’я і екологію ні слова не було :girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    не знаю чи є така статистика, але думаю, що в селі дівчата і швидше заміж виходять, і народжують швидше, ніж в місті. от якраз про другого чоловіка однієї моєї родички казали, що він в 25 років вже старий хлоп, і мало кому може бути потрібний:)
     
  7. jylanda

    jylanda занууууда

    чим дальше в ліс - тим більше дров... Та може уже лишіть в спокої село та його жителів, всі вже зрозуміли, що ви поважна міщанка. Ну вже направду смішно, давайте говорити по темі, а не про те хто з родичів з села коли "залетів" і вийшов заміж.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    так це ж Ви почали перші мої дописи цитувати:) а я тільки відповідаю. і Вас я не ображала, і тому не розумію чому це Ви "за всіх" відповідаєте і оцінюєте, не знаючи мене, яка я є. при чому з явним наміром образити, а не просто написати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ні, нема такої статистики :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. jylanda

    jylanda занууууда

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    нещодавно мені один дідусь знайомий сказав (коли поряд нікого не було, тихенько так), що я молодець, що даю собі раду і все таке. Я спочатку не зрозуміла, що і до чого. А він каже: ну от, Ви приклад того, як можна і в 16-17 народити, і бути дбайливою мамою і мати гарну сім'ю. Я спочатку хотіла заперечити про вік, про одруження "незальотне", про планування. А потім подумала, скільки він мені років дає зараз :) і задоволено промовчала. Хай думає, що хороші мами-малолітки теж є. Бо ж є, хоч і не я :)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Мене дивують такі жінки, що в наш час можуть не знати що вагітні) Як то не думати про таке, якщо спала з чоловіком:girl_impossible:? То ж не кам"яний вік, треба розуміти що є така ймовірність, по можливості планувати такий важливий крок, особливо якщо все невизначено ще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну та як. Бувають же вагітності з регулярними КД, а живіт, приміром, по типу фігури присутній.
    А всі методи аптечної контрацепції мають суттєвий відсоток "не_дії", тож багато хто думає, що користується надійним і не робить тестів, якщо місячні на місці
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Нагадали мені нашу класну керівничку, вона любила повторювати що "якщо хлоп до 30 років не женився, то вже й не вжениться":girl_yes2:
    --- дописи об"єднано, 15 Травень 2016 ---
    буває, але рідко таке буває, щоб пару місяців не знати що вагітна)) Я про такі випадки, коли живуть і навіть не думають що завагітніти можна, взагалі-то)) Або оті юні не дуже в тих питаннях освічені дівчата, що самі не знають місяцями що вагітні, потім той живіть ховають, а потім для всіх, і їх батьків появляється "кіндер-сюрприз":girl_blush2:. До речі, таки-да, такі що не паряться справді легко вагітніють, це і лікарі підмітили давно. А люди що надто заморочуються чомусь частіше не можуть завагітніти, є таке. Тому @Thebestnata справді - женіть всі зайві думки і все станеться само собою, і будете мати діток:girl_yes2:!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    :girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce: дівочки, я той-во-во, сі тіжко вибачєю, але хочу заступитися за @Thebestnata. У кожного свій досвід спілкування з селом, на основі якого людина робить ті чи інші висновки ( можливо, й узагальнення до певної міри).

    Тому, якби мене спитали,що я думаю на тему село-ранні шлюби-діти, я би теж сказала, що там це відбувається дещо швидше. Це - суто мій досвід, обмежений перебуванням в одному селі, в часі теж обмежений.
     
    Останнє редагування: 16 Травень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Проблема ранніх шлюбів у світі та в Україні
    Дитячі шлюби притаманні радше сільській місцевості, ніж міській. Зокрема, підлітки віком 15-19 років у селах удвічі частіше схильні одружуватися або виходити заміж, ніж у містах. Лише кожна друга мешканка міста і кожна третя мешканка сільської місцевості користується сучасними методами контрацепції. Окрім того, існує зв’язок між рівнем освіти молоді, матеріальним становищем та одруженням або заміжжям.

    Серед причин вступу у ранній шлюб доцільно виділити поширені у суспільстві гендерні стереотипи, зокрема, про те, що для жінок важливо перебувати у шлюбі. Як правило, опитані жінки у ранніх шлюбах зізнавалися, що батьки і сім’я підтримували їхній намір взяти шлюб. В Україні досі переважають патріархальні стереотипи про те, що основна роль для жінки – це бути дружиною і матір’ю. Тому деякі батьки раді за своїх доньок, що вони на «правильному» життєвому шляху.

    Ранній шлюб і материнство пов’язані із ранньою сексуальною поведінкою. Згідно із опитуванням громадської думки (лютий 2013 року), 7% респондентів відповіли, що почали інтимне життя у 12-15 років, 42% – у 16-18 років. Відповідно до результатів аналізу судових рішень по наданню права на шлюб, загалом саме вагітність – основна причина позитивних рішень для позивачів віком 16-17 років. Однак, у випадку недосягнення позивачами 16-річного віку, дозвіл дуже рідко надається, навіть у ситуації вагітності.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. basia

    basia Well-Known Member

    Дивлячись на своє село ( межа кільцевої дороги) можу сказати про зворотній бік. На моїй вулиці (про інші не знаю) в кожному другому ( !) будинку є незаміжні дівчата та хлопець ( всім за 30 і навіть за 40). Думаю ,впливає стабільне та дуже обмежене коло спілкування після закінчення студентських років.
    Додам, що моя старша донька ( мешканка Сихова) , ведучи дуже домашній спосіб життя, вийшла заміж у 18, народила в 21. Просто кожному своє.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    В моєму селі багато і таких що вийшли заміж в 18 20 і таких що в 30 ще незаміжні .тому згодна кожному своє,переважно одружуються після 20 і далі.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    З досвіду скажу, мені скоро 33, що зовсім це не запізно, а якраз час, коли свідомо чекаєш, плануєш, вже маєш свої пріоритети. Хоч фізіологічно дуже важко дається мені вагітність, можливо в 20 так само було, проте зараз більше усвідомлення всього.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ой, ну це все одно, що "вага 50-70 кг". Де 15 а де 19 :)
    для дівчини в 19 шлюб зовсім не ранній, я вважаю. Для хлопця - МОЖЛИВО трошки рано лише через те, що непросто в такому віці утримувати сім'ю. А дружина при дбайливому чоловікові може собі спокійно продовжити розвиватись, вчитись, рости в різних напрямках.
    "ага, так то при дбайливому, " - скажете мені Ви :)
    але ж дбайливий чоловік потрібен як 19-річній так і 39-річній молодій дружині. Тому... важливо не коли створити сім'ю, а ЯКУ створити сім'ю
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1